Zoznamka recenzia: Zoznámenie Gabiky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Gabiky

Dobrý deň,

bolo to zoznámenie na poslednú chvíľu, už som nedúfala, že tu nájdem toho pravého. Sme spolu zatiaľ len krátko, ale až neskutočne si rozumieme a je nám spolu pekne ... Jediné mínus je vzdialenosť, ale to sa snáď tiež časom vyrieši.

Gábina

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.

TAK som sa zaregistrovala VLASTNE OMYLOM NA VASEJ zoznamke. Vo februári tohto roku MI chodilo VEĽA oznámení o zoznámenie ALE LEN JEDEN MA zaujal natoľko, ŽE SME SI 13 MARCA SPOLU začli telefonovať A 16 MARCA SME MALI Prvé rande. BOLA TO Láska na prvý pohľad.

Skúsenosť Alexe: Stretli sme sa a hneď sme si padli do oka!

Skúsenosť Alexe: Stretli sme sa a hneď sme si padli do oka!

Ďakujem krásne .. naše zoznámenie prebehlo úplne fantasticky .. po pár správach sme sa stretli a hneď sme si padli do oka a nasledovalo ešte zopár stretnutí až nakoniec preskočila iskra a zaľúbili sme sa do seba začo sme vďačný vašej zoznamke.. Alex

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla

Musím ešte na záver povedať, že aj keď som bol registrovaný veľmi krátko, mal som z vášho štýlu zoznamky dobrý dojem. Je to spôsobené otázkami v dotazníku, ktoré vyvolávajú ďalšie otázky. Dáva to  ucelenejčší dojem o partnerovi, ktorého hľadám .....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava

Dovoľujem si Vám so cťou oznámiť, že už nebudem predlžovať moje členstvo vo Vašej renomovanej a exkluzívnej zoznamke ED. Dôvodom je nájdenie primeranej partnerky, s ktorou sa mi v tomto mesiaci podarilo úspešne nadviazať kontakt a vyzerá to veľmi nádejne!

Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.

Som za 8 rokov na 3. zoznamke a táto je výrazne najlepšia. Vo všetkých smeroch a nemám tu pocit, že všetko je len komerčná záležitosť. Je najlepšie prepracovaná, kontakt pre obe strany je nenásilný a slušný. Na predchádzajúcich 2 zoznamkách som skončil po cca 2 mesiacoch, vždy mi tam niečo vadilo. Kontakt s administráciou je kuktivovaný, to oceňujem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky

Z auta vystúpil sympaťák s korbáčom, koledu ukončil bozkom ........ chvíľu sme si doma rozprávali, potom sme odišli do športového centra, zahrali si bowling, bozkávali sa pri prechádzke vo veľkonočnej fujavici a vo 14h odišiel. Od tej doby sa vídame pravidelne, on jazdí na mňa a ja k nemu a každý deň je krásny.