Zoznamka recenzia: Zoznámenie Drahomíry a Rudolfa
Dobrý deň,
Áno, vďaka vašej zoznamke som spoznal a zoznámil sa so sympatickou pani. Jej inzerát bol veľmi zaujímavý a jasne napísaný. Zaujali ma tiež jej fotografie, boli pekné. Jej profil zodpovedal môjmu záujmu. Nie som na dlhé písanie a ponúkol som stretnutie, hoci hľadala niekoho z blízkeho okolia a ja som usúdil, že 120 km nie je zas tak ďaleko.
Prvá schôdzka prebehla veľmi príjemne a zaujímavo v jej bydlisku. Po 3-hodinovom obede, keď sme sa príjemne porozprávali o živote, sme sa išli prejsť do botanickej záhrady. Nastala prietrž mračien a my, pritlačení k sebe, pod jedným, malým dáždnikom, sme dorazili na zastávku električky. K nášmu úžasu sme nastúpili do starej električky, ktorá jazdila pred 50 rokmi. (Jazdí 1 x za rok ako atrakcia). Zachránila nás pred úplným zvlhčením. Rozhodli sme sa ešte posedieť pri káve a napadlo nás ísť do kina na veselohru. Rozišli sme sa s dobrým pocitom, prežitého dňa a s nádejou na ďalšie stretnutie. Pri rozlúčke som prekvapivo dostal pusu na tvár. Odvtedy si denne voláme, cez víkendy sa schádzame, zistili sme, že máme veľa spoločných záujmov a potvrdzujeme, že láska kvitne v každom veku (pre niekoho možno otrepaná fráza).
Z našej skúsenosti môžeme vašu zoznamku vrelo odporučiť A ak máme využiť vašu ponuku, máme milú kamarátku, ktorá by sa rada zoznámila cez Vašu zoznamku. Ešte raz Vám ďakujeme, vaša zoznamka je jedna z najlepších a sme radi, že sme sa cez ňu zoznámili.
pozdravuje,
Drahomíra a Rudolf
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary
Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Branislava
Tá, s ktorou som sa osobne stretol a preskočili iskry tajomné, ale aj intelektuálne, dokonca vízia, ako ďalej, veľmi podobné, žije skoro 300km odo mňa. Napriek tomu vidíme riešenie a cestu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Štefánia
Vďaka vášej zoznámke sme sa zoznámili, kde sme si najskor písali správy a po mesiaci sme sa stretli a stretavame sa stále. Zatial to medzi nami je dobre a rozumieme si. Dúfam že nám to vydrži. Kebý nebolo vašej zoznámky tak sa nestretneme.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Keby som nevyužila služby zoznamky, nikdy by sme sa nestretli. Presvedčilo ma to, že tento spôsob zoznamovania je dnes nielen moderný, ale bude čím ďalej bežnejší a v takto dobre vedenej zoznamke aj úspešný.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirky a Vlasta
Uvedomili sme si, že sme od života dostali najkrajší dar - zatiaľ ešte krehké semienko veľkej lásky, ktorému sme obaja odhodlaní venovať všetku starostlivosť, aby vyrástlo v pevný, dôverný a láskyplný vzťah, po akom sme obaja vždy túžili.
Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme
Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.