Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Pekné ráno,

vďaka Vašej zoznamke sa mi úplne zmenil môj život. Do tretice som si povedala, že si členstvo na zoznamke ešte predĺžim. Dovtedy som šťastie veľmi nemala. Našla som si tu príma kamaráta, ale nie človeka na život. Už sa mi ani nechcelo, aby som pravdu povedala pozerať, kto odpisuje.

Asi po 14 dňoch nového prihlásenia som otvorila poštu a tam list od človeka z hôr, ktorého som hľadala, aj keď som z Prahy od narodenia. Napísali sme si pár správ a potom sme sa stretli v Prahe. Prišiel normálny chalan s batôžkom. Nakoniec sme sedeli pri káve a potom pri poháriku vína skoro 4 hodiny.

Mesiac sme sa stretávali a stále sme sa rozprávali a bolo to veľmi pekné. Vianoce sme strávili už spoločne a potom sme boli týždeň na horách a bolo to veľmi fajn.

Po štvrť roku sa sťahujem do Liberca a začína úplne nová etapa môjho života. Našla som horala, športovca a hlavne chlapa do nepohody, ktorého som nestretla za celý svoj život.

Všetkým veľmi prajem a odkazujem, aby nič nevzdávali, pretože na každého niekde niekto čaká, len treba mať veľa trpezlivosti.V našom veku to už asi nie je ani také jednoduché. Úprimne musím povedať, že som to už vzdávala, ale nakoniec to vyšlo. Nebyť Vašej zoznamky, neviem kde by som takého človeka stretla.

Prajem Vám pekný deň. Lenka

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Dobrý deň, ďakujem za Vaše pekná a pravdivá slová. Každodenný beh života potvrdzuje Vaše tvrdenie, že nič nepríde samo. Je krásne, že Vaše stránky existujú. Napriek tomu to chce veľkú dávku odvahy ísť na schôdzku s niekým, koho poznáte len cez PC. Ja som sa zoznámila vďaka Vám s mužom, ktorého by som pri svojom pracovnom vyťažení v bankovom sektore nemohla stretnúť, pretože jeho odborom je polygrafie. Myslím, že nám je spolu pekne a nie je to muž, ktorý nehľadá rozptýlenie krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce :-) Pekné dni Vášmu tímu a spokojné a hlavne úspešné klientmi praje Vaša Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ilony

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ilony

Bezchybne zapadol do rodiny, hrozne si rozumie s mojím bratom. Aj keď sme zistili hneď na začiatku, že veľa spoločných záujmov nemáme, priateľ rýchlo podľahol tým mojim - práca na záhrade (skôr býval v byte), cykloturistika, prechádzky, vodáctvo. Okrem tancovania sa zatiaľ pustil do všetkého, čo som mu ponúkla a ako rád hovorí, so mnou sa mu páčia všetky aktivity, ktoré už roky nerobil.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla

Našiel som si tu úžasnú ženu. Najprv sme si písali, musím sa priznať, ona bola tá iniciatívna. Potom sme si volali. Po mesiaci sme mali prvé rande, bolo nádherné. Prežili sme spolu krásny Silvester. Teraz si voláme každý deň, niekedy aj dve hodiny.

Erika - som nesmierne vďačná za každý moment s nim

Erika - som nesmierne vďačná za každý moment s nim

Počas prvého rande ma nechtiac zoznámil aj so svojou dcérou a odvtedy sme neustále spolu. Už som nedúfala, že niekoho tak pozorneho, láskavého, kto ma bude vedieť rozosmiať, zatancuje si so mnou, nemusím ho prehovárať, aby sme niečo spoločné zažili, opätuje mi lásku, rozmazaná ma... stretnem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Ahoj všetkým, zoznamku by som určite odporučil ako dobrú cestu ako sa zoznámiť. Dôležité je nevzdať to a nečakať so založenými rukami až si ma niekto všimne. Byť prijateľne aktívny a oslovovať partnerov. A nebáť sa ísť na schôdzku. Určite to bude niekoľko stretnutí, ktoré k ničomu nepovedú, ale má to zmysel skúšať ....