Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Pekné ráno,
vďaka Vašej zoznamke sa mi úplne zmenil môj život. Do tretice som si povedala, že si členstvo na zoznamke ešte predĺžim. Dovtedy som šťastie veľmi nemala. Našla som si tu príma kamaráta, ale nie človeka na život. Už sa mi ani nechcelo, aby som pravdu povedala pozerať, kto odpisuje.
Asi po 14 dňoch nového prihlásenia som otvorila poštu a tam list od človeka z hôr, ktorého som hľadala, aj keď som z Prahy od narodenia. Napísali sme si pár správ a potom sme sa stretli v Prahe. Prišiel normálny chalan s batôžkom. Nakoniec sme sedeli pri káve a potom pri poháriku vína skoro 4 hodiny.
Mesiac sme sa stretávali a stále sme sa rozprávali a bolo to veľmi pekné. Vianoce sme strávili už spoločne a potom sme boli týždeň na horách a bolo to veľmi fajn.
Po štvrť roku sa sťahujem do Liberca a začína úplne nová etapa môjho života. Našla som horala, športovca a hlavne chlapa do nepohody, ktorého som nestretla za celý svoj život.
Všetkým veľmi prajem a odkazujem, aby nič nevzdávali, pretože na každého niekde niekto čaká, len treba mať veľa trpezlivosti.V našom veku to už asi nie je ani také jednoduché. Úprimne musím povedať, že som to už vzdávala, ale nakoniec to vyšlo. Nebyť Vašej zoznamky, neviem kde by som takého človeka stretla.
Prajem Vám pekný deň. Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Gabiky
Bolo to zoznámenie na poslednú chvíľu, už som nedúfala, že tu nájdem toho pravého. Sme spolu zatiaľ len krátko, ale až neskutočne si rozumieme a je nám spolu pekne ... Jediné mínus je vzdialenosť, ale to sa snáď tiež časom vyrieši.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romana
Muj pribeh je nasledujuce: prezeral som si zoznamku a v mem profile som mal odkaz zo muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby sme spolu a stastni. Veľmi si rozumieme a mame sa moc radi. Vsem moc praje veľa šťastia. Roman Z.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Mileny
Bola to obrovská náhoda. Nádherná žena zo Sokolova mi odpovedala. Prvá spoločná káva a nastalo obdobie krásneho skaypování. Dnes sa už stretávame pravidelne a všetky voľné chvíľky využívame pre seba. Zoznamky vďaka Láďa a Miluška
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy
Teraz sme spolu ešte len dva mesiace, ale vzťah sa vyvíja veľmi dobre, plánujeme spoločnú budúcnosť, plánujeme spoločné bývanie, plánujeme veľa spoločných aktivít. Niekomu sa to môže zdať bláznivé, ale my sme šťastní.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty
Prežili sme spolu štyri úžasné dni a zistili sme, že si vo všetkých ohľadoch neuveriteľne rozumieme. Potom ďalšie telefonovanie a Vlasta sa niekoľkokrát vrátila do môjho profilu na zoznamke. Dnes sme sa dohodli, že sa vezmeme v závere tohto roka. Obaja sa vzájomne milujeme a dôverujeme si.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
A keď už som nikomu neverila a zanevrela som na všetkých chlapov, ale tikot biologických hodín ma predsa len donútil opäť prísť k zoznamke a pozrieť sa na nové "odporúčanie", bol tam on, hneď ma zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohľad a príjemný úsmev, potom sme si vymenili niekoľko správ a počas týždňa si dohodli schôdzku a teraz už spolu bývame a plánujeme spoločný život a rodinu.