Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava
Milá pani Veronika,
dovoľujem si Vám so cťou oznámiť, že už nebudem predlžovať moje členstvo vo Vašej renomovanej a exkluzívnej zoznamke ED.
Dôvodom je nájdenie primeranej partnerky, s ktorou sa mi v tomto mesiaci podarilo úspešne nadviazať kontakt a vyzerá to veľmi nádejne!
Pevne verím, že s Božou pomocou už nebudem v budúcnosti otvárať nové členstvo.
Vážená pani Veronika, chcel by som pri tejto príležitosti, Vám a celému skvelému kolektívu ED vrele poďakovať za vynikajúcu a ústretovú spoluprácu po celé 6 mesačné obdobie a operatívne odpovede, ktoré iste veľmi prispeli k pozitívnemu ukončeniu môjho členstva vo Vašej prestížnej a elitnej spoločnosti!
Srdečná vďaka za Vaše služby a moje úprimné želanie, aby sa Vám vo Vašej záslužnej práci naďalej tak úspešne darilo ako doteraz!
Je mi vlastne ľúto, že musíme ukončiť našu doterajšiu spoluprácu pretože som si našiel skvelú DÁMU môjho srdiečka z krásneho Slovenska, ktoré je tak ako i Česko...-plné nádherných ŽIEN a je spravodlivé, že len tá JEDINÁ môže byť, nakoniec, i VYVOLENÁ!!!
S úctou,
ĽUBOSLAV
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jaromíra
Našiel som si kamarátku na tenis, tak uvidím, čo bude ďalej. Teda vďaka Vám. Myslím, že máte dobré parametre pre Vašu prácu. Vďaka a zatiaľ u Vás končím. Zdravie Jaromír ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka
Môj, náš príbeh bol priamo učebnicový, zoznámili sme sa hneď zo začiatku svojho členstva, vymenili sme si pár listov v réžii Elitedate, potom som prešli na súkromné adresy.Setkali sme sa a zdá sa že sa všetko dobre vyvíjí.Minulý týždeň sme spolu boli na krátkom pobyte v kúpeľoch. Vidíme sa najmä cez víkendy, ale aj v týdnu.Nechci to zakríknuť, ale myslím že sme sa vďaka vám našli.Děkujeme Mirek a Jana
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla
Môj nový vzťah nechcem ničím ohroziť - veľmi mi na ňom záleží. Bolo, je a bude nutné rodiacej sa vzťah chrániť. Je málo čistých vzťahov a málo otvorených poctivých ľudí. My sme sa našli a budeme sa chrániť navzájom.
Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst
Uz v ten den sme spolu dlho do noci volali a volali sme sa kazdy den 4 az 5 hod. Po tyzdni smebsa stretli tesne pred Vianocami a odvtedy sme spolu. 2 stretnutie prebehlo na Vianoce na polnocnej omsi. Doteraz sme stastni a prezivame nas spolocny pribeh vdaka Vam.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Rajmunda
Po druhé je to LÁSKA v tom pravom slova zmysle. Ak chcete, keď preskočí iskra, proste je to tam, nie je čo riešiť a to po všetkých stránkach. Som šťastný :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Vážené dievčatá na nedeľu, ospravedlňujem sa Vám, že Vás už nehľadám, lebo som jednu už našiel. Nemyslím si, že je len na nedeľu a dúfam, že aj na všedný deň. Keď má niekto niekoho rád a má šťastie, že ten druhý mu to opláca rovnakým dielom, tak je jedno, aký je deň v kalendári, pretože všetky tieto dni sú sviatočné.