Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky
Niekedy pred Vianocami som sa prihlásila na Vašu zoznamku, pretože je platená a teda možno predpokladať, že sú tu tí, čo sa chcú naozaj zoznámiť. Po niekoľkých pokusoch v komunikácii som pomaly prestala na túto zoznamku chodiť, až ma tu zaujal profil jedného, čo ešte nemal na profile fotku. Každý deň som od neho mala upozornenie, že som ho zaujala, tak som ho požiadala o foto. Dal si ho tam a tak nejako vznikol dôvod si vymeniť mobilné čísla.
Deň pred Veľkou nocou sme spolu protelefonovali 5 hodín v kuse a rozprávali si o všetkom možnom. Ráno na Veľkonočný pondelok opäť volal. Stál na benzínke v meste, kde bývam a pýtal sa, či prijmem jedného zblúdilého koledníkov. Išiel skoro 100 km, aby videl, s kým zvládol protelefonovat toľko hodín za jeden večer. Myslím si o sebe, že som celkom flegmatická, ale vzhľadom k tomu, že som ešte len vstávala, prehradenia ma dosť slušná panika.
Prvé rande v nočnej košeli? Smial sa :-), vraj mu to nevadí. Pri vysvetľovaní cesty ku ma, som panicky otvorila skriňu a zistila, že "nemám čo na seba", účes "ranné prebudenie" tiež nevystihoval žiadny módny trend, takže som si povedala o pol hodinku strpenie. Namaľovať sa, učesať sa, niečo v skrini nájsť a volal, že navigácia sklamala. Vyšla som teda na ulici. Našli sme sa.
Z auta vystúpil sympaťák s korbáčom, koledu ukončil bozkom ........ chvíľu sme si doma rozprávali, potom sme odišli do športového centra, zahrali si bowling, bozkávali sa pri prechádzke vo veľkonočnej fujavici a vo 14h odišiel. Od tej doby sa vídame pravidelne, on jazdí na mňa a ja k nemu a každý deň je krásny.
Veľké poďakovanie tímu Elite Date. Laďka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Dobrý deň, ako to už v živote býva, všetko je jedna veľká náhoda. Odpovedala som na prvému človeku, ktorý mi bol svojím profilom blízky. On to cítil rovnako od samého začiatku. Po dvoch týždňoch dopisovanie si a dlhých telefonátoch sme sa zišli a bolo jasno. V septembri sa k svojmu priateľovi budem sťahovať. Anna
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána
Stretnutie dopadlo veľmi dobre, keď sme sa lúčili , Janka sa neisto spýtala, či sa ešte niekedy uvidíme? Odpovedal som: „Vždy keď si to budeš priať." Rozžiarili sa jej oči a od vtedy sme spolu stále. Omladli sme o 30 rokov a splnili sa nám aj tie najtajnejšie sny, o ktorých sme si mysleli, že ostanú naveky len snom. A to je všetko. Takto som spoznal lásku svojich snov. Nemal som ju ako junior, prišla, aj keď som už nedúfal a som senior.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky a Mirka
Prešiel za mnou 8o km, 3 hodiny sme sa spolu smiali a rozprávali pri čaji a bolo to ... To sa stalo 18. februára, za týždeň som ho pozvala k sebe a už nie som sama. Mirek je pohoďák, optimista a moja krvná skupina.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Náš vzťah sa posúva míľovými krokmi a mám "podozrenie", že vo veľmi blízkej dobe dostanem zásnubný prsteň. Nedúfala som, že je ešte možné stretnúť veľkú lásku v mojom veku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Prebehlo niekoľko telefonátov a dohodli sme sa na schôdzke. Potom sa už všetko odohrávalo neuveriteľnou rýchlosťou. Za tri mesiace budeme oslavovať ročné výročie krásneho vzťahu, ktorý mne, aj mojim deťom priniesol späť radosť a šťastie, v ktoré som už nedúfala.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla
Odvtedy sa pravidelne stretávame a je nám spolu stále veľmi pekne, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme sa o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.