Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky
Vážení,
tu je môj príbeh:
Volám sa Blanka a mám 54 rokov. Mám niekoľko dobrých kamarátok, s ktorými jazdíme do Prahy tancovať flamenco. Už som bola po rozvode veľmi dlho sama a stále sa mi nedarilo niekoho len tak stretnúť. V marci tohto roku sme sa vracali z tancovania a kamarátky mi dali za úlohu, aby som si do 1.apríla, kedy pôjdeme znovu tancovať, založila na zoznamke profil. Asi 14 dní som nerobila nič, ale ako sa termín splnenia úlohy blížil, začala som hľadať vhodnú zoznamku. Webové stránky Elitedate sa mi zdali veľmi solídne a tak som si 31.marca založila svoj profil a zaplatila si poplatok na pol roka. Chvíľu sa celkom nič nedialo, prezerala som si profily vhodných kandidátov, oni môj, sem tam som pri niektorom profile označila zaujal si ma, ale nič prevratné. Až asi 20.apríla som videla, že si môj profil prezeral Břetislav. Ten muž sa mi na prvý pohľad páčil, ráno som od neho mala správu, že som ho aj ja zaujala. Napriek tomu, že sme každý z iného konca republiky, začali sme si písať. Okamžite sme si porozumeli. Náhoda chcela, že sme sa hneď 5.mája stretli osobne. Bola z toho láska na prvý pohľad, dnes sme veľmi zamilovaní, stretávame sa a plánujeme spoločnú budúcnosť.
Bez vašej zoznamky by sme nemali možnosť sa nikdy stretnúť a zoznámiť. Veľmi vám ďakujeme za túto príležitosť. Lásku je možné stretnúť v každom veku, človek sa nemá báť urobiť ten prvý krok.
PS Posielam vám svoj príbeh, ako spätnú väzbu a inšpiráciu a nádej pre iných, aj staršie páry, láska kvitne v každom veku. Ešte raz ďakujem.
S pozdravom
Blanka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu
Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Dobrý deň, ďakujem za Vaše pekná a pravdivá slová. Každodenný beh života potvrdzuje Vaše tvrdenie, že nič nepríde samo. Je krásne, že Vaše stránky existujú. Napriek tomu to chce veľkú dávku odvahy ísť na schôdzku s niekým, koho poznáte len cez PC. Ja som sa zoznámila vďaka Vám s mužom, ktorého by som pri svojom pracovnom vyťažení v bankovom sektore nemohla stretnúť, pretože jeho odborom je polygrafie. Myslím, že nám je spolu pekne a nie je to muž, ktorý nehľadá rozptýlenie krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce :-) Pekné dni Vášmu tímu a spokojné a hlavne úspešné klientmi praje Vaša Petra
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jaroslava a Mira
Registroval som sa už na mnohých gay zoznamkách, takže mám s čím porovnávať. Na väčšine z nich sú bohužiaľ rovnaké tváre. ELITE Date dávam bod za to, že cieli i na inú cieľovú skupinu ako ostatní. A možno práve preto som si tu našiel Mira. Zatiaľ sa pravidelne stretávame a poznávame. Držte nám palce, aby nám to vyšlo.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana
Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michaely
Hneď po štyroch dňoch sme si dohodli prvé rande ... zaiskrilo to medzi nami a zbližovanie, poznávanie sa pokračuje a obaja sme za to vďační a prežívame pekné spoločné chvíle.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kláry
Sme ešte len na začiatku, ale obaja cítime k sebe to isté a plánujeme spoločnú budúcnosť. Zdá sa nám to obom neuveriteľné, našli sme svoju druhú polovičku. Nikdy nestrácajte nádej a verte, že pre každého na svete existuje ten druhý, napríklad na opačnom konci republiky.