Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy
Dobrý deň,
reagujem na vašu žiadosť o spätnú väzbu.
Pre nedostatok času a príležitostí som vyskúšal neplatenú zoznamku, z ktorej som potom rýchlo vystúpil. Po čítaní rôznych recenzií som sa rozhodol pre zoznamku platenú a založil teda profil na vašej zoznamke.
Asi po pol roku som mal šťastie. Začal som si písať s jednou milou, krásnou a múdrou dievčinou. Na druhý deň sme si vymenili telefónne čísla a písali si už teda cez telefón. Za pár dní sme sa stretlii a asi o týždeň znova. Do dievčaťa menom Evička som sa zamiloval. Tešil som sa na každú správu a zavolanie, ale aj na ďalšie stretnutie a na tie krásne bozky. Na jej vôňu a objatie.
Zrušil som svoj profil pre dôkaz lásky a že už skrátka nikoho iného nehľadám a nechcem. Začal nám obom krásny začiatok. Začiatok, ktorý snáď nikdy neskončí. Možno Vám svoj príbeh napíše aj moja milovaná, ktorú som vďaka Vašej zoznamke stretol.
Ďakujem zoznamke Elite date a pre všetkých - nebojte sa internetovej zoznamky a ani sa nebojte oslovenia na ulici. Všetkým držím palce a prajem veľa šťastia.
Pavel
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa a Andrey
ELITE Date nás spároval 12.8. a vďaka dobrej voľbe sa cítime, ako keby sme boli spolu už veľa rokov.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky
Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....
Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali
Po troch mesiacoch sme sa sťahovali, o dva roky, na výročie nášho zoznámenia u Vás, sme sa 23.10. 2023 vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy
Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty
Po výmene 3 informácií na čete, som navrhla stretnutie na pol ceste od našich bydlísk. Prišiel s ružou a hneď ma objal. Neskutočné. Máme veľa spoločných záľub a vieme sa rozprávať o všetkom. Je to začiatok, uvidí sa.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Dobrý deň, týmto prosím o zrušenie môjho členstva a odstránenie môjho profilu. Vďaka vašej zoznamke som si našla svojho budúceho partnera. S mojím nastávajúcim partnerom sme si padli do oka hneď po niekoľkých sms, zistili sme, že máme veľa spoločného a všetko sa potvrdilo o prvej schôdzke.