Zoznamka recenzia: Zoznámenie L.V.
Na Vašu zoznamku som sa zaregistrovala niekedy na jar tohto roku a zaplatila si členstvo na niekoľ mesiacov. Až do leta som sa zoznámila s niekoľkými sympatickými mužmi, s ktorými som si písala, s některmými z nich som sa tiež stretla. Stretnutie bolo málo, ale prebiehala spravidla v príjemnej atmosfére, avšak z žiadnych stretnutia sa nevyvinul vzťah.
24.8. 2014 ma zaujal jeden z pomerne nových členov a zoznamke otázkou: vieš zvárať bimetalové kompozity? ........ Okrem touto otázkou ma zaujal aj na fotografiu a svojim profilom. Na otázku som odpovedala skôr zo zvedavosti, bez veľkých nádejí na stretnutie alebo vzťah s týmto mužom (jedanlo sa o muža mladšieho než som ja a tiež z opačného konca našej republiky). Avšak on na moju odpoveď (formou otázky) zareagoval a následne sme si úplne prirodzene začali písať. Po týždni častých správ prostredníctvom zoznamky som mužovi navrhla, že by sme si mohli začať písať na súkromný mail, on súhlasil a okrem mailu mi taky poslal telefónne číslo, aby sme mohli zostať v kontatku aj pre prípad, že nemôžeme využiť mailovej komunikácie. Písanie spolu nás totiž obaja bavilo, bolo veľmi fajn a vyvíjalo sa celkom prirodzene, veľmi rýchlo prešlo z písania o "kompozitoch" na oznamovanie si súkromných každodenných informácií o nás, našich rodinách o tom, čo robíme atď. Prvý víkend po týždennej písanie mailov som si začali písať smsky, všetko bolo veľmi časté, prirodzené a veľmi milé ...... obaja som na vzájomnej komunikácii začali byť prirodzene a príjemne "závislí". O tomto víkende sme si tiež dohovorili konkrétny termín, kedy sa stretneme, čo malo byť cca. za tri týždne. Od tejto doby naša komunikácia bola stále intenzívnejšie a osobnejší, až som asi po 14 dňoch si obaja priznali, že sme sa na diaľku "zamilovali" .... obaja sme to považovali zo veľmi pochabé, skoro nemožné, na druhú stranu sa nám to veľmi páčilo (stále sme sa osobne nestretli).
Až do doby prvého stretnutia, ktoré sa uskutočnilo tak, ako sme ho naplánovali spočiatku, sa "náš vzťah" na diaľku veľmi zintenzívnil a zosobnil, dá sa povedať, že sa nám vymkol racionálne kontrole. Na stretnutí sme sa obaja už veľmi tešili a tiež mali trochu obavy, ako to dopadne, keď sme obaja mali už veľa veľké očakávania (od toho druhého aj od stretnutia).
Stretli sme sa presne tak, ako sme sa na začiatku dohovorili a všetko dopadlo dobre. Naša "láska" cez internet či zoznamku "ustála" aj prvé stretnutie, ktoré bolo veľmi romantické a pekné, úplne naplnilo naše očakávania, nikto z nás nepocítil žiadne sklamanie a po prvom stretnutí sme sa zhodli na tom, že zoznamka pre nás už viac než splnila účel, pretože sa považujeme za partnerský pár a obaja sme si na základe svojho rozhodnutní zrušili profily.
Plánujeme ďalšie stretnutie, spoločnú budúcnosť a všetko, čo nám čas a okolnosti prinesú chceme zdieľať spolu, aj keď poväčšine na diaľku (naozaj sme každý z druhého konca republiky), ale aj nablízko vždy, keď sa nám pošťastí byti spolu. Obaja dúfame, že to bude pomerne často.
Príbeh som opísala kráča, ale chcela by som zdôrazniť to, že som spomínaného muža oslovila ja, takže naozaj je dobré byť v zoznamovaní aktívne (myslím tým aj ženy). Že teraz máme pocit, že sme sa našli a som spolu šťastní, aj keď nám to spočiatku prišlo naivné najmä s ohľadom na našu vzájomnú vzdialenosť a predpoklad, že Nidky z nás sa nebude môcť v budúcnosti presťahovať bližšie. Dnes nám to úplne vyhovuje tak, ako to je a sme šťastní. Naše náklonnnost zostala aj napriek tomu, že sme sa do seba "zamilovali" ešte než sme sa stretli a virtuálne zamilovanie bolo naozaj silné :-) a našťastie tak zostalo aj po prvom kontakte :-).
Ďakujem týmto zoznamke Elite Date za ich služby a taktiež podľa môjho názoru férový prístup v tom, že členstvo nie je automaticky predlžované ako u väčšiny iných zoznamiek, ale o predĺžení členstvo si môže každý rozhodnúť sám.
Prajem všetkým veľa šťastia a lásky :-)
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky
Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť. Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla
Našiel som si tu úžasnú ženu. Najprv sme si písali, musím sa priznať, ona bola tá iniciatívna. Potom sme si volali. Po mesiaci sme mali prvé rande, bolo nádherné. Prežili sme spolu krásny Silvester. Teraz si voláme každý deň, niekedy aj dve hodiny.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty
Prežili sme spolu štyri úžasné dni a zistili sme, že si vo všetkých ohľadoch neuveriteľne rozumieme. Potom ďalšie telefonovanie a Vlasta sa niekoľkokrát vrátila do môjho profilu na zoznamke. Dnes sme sa dohodli, že sa vezmeme v závere tohto roka. Obaja sa vzájomne milujeme a dôverujeme si.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa
Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo vidieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka
Môj, náš príbeh bol priamo učebnicový, zoznámili sme sa hneď zo začiatku svojho členstva, vymenili sme si pár listov v réžii Elitedate, potom som prešli na súkromné adresy.Setkali sme sa a zdá sa že sa všetko dobre vyvíjí.Minulý týždeň sme spolu boli na krátkom pobyte v kúpeľoch. Vidíme sa najmä cez víkendy, ale aj v týdnu.Nechci to zakríknuť, ale myslím že sme sa vďaka vám našli.Děkujeme Mirek a Jana