Zoznamka recenzia: Zoznámenie Drahomíry a Rudolfa
Dobrý deň,
Áno, vďaka vašej zoznamke som spoznal a zoznámil sa so sympatickou pani. Jej inzerát bol veľmi zaujímavý a jasne napísaný. Zaujali ma tiež jej fotografie, boli pekné. Jej profil zodpovedal môjmu záujmu. Nie som na dlhé písanie a ponúkol som stretnutie, hoci hľadala niekoho z blízkeho okolia a ja som usúdil, že 120 km nie je zas tak ďaleko.
Prvá schôdzka prebehla veľmi príjemne a zaujímavo v jej bydlisku. Po 3-hodinovom obede, keď sme sa príjemne porozprávali o živote, sme sa išli prejsť do botanickej záhrady. Nastala prietrž mračien a my, pritlačení k sebe, pod jedným, malým dáždnikom, sme dorazili na zastávku električky. K nášmu úžasu sme nastúpili do starej električky, ktorá jazdila pred 50 rokmi. (Jazdí 1 x za rok ako atrakcia). Zachránila nás pred úplným zvlhčením. Rozhodli sme sa ešte posedieť pri káve a napadlo nás ísť do kina na veselohru. Rozišli sme sa s dobrým pocitom, prežitého dňa a s nádejou na ďalšie stretnutie. Pri rozlúčke som prekvapivo dostal pusu na tvár. Odvtedy si denne voláme, cez víkendy sa schádzame, zistili sme, že máme veľa spoločných záujmov a potvrdzujeme, že láska kvitne v každom veku (pre niekoho možno otrepaná fráza).
Z našej skúsenosti môžeme vašu zoznamku vrelo odporučiť A ak máme využiť vašu ponuku, máme milú kamarátku, ktorá by sa rada zoznámila cez Vašu zoznamku. Ešte raz Vám ďakujeme, vaša zoznamka je jedna z najlepších a sme radi, že sme sa cez ňu zoznámili.
pozdravuje,
Drahomíra a Rudolf
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky
Z auta vystúpil sympaťák s korbáčom, koledu ukončil bozkom ........ chvíľu sme si doma rozprávali, potom sme odišli do športového centra, zahrali si bowling, bozkávali sa pri prechádzke vo veľkonočnej fujavici a vo 14h odišiel. Od tej doby sa vídame pravidelne, on jazdí na mňa a ja k nemu a každý deň je krásny.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zoznámenie prebiehalo štandardne, po krátkom písaní, sme sa stretli aj osobne a všetko zafungovalo tak ako má. Okrem vzájomných sympatií sme si sadli povahovo a aj záujmami, zmyslom pre humor a odvtedy sme spolu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.
TAK som sa zaregistrovala VLASTNE OMYLOM NA VASEJ zoznamke. Vo februári tohto roku MI chodilo VEĽA oznámení o zoznámenie ALE LEN JEDEN MA zaujal natoľko, ŽE SME SI 13 MARCA SPOLU začli telefonovať A 16 MARCA SME MALI Prvé rande. BOLA TO Láska na prvý pohľad.
Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn
Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou. Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nikol a Jaroslava
Som za neho veľmi vďačná, pretože takého dobrého človeka dnes nájsť je unikum. Viem, že ma má veľmi rád. Chodíme spolu tancovať, na koncerty a do kina. Ďalej spolu jazdíme na výlety a pod. Rozumiem si aj s jeho rodinou.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz ......