Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy

Pol roka po rozvode som začal bojovať so samotou. Bolo to po mňa niečo nové. Zoznamka bol len chvíľkový nápad, ktorý som zrealizoval úplnou náhodou.

Hneď ten deň po založení som dostal prvú odpoveď na profil. Náprotivok sa mi veľmi páčil a navyše sme mali dosť vysokú zhodu v dotazníku. Odpovedal som. Začala krátka komunikácia na sociálnej sieti a takmer telepaticky sme sa spoločne rozhodli si zatelefonovať. Hovor trval neuveriteľných 8 hodín v kuse. Zdá sa to takmer neuvěřitelné.Když som vo tri ráno zavesil telefón, mal som hlavu plnú dojmov.

Hneď na druhý deň sme sa stretli v neďalekom meste, kam to obaja máme približne 30 km zo svojich domovov. Keď som Stan prvýkrát uvidel "In Natura", niečo mi hovorilo, že je to tá pravá. Aj ona mala rovnaký pocit. Prežili sme spoločne celé dlhé popoludnie a ani na minútu sme sa spolu nenudili. Láska na prvý pohľad. Ako sa hovorí - u oboch preletela tá iskra. Ako by sme sa poznali mnoho rokov.

Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně správ.

Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor. Michal a Staňa

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

Obaja sme veľmi šťastní, že sme sa našli .... Toť rada pre všetkých, ktorí hľadajú niekoho ..... asi si človek musí prejsť niečím zlým, sklamaním ..... aby si zaslúžil milovaného človiečika po svojom boku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky

Obaja sme neverili, že tu stretneme niekoho, s kým nám bude pekne a budeme mať spoločné záujmy, zmysel pre humor atď. Keď to tak hodnotím, tak sme boli v správny čas na správnej zoznamke :-)

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy

Asi po pol roku som mal šťastie. Začal som si písať s jednou milou, krásnou a múdrou dievčinou. Na druhý deň sme si vymenili telefónne čísla a písali si už teda cez telefón. Za pár dní sme sa stretlii a asi o týždeň znova. Do dievčaťa menom Evička som sa zamiloval. Tešil som sa na každú správu a zavolanie, ale aj na ďalšie stretnutie a na tie krásne bozky. Na jej vôňu a objatie.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Vážení, pýtate sa na môj príbeh. Za tie dva mesiace, ktoré som si zaplatila, som sa neoboznámila s nikým Vlastne áno, boli to dva prípady, ktoré boli veľmi perspektívny, ale delila nás od seba pomerne veľká vzdialenosť, takže som to radšej ukončila. Chcela by som Vám touto cestou poďakovať, zachovali ste sa k moji osobe veľmi pekne a prajem Vám do ďalšieho podnikania veľa zdaru a ešte viac spokojných klientov. Míla. Ďakujem !!

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zdenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zdenky

Niet čo dodať, som veľmi spokojná, aj zamilovaná a to som v mojom veku nečakala. Veľmi mi pomohla táto zoznamka. Ak môžem prispieť malou radou, tak nech sa ženy neboja ozvať ako prvé, muži tam asi spia.  Ja som to urobila a oplatilo sa.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny

Dobrý večer, musím vám poďakovať, zoznámila som sa. Zatiaľ to vyzerá nádejne. Ešte raz vám ďakujem. Jiřina