Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja a Zdenky
Mily Tyme Elitedate,
zvlast Veronica Aj kolegyne. Ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z diaľky od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! Bol som v sobotu vo Vrannem / Vltavou, odkiaľ je Zdenička, ktora mi odpovedala z vasu zoznamky. Jeste som sa tak dlho nepobavil, nezasmial! Aj ke nam stesti pralo, pocasi tiez, tak o Ceskych dráhach sa to povedať nedá! Mely takéto zdržanie, zo by som tam bol snáď drive peso!
Pri volani sa smejem, sama sranda, emeily nemaju koncu. Snáď sa uz na me usmialo stastie. Mame ísť na Šumave v septembri, na týždeň na huby. Tesime sa obaja.
Tak vam moc, moc diky! Jiri z Nymburku.
Vas spokojné Účastníkovi zoznamky!
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Dobrý deň Elitedate, chcel by som vás požiadať týmto emailom o zrušenie môjho profilu Petr N. z Olomouckého kraja. 43.let. Našiel som si u vás ženu akú som si prial, týmto vám ďakujem. Profil mojej novej známosti je Johanka V. středočeský kraj 47.let. Po týždennom písanie, som sa vypravil na osobnú návštevu do Prahy, padli sme si obaja do oka. Teraz cez víkend bola Johanka u mňa a krásne nám to klape, ďakujeme za zoznámenie. :-)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny
Obaja sme veľmi šťastní, že sme sa našli .... Toť rada pre všetkých, ktorí hľadajú niekoho ..... asi si človek musí prejsť niečím zlým, sklamaním ..... aby si zaslúžil milovaného človiečika po svojom boku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nikol a Jaroslava
Som za neho veľmi vďačná, pretože takého dobrého človeka dnes nájsť je unikum. Viem, že ma má veľmi rád. Chodíme spolu tancovať, na koncerty a do kina. Ďalej spolu jazdíme na výlety a pod. Rozumiem si aj s jeho rodinou.
V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná
Prostredníctvom Vašej zoznamky som nadviazala kontakt s mužom, ktorý mi podľa svojho vyplneneho formulára bol sympatický. Samozrejme zaujala aj fotka. Začali sme si písať, potom telefonovať, až z toho bolo veľmi príjemné stretnutie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana
Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Bohunky
Samú ma prekvapilo, že to šlo celkom rýchlo, aj keď som už trochu staršia. Prežili sme už krásnu dovolenku v Bulharsku a je nám spolu dobre.