Zoznamka recenzia: Zoznámenie Drahomíry a Rudolfa
Dobrý deň,
Áno, vďaka vašej zoznamke som spoznal a zoznámil sa so sympatickou pani. Jej inzerát bol veľmi zaujímavý a jasne napísaný. Zaujali ma tiež jej fotografie, boli pekné. Jej profil zodpovedal môjmu záujmu. Nie som na dlhé písanie a ponúkol som stretnutie, hoci hľadala niekoho z blízkeho okolia a ja som usúdil, že 120 km nie je zas tak ďaleko.
Prvá schôdzka prebehla veľmi príjemne a zaujímavo v jej bydlisku. Po 3-hodinovom obede, keď sme sa príjemne porozprávali o živote, sme sa išli prejsť do botanickej záhrady. Nastala prietrž mračien a my, pritlačení k sebe, pod jedným, malým dáždnikom, sme dorazili na zastávku električky. K nášmu úžasu sme nastúpili do starej električky, ktorá jazdila pred 50 rokmi. (Jazdí 1 x za rok ako atrakcia). Zachránila nás pred úplným zvlhčením. Rozhodli sme sa ešte posedieť pri káve a napadlo nás ísť do kina na veselohru. Rozišli sme sa s dobrým pocitom, prežitého dňa a s nádejou na ďalšie stretnutie. Pri rozlúčke som prekvapivo dostal pusu na tvár. Odvtedy si denne voláme, cez víkendy sa schádzame, zistili sme, že máme veľa spoločných záujmov a potvrdzujeme, že láska kvitne v každom veku (pre niekoho možno otrepaná fráza).
Z našej skúsenosti môžeme vašu zoznamku vrelo odporučiť A ak máme využiť vašu ponuku, máme milú kamarátku, ktorá by sa rada zoznámila cez Vašu zoznamku. Ešte raz Vám ďakujeme, vaša zoznamka je jedna z najlepších a sme radi, že sme sa cez ňu zoznámili.
pozdravuje,
Drahomíra a Rudolf
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Veroniky
Potom som sa odhlásil z jednej, v televízii často vysielanej zoznamky a zostal len u ELITE DATE. Tam sa totiž nehrajú na to, že Vám každý deň, ako tie z televíznej reklamy, ponúknu hŕbu návrhov, ktoré však len málokedy vyhovujú tým kritériám, ktoré ste si nastavili. Z počiatku je aj tu návrhov samozrejme viac a nové dostanete v okamihu, keď sa niekto nový vhodný prihlási. Zato sa môžete spoľahnúť na to, že nový návrh od ELITE DATE vyhovuje vašim zadaným požiadavkám a zaoberať sa s nimi nie je strata času.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana
A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Dobrý deň, ďakujem za Vaše pekná a pravdivá slová. Každodenný beh života potvrdzuje Vaše tvrdenie, že nič nepríde samo. Je krásne, že Vaše stránky existujú. Napriek tomu to chce veľkú dávku odvahy ísť na schôdzku s niekým, koho poznáte len cez PC. Ja som sa zoznámila vďaka Vám s mužom, ktorého by som pri svojom pracovnom vyťažení v bankovom sektore nemohla stretnúť, pretože jeho odborom je polygrafie. Myslím, že nám je spolu pekne a nie je to muž, ktorý nehľadá rozptýlenie krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce :-) Pekné dni Vášmu tímu a spokojné a hlavne úspešné klientmi praje Vaša Petra
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarky a Marty
Na ELITE Date som si našla priateľku. ❤❤ Vzťah sme na začiatku založili čisto na sexe, o ten nám išlo v tej chvíli najviac. Tým, ako sme spolu trávili stále viac a viac času, sme sa do seba zamilovali. Osud to tak asi chcel. Nedokážem si už teraz deň bez Marty predstaviť. Milujem ju! ELITE Date, ďakujem moc za obe.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána
Stretnutie dopadlo veľmi dobre, keď sme sa lúčili , Janka sa neisto spýtala, či sa ešte niekedy uvidíme? Odpovedal som: „Vždy keď si to budeš priať." Rozžiarili sa jej oči a od vtedy sme spolu stále. Omladli sme o 30 rokov a splnili sa nám aj tie najtajnejšie sny, o ktorých sme si mysleli, že ostanú naveky len snom. A to je všetko. Takto som spoznal lásku svojich snov. Nemal som ju ako junior, prišla, aj keď som už nedúfal a som senior.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Ahoj všetkým, zoznamku by som určite odporučil ako dobrú cestu ako sa zoznámiť. Dôležité je nevzdať to a nečakať so založenými rukami až si ma niekto všimne. Byť prijateľne aktívny a oslovovať partnerov. A nebáť sa ísť na schôdzku. Určite to bude niekoľko stretnutí, ktoré k ničomu nepovedú, ale má to zmysel skúšať ....