Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava
Milá pani Veronika,
dovoľujem si Vám so cťou oznámiť, že už nebudem predlžovať moje členstvo vo Vašej renomovanej a exkluzívnej zoznamke ED.
Dôvodom je nájdenie primeranej partnerky, s ktorou sa mi v tomto mesiaci podarilo úspešne nadviazať kontakt a vyzerá to veľmi nádejne!
Pevne verím, že s Božou pomocou už nebudem v budúcnosti otvárať nové členstvo.
Vážená pani Veronika, chcel by som pri tejto príležitosti, Vám a celému skvelému kolektívu ED vrele poďakovať za vynikajúcu a ústretovú spoluprácu po celé 6 mesačné obdobie a operatívne odpovede, ktoré iste veľmi prispeli k pozitívnemu ukončeniu môjho členstva vo Vašej prestížnej a elitnej spoločnosti!
Srdečná vďaka za Vaše služby a moje úprimné želanie, aby sa Vám vo Vašej záslužnej práci naďalej tak úspešne darilo ako doteraz!
Je mi vlastne ľúto, že musíme ukončiť našu doterajšiu spoluprácu pretože som si našiel skvelú DÁMU môjho srdiečka z krásneho Slovenska, ktoré je tak ako i Česko...-plné nádherných ŽIEN a je spravodlivé, že len tá JEDINÁ môže byť, nakoniec, i VYVOLENÁ!!!
S úctou,
ĽUBOSLAV
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Bola som tu na zoznamke len neuveriteľný mesiac a verím, že som spoznala naozaj úžasného človeka. Ďakujem vášmu tímu !!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany a Petra
Bola tam iskra a vzájomné sympatie. Niet na čo čakať, treba žiť, láska je krásna. Po siedmich mesiacoch, presne od prvého stretnutia, sa z Ivany S a Petra C. stali manželia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Dobrý večer, chcela by som Vám veľmi poďakovať, lebo som sa vďaka Vašej zoznamke zoznámila s úžasným mužom - presne takým, o ktorom som celý život snívala, ale neverila som, že by mohol existovať aj v skutočnosti. Takže už dva mesiace prežívame čarovný vzťah. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že spolu chceme byť - sympatie boli obojstranné. Obaja sme si v živote prežili náročná obdobia, takže si vieme všetkého pekného vážiť. Od začiatku si na nič nehráme, je nám spolu krásne a všetky voľné chvíle trávime spoločne. Máme sa veľmi radi a veríme, že to tak bude navždy. Nebyť Vašej zoznamky, určite by sme sa nepoznali. Moc ďakujem a prajem všetkým veľa šťastia. Helena
Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba
Do tej chvíle než som Martina spoznala, by som neverila, že ma stretne také pobláznenie a úprimná zamilovanosť. Som úprimne šťastná. A nielen ja ...❤️
Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!
A náš príbeh pokračuje ďalej a je čím ďalej krajší. Dokážeme spolu riešiť každý problém, ktorý prichádza, aj užívať nádherné chvíle. Máme podobné životné hodnoty, nastavenia a podobné fungovanie. Obaja máme radi akčnejšie životné tempo, cestovanie, zážitky a máme veľa ďalších podobných spoločných hobby.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
V piatok ráno sme si začali písať, v nedeľu mi zavolal, v utorok popoludní sme sa prvý krát stretli a hneď v piatok druhýkrát, takže trvalo presne týždeň, kým sa udiala tá nádherná vec aja som si uvedomila, že som sa zaľúbila do Adama. A Adam do mňa. Rýchly proces, všakže?