Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny
Vážení, pýtate sa na môj príbeh.
Za tie dva mesiace, ktoré som si zaplatila, som sa neoboznámila s nikým Vlastne áno, boli to dva prípady, ktoré boli veľmi perspektívny, ale delila nás od seba pomerne veľká vzdialenosť, takže som to radšej ukončila.
Chcela by som Vám touto cestou poďakovať, zachovali ste sa k moji osobe veľmi pekne a prajem Vám do ďalšieho podnikania veľa zdaru a ešte viac spokojných klientov. Míla.
Ďakujem !!
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana
Zavolala mi, začali sme komunikovať, zistili sme , že sa nachádzame cca 5 km od seba, povedali sme si o svojich záľubách, zhodovali sa v mnohom, stretli sme sa a naše zoznámenie nabralo spráavny smer a už sme spolu cca 3 mesiace a naše smerovanie má reálny základ, oplatí sa touto formou zoznámiť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy
Asi po pol roku som mal šťastie. Začal som si písať s jednou milou, krásnou a múdrou dievčinou. Na druhý deň sme si vymenili telefónne čísla a písali si už teda cez telefón. Za pár dní sme sa stretlii a asi o týždeň znova. Do dievčaťa menom Evička som sa zamiloval. Tešil som sa na každú správu a zavolanie, ale aj na ďalšie stretnutie a na tie krásne bozky. Na jej vôňu a objatie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky
Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marcely
Teraz sme spolu už 5 mesiacov, už sme začali spolu aj bývať a to sa bavíme už aj o svadbe. Ďakujem vašej zoznamke, že nás dala dokopi.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Prežili sme vlani prvú spoločnú dovolenku, spoločné chvíle, spoločné spoznávanie, nikdy by som neverila, že vo svojom veku budem mať zase tie "motýliky v žalúdku". A to len vďaka vám a za to všetko sa vám chcem za nás oboch poďakovať. Existuje veľa zoznamovacích agentúr, ale asi sa to malo stať, že sme sa prihlásili obaja u vás a spoznali sa zoznamovacou formou, keď si dotyčný môže niečo o vás zistiť, prečítať a kontaktovať vás, je úžasné. Neverila som, že by mohla vzniknúť láska cez sociálne siete.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Našli sme sa vďaka vašej stránke a po štyroch dňoch písania bolo prvé stretnutie, pretože bolo jasne, že sa musíme vidieť. O tri dni sme sa museli vidieť opäť a sú to už styri mesiace čo sme spolu a už riešime spoločne bývanie. Chceme Vám za to poďakovať. Prežívame najkrajšie obdobie v našich životoch a i keď sme obaja do toho išli s malou dušičkou, oplatilo sa... našli sme sa. Nikdy sme tak šťastní neboli.