Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Dobrý deň,

chcem sa vám touto cestou poďakoať, prostredníctvom Elite som sa stretla s mojou druhou polovičkou a životným partnerom. Bolo by nemožné sa v bežnom živote stretnúť, pretože nás delila vzdalenost 250km.

Po tom, čo som po niekoľko ročnom vzťahu bola asi rok sama a absolvovala niekoľko stretnutí, stretávanie sa s mužmi, ktorí mi na 100% nevyhovovali, som sa rozhodla založiť si zoznamku, ako moznosť nájsť si toho vysnívaného muža (som celkom náročná), veľmi som tomu neverila a po predošlých skúsenostiach som už bola dokonca zmierená s tým. že ak ho nenájdem, budem sama. V dnešnej hektickej dobe som zistila, že je naozaj problém niekoho nájsť.

Teraz viem, že všetko je to zrejme aj o náhode. Hneď v deň mojej registrácie ma oslovil Martin. Páčil sa mi, ale ja som sa tomu zoznámeniu celkom bránila, hovorila som si, predsa len, tá vzdialenost (250km), chcem si život uľahčiť, nie ešte skomplikovať, tak som odolávala a snažila sa zoznamovať skôr s mužmi z okolia môjho bydliska. Ale stále som udržiavala kontakt s Martinom. Krásne sme si písali, bolo výrazné, ze sme naozaj naladení na rovnakej vlne.

Tak sme sa dohodli asi po mesiaci na schôdzke, on prišiel za mnou. Vtedy preskočila iskra a zamilovali sme sa do seba. Teraz, po skúsenostiach z bývalých vzťahov si dovolím povedať, že s ním je to iné. Je to proste ten pravý. A nikoho iného už nechcem. Je fajn, že to cíti rovnako. Stretávme sa pomerne často, podnikáme veľa vecí spoločne. Ani vzdialenosť nie je prekážkou, vždy sa to dá nejako urobiť. Ako sa hovorí - láska hory prenáša. :) Aktuálne plánujeme spoločné bývanie, vízia našej budúcnosti, aj ďalšie dôležité kroky, ako je svadba a dieťa.


Veľmi Vám teda ďakujem touto cestou za to, že mi zoznamka EliteDate zmenila život k lepšiemu a pomohla mi nájsť lásku. Prajem všetkým úspešné zoznámenie a aspoň to skúste, veľa šťastia!!!

Ďakujem.

S prianím pekného dňa

Hana

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Nevadí nám ani vzdialenosť, sme spolu tak často ako to len ide...

Nevadí nám ani vzdialenosť, sme spolu tak často ako to len ide...

S Michalom sme sa nakontaktovali začiatkom októbra, písali sme si. Ja som navrhla videohovor, možno týždeň sme si volali. Dohodli sme sa na osobnom stretnutí, sme od seba 200 km. Prvýkrát prišiel on ku mne. Išli sme na pomerne dlhú prechádzku, veľa sme sa rozprávali. Vtedy preskočila iskra.

V máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali

V máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali

Nikdy som neverila, že sa na zoznamke dá nájsť slušný partner. Tú Vašu môžem všetkým osamelým len odporučiť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky

No a naše prve stretnutie v parku bolo ako blesk z čisteho neba. Od prvej chvile sme sa zalubili a hned od prvej chvile sme zostali spolu aj byvat. Citim sa velmi štastna tak isto aj moj partner. Konečne možem žit svoj život s partnerom o akom som snivala.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Obaja máme pocit, že sa poznáme už veľmi dlho a nie iba pár mesiacov. Neverila som, že sa mi môže ešte niečo tak krásne prihodiť. Aj keď vravím, že sme si boli súdení, osudu treba aj trošku pomôcť. A tak môžem len odporučiť túto zoznamku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanuša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanuša

Nečakal som, že aj v tak neskorom mojom veku / 74 rokov / môžem uspieť, ale vyšlo to. Mám partnerku podľa mojich predstáv a je nám spolu fajn.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Rozprávali sme sa a stále bolo o čom. Pozval ma na kávu a sushi a išli sme sa prejsť. Začalo sa stmievať a bola romantika, tak využil situáciu a dal mi pusu. Jedno z najkrajších rande, aké som mala. A týmto chcem poďakovať Vám za umožnenie zoznámenia.