Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy
Pol roka po rozvode som začal bojovať so samotou. Bolo to po mňa niečo nové. Zoznamka bol len chvíľkový nápad, ktorý som zrealizoval úplnou náhodou.
Hneď ten deň po založení som dostal prvú odpoveď na profil. Náprotivok sa mi veľmi páčil a navyše sme mali dosť vysokú zhodu v dotazníku. Odpovedal som. Začala krátka komunikácia na sociálnej sieti a takmer telepaticky sme sa spoločne rozhodli si zatelefonovať. Hovor trval neuveriteľných 8 hodín v kuse. Zdá sa to takmer neuvěřitelné.Když som vo tri ráno zavesil telefón, mal som hlavu plnú dojmov.
Hneď na druhý deň sme sa stretli v neďalekom meste, kam to obaja máme približne 30 km zo svojich domovov. Keď som Stan prvýkrát uvidel "In Natura", niečo mi hovorilo, že je to tá pravá. Aj ona mala rovnaký pocit. Prežili sme spoločne celé dlhé popoludnie a ani na minútu sme sa spolu nenudili. Láska na prvý pohľad. Ako sa hovorí - u oboch preletela tá iskra. Ako by sme sa poznali mnoho rokov.
Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně správ.
Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor. Michal a Staňa
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie nemenovanej užívateľky
V deň vloženia inzerátu som mala hneď dve zaujímavé ponuky. Odpísala som a na ďalší týždeň sme sa stretlii.Od vtedy sme, pokiaľ to čas dovolí, stále spolu. Prežila som nádherný rok a pol po boku muža, ktorý má rovnaké záujmy a veľmi podobné plány.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja
Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava a Renaty
Nestihli sme sa ani chvíľku nudiť, spoznali sme nových a dobrých ľudí. Zažili sme za pár dní veľa krásnych chvíľ, náš život sa zmenil...a všetko je ako má byť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
S priateľom sme na seba narazili viacmenej náhodou. Každopádne sme si začali písať a zhruba po necelých 14 dňoch sme sa stretli osobne... v ten deň sme spolu sedeli 8,5 hodiny v reštaurácii a len a len sa rozprávali .. odvtedy si máme stále čo povedať a trávime spolu aj napriek väčšej vzdialenosti niekoľko dní v týždni.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky
Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboša
Určite môžem vašu zoznamku odporučiť aj iným ľuďom, ktorí sú rovnako ako ja časovo vyťažení a nechcú strácať čas povrchnými vzťahmi, alebo komunikáciou na sieti, ale naopak dávajú prednosť dôslednejšiemu, možno uváženějšímu výberu partnera v tomto rýchlom svete, ktorý je okolo nás.