Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy
Dobrý deň,
reagujem na vašu žiadosť o spätnú väzbu.
Pre nedostatok času a príležitostí som vyskúšal neplatenú zoznamku, z ktorej som potom rýchlo vystúpil. Po čítaní rôznych recenzií som sa rozhodol pre zoznamku platenú a založil teda profil na vašej zoznamke.
Asi po pol roku som mal šťastie. Začal som si písať s jednou milou, krásnou a múdrou dievčinou. Na druhý deň sme si vymenili telefónne čísla a písali si už teda cez telefón. Za pár dní sme sa stretlii a asi o týždeň znova. Do dievčaťa menom Evička som sa zamiloval. Tešil som sa na každú správu a zavolanie, ale aj na ďalšie stretnutie a na tie krásne bozky. Na jej vôňu a objatie.
Zrušil som svoj profil pre dôkaz lásky a že už skrátka nikoho iného nehľadám a nechcem. Začal nám obom krásny začiatok. Začiatok, ktorý snáď nikdy neskončí. Možno Vám svoj príbeh napíše aj moja milovaná, ktorú som vďaka Vašej zoznamke stretol.
Ďakujem zoznamke Elite date a pre všetkých - nebojte sa internetovej zoznamky a ani sa nebojte oslovenia na ulici. Všetkým držím palce a prajem veľa šťastia.
Pavel
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
V máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali
Nikdy som neverila, že sa na zoznamke dá nájsť slušný partner. Tú Vašu môžem všetkým osamelým len odporučiť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Chvíľu sme si dopisovali. Potom musela odísť do cudziny a ja už myslel ze sa neozve. Ozvala, dali som si stretnutie v piatok a už pri prvom pohľade z očí do očí sme vedeli ze je to ono. Bola krásna romantická prechádzka, obed, ďalšie prechádzka a stále bolo o čom rozprávať. Pri rozlúčke nádherným bozkom som obaja vedeli zo to nie je posledný ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra, my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana
A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.
Milan - ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme
Dohodli sme si dalsie rande a odvtedy sa stretavame viac menej pravidelne. Mame si co povedat a nielen to. Zalubili sme sa. A tiez sme zacali planovat spolocnu buducnost.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka
Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Stále máme po takmer 2 mesicoch obaja rovnaký pocit, aj keď určite problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Napíšem Vam po roku, či nam to naozaj vydržalo. :)