Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO

Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO

Milá zoznamka. Ďakujeme.

Vďaka Vám sme mali 25.2.2015 prvé rande a ako to dopadlo?

30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO.

 

 


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanuša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanuša

Nečakal som, že aj v tak neskorom mojom veku / 74 rokov / môžem uspieť, ale vyšlo to. Mám partnerku podľa mojich predstáv a je nám spolu fajn.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany a Jaroslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany a Jaroslava

Ďakujem Vám za ponuku, ale verím, že ju už nebudem potrebovať, pretože sme sa vďaka Vám našli s partnerom a "pár mesiacov" už žijeme v spoločnej domácnosti a budujeme spoločné "MY".

Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu

Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu

Keď už som strácal nádej, odpovedal som na profil ženy, kde som ani nedúfal, že by z toho niečo bolo. Ona však odpovedala, došlo k výmene niekoľkých mailov a krátko potom sme sa stretli.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja

ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem... klobúk dole a palec hore :-D ...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marie

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marie

Čas spolu trávime aktívne, máme podobné záujmy a dokonca aj podobne staré deti. Väčšinu času trávime s nimi, ale sme veľmi vynaliezaví a vždy si dokážeme nájsť chvíľku len pre seba. Budúci týždeň oslávime prvé 3 mesiace a to na našej prvej spoločnej dovolenke (a bez detí :-D). Zoznamka Elitedate mi určite zmenila život, pretože vďaka nej som sa zoznámila s mužom, ktorý mi rozžiaril svet a ukázal mi, že žiť sa dá aj inak.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Vážení, pýtate sa na môj príbeh. Za tie dva mesiace, ktoré som si zaplatila, som sa neoboznámila s nikým Vlastne áno, boli to dva prípady, ktoré boli veľmi perspektívny, ale delila nás od seba pomerne veľká vzdialenosť, takže som to radšej ukončila. Chcela by som Vám touto cestou poďakovať, zachovali ste sa k moji osobe veľmi pekne a prajem Vám do ďalšieho podnikania veľa zdaru a ešte viac spokojných klientov. Míla. Ďakujem !!