Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny
Vážení, pýtate sa na môj príbeh.
Za tie dva mesiace, ktoré som si zaplatila, som sa neoboznámila s nikým Vlastne áno, boli to dva prípady, ktoré boli veľmi perspektívny, ale delila nás od seba pomerne veľká vzdialenosť, takže som to radšej ukončila.
Chcela by som Vám touto cestou poďakovať, zachovali ste sa k moji osobe veľmi pekne a prajem Vám do ďalšieho podnikania veľa zdaru a ešte viac spokojných klientov. Míla.
Ďakujem !!
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla
Môj nový vzťah nechcem ničím ohroziť - veľmi mi na ňom záleží. Bolo, je a bude nutné rodiacej sa vzťah chrániť. Je málo čistých vzťahov a málo otvorených poctivých ľudí. My sme sa našli a budeme sa chrániť navzájom.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla
Musím ešte na záver povedať, že aj keď som bol registrovaný veľmi krátko, mal som z vášho štýlu zoznamky dobrý dojem. Je to spôsobené otázkami v dotazníku, ktoré vyvolávajú ďalšie otázky. Dáva to ucelenejčší dojem o partnerovi, ktorého hľadám .....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie L.V.
Plánujeme ďalšie stretnutie, spoločnú budúcnosť a všetko, čo nám čas a okolnosti prinesú chceme zdieľať spolu, aj keď poväčšine na diaľku (naozaj sme každý z druhého konca republiky), ale aj nablízko vždy, keď sa nám pošťastí byti spolu. Obaja dúfame, že to bude pomerne často.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
A moju neúspešnú snahu neprisudzujem Vašej zoznamke. Nebola tá správna doba a moja netrpezlivosť ma odradila. Prajem všetkým potencionálnym párom veľa šťastia a vzájomnej lásky. :-) Možno ma čaká šťastie v podobe novej lásky inde a za iných okolností. STE VEĽKÁ ZOZNAMKA!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky
Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.
Som za 8 rokov na 3. zoznamke a táto je výrazne najlepšia. Vo všetkých smeroch a nemám tu pocit, že všetko je len komerčná záležitosť. Je najlepšie prepracovaná, kontakt pre obe strany je nenásilný a slušný. Na predchádzajúcich 2 zoznamkách som skončil po cca 2 mesiacoch, vždy mi tam niečo vadilo. Kontakt s administráciou je kuktivovaný, to oceňujem.