Skúsenosť Zuzany a Petra: Láska hory (a kilometre) prenáša
Osobne som vyskúšala v priebehu pár mesiacov niekoľko rôznych zoznamiek. Členstvo v Elitedate som si zaplatila ako pokus, či tu bude naozaj nejaký rozdiel oproti neplateným portálom a aplikáciám.
Mňa osobne nikto pri hľadaní nijako významne nezaujal, a teda som na profile nebola veľmi aktívna. Potom z ničoho nič mi prišlo oznámenie, že som zaujala nejakého Petra. Zajasala som - konečne nejaký poriadny chlap. Prezrela som si zbežne jeho profil a odpísala. Prvé stretnutie prebehlo hneď po pár dňoch. Aké bolo ale moje prekvapenie, keď som zistila, že nie je z hlavného mesta ako ja, ale býva 120 km ďaleko a na stretnutie príde vlakom. (Čítajte profily poriadne :))
Dilemu, či na prvé rande vôbec ísť, rozsekla moja mamička slovami, že je to kúsok, tak nech to idem aspoň skúsiť. Prvé rande sa pretiahlo na celý deň až do neskorého večera. Dozvedela som sa, že mu moju osobu zoznamka ponúkla ako náhodný tip podľa našich osobnostných profilov aj cez tú vzdialenosť. Aj napriek obojstrannej predchádzajúcej skúsenosti s neúspešnými schôdzkami zo zoznamiek, naše stretnutie dopadlo na jednotku a hneď na druhý deň som opätovala ja návštevu v jeho meste.
Od prvého stretnutia ubehlo už niekoľko mesiacov a my sme stále spolu a je nám spolu úžasne. Aj spoločnú záťažovú turistickú dovolenku v letných Alpách sme prežili. Vzťah na diaľku nám nakoniec nestačí a ja som sa odhodlala pre budúcnosť nášho vzťahu odsťahovať z hlavného mesta k Petrovi. Držte nám palce a nebojte sa to tiež skúsiť. Zoznamky naozaj fungujú!
Zuzka a Petr
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily
Ďakujem, že som vďaka vašej zoznamke stretla priateľa. Aj napriek tomu, že som spočiatku mala z internetovej zoznamky strach, nabrala som všetku odvahu, zaregistrovala sa a dnes neľutujem. Zoznámila som sa tak vďaka vašej zoznamke s človekom, ktorého teraz môžem nazývať svojim miláčikom a tráviť s ním voľné chvíle.
Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu
Keď už som strácal nádej, odpovedal som na profil ženy, kde som ani nedúfal, že by z toho niečo bolo. Ona však odpovedala, došlo k výmene niekoľkých mailov a krátko potom sme sa stretli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie
Rada by som zrušila moju registráciu u vás. Bola som s vami veľmi spokojná ako s kontaktom na Vás a aj ako zoznamku robíte. Je to na úrovni a naozaj ste mi hľadali zodpovedajúcich partnerov...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky
Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť. Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Danky a Aničky
Sme s Aničkou dôkazom toho, že sa dá na zoznamke nájsť trvalý vzťah. Pred 6 mesiacmi sme si dali prvé rande, potom druhé, tretie .... A ako sme na tom teraz? Dohodli sme sa na registrovanom partnerstve. V marci 2021 do toho ideme. Danka
Milan - ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme
Dohodli sme si dalsie rande a odvtedy sa stretavame viac menej pravidelne. Mame si co povedat a nielen to. Zalubili sme sa. A tiez sme zacali planovat spolocnu buducnost.

