Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky
Vážení,
tu je môj príbeh:
Volám sa Blanka a mám 54 rokov. Mám niekoľko dobrých kamarátok, s ktorými jazdíme do Prahy tancovať flamenco. Už som bola po rozvode veľmi dlho sama a stále sa mi nedarilo niekoho len tak stretnúť. V marci tohto roku sme sa vracali z tancovania a kamarátky mi dali za úlohu, aby som si do 1.apríla, kedy pôjdeme znovu tancovať, založila na zoznamke profil. Asi 14 dní som nerobila nič, ale ako sa termín splnenia úlohy blížil, začala som hľadať vhodnú zoznamku. Webové stránky Elitedate sa mi zdali veľmi solídne a tak som si 31.marca založila svoj profil a zaplatila si poplatok na pol roka. Chvíľu sa celkom nič nedialo, prezerala som si profily vhodných kandidátov, oni môj, sem tam som pri niektorom profile označila zaujal si ma, ale nič prevratné. Až asi 20.apríla som videla, že si môj profil prezeral Břetislav. Ten muž sa mi na prvý pohľad páčil, ráno som od neho mala správu, že som ho aj ja zaujala. Napriek tomu, že sme každý z iného konca republiky, začali sme si písať. Okamžite sme si porozumeli. Náhoda chcela, že sme sa hneď 5.mája stretli osobne. Bola z toho láska na prvý pohľad, dnes sme veľmi zamilovaní, stretávame sa a plánujeme spoločnú budúcnosť.
Bez vašej zoznamky by sme nemali možnosť sa nikdy stretnúť a zoznámiť. Veľmi vám ďakujeme za túto príležitosť. Lásku je možné stretnúť v každom veku, človek sa nemá báť urobiť ten prvý krok.
PS Posielam vám svoj príbeh, ako spätnú väzbu a inšpiráciu a nádej pre iných, aj staršie páry, láska kvitne v každom veku. Ešte raz ďakujem.
S pozdravom
Blanka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
V piatok ráno sme si začali písať, v nedeľu mi zavolal, v utorok popoludní sme sa prvý krát stretli a hneď v piatok druhýkrát, takže trvalo presne týždeň, kým sa udiala tá nádherná vec aja som si uvedomila, že som sa zaľúbila do Adama. A Adam do mňa. Rýchly proces, všakže?
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina
Pomerne rýchlo sme sa našli, vlastne Martin mi písal, bol mi podľa fotky sympatický, tak po pár dňoch písania začali volať. Stretnúť sa nám podarilo trikrát, čo tiež bolo veľmi príjemné. Žiaľ kvôli pandémii stretnutia sme museli odložiť, ale si voláme, píšeme si denne.
Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst
Uz v ten den sme spolu dlho do noci volali a volali sme sa kazdy den 4 az 5 hod. Po tyzdni smebsa stretli tesne pred Vianocami a odvtedy sme spolu. 2 stretnutie prebehlo na Vianoce na polnocnej omsi. Doteraz sme stastni a prezivame nas spolocny pribeh vdaka Vam.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Veroniky
Potom som sa odhlásil z jednej, v televízii často vysielanej zoznamky a zostal len u ELITE DATE. Tam sa totiž nehrajú na to, že Vám každý deň, ako tie z televíznej reklamy, ponúknu hŕbu návrhov, ktoré však len málokedy vyhovujú tým kritériám, ktoré ste si nastavili. Z počiatku je aj tu návrhov samozrejme viac a nové dostanete v okamihu, keď sa niekto nový vhodný prihlási. Zato sa môžete spoľahnúť na to, že nový návrh od ELITE DATE vyhovuje vašim zadaným požiadavkám a zaoberať sa s nimi nie je strata času.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola
Naše zoznámenie prebiehalo celkom štandartnom způsobem.Po výmene niekoľkých imeil správ, sme k sebe pocítili náklonnosť, tým ako si duševne rozumieme, máme spoločné záujmy, nechá sa napísať, že aj spoločný osud, čo sa stále prohlubovalo.Najednou sme zistili, že písmenká, ktoré si vymieňame nestačí, stále sme čakali kto kedy ten druhý napíše.Vyměnili sme si tel.čísla a hovory nebrali konce.Pak prišiel deň D, osobné stretnutie .....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriam
Ozvalo sa mnoho muzov, niektori z dalej, niektori zas z blizkej vzdialenosti. Osudove stretnutie prislo po par tyzdnoch pisania a telefonovania. Ferko je uzasny, sarmantny, vtipny a uspesny zrely muz. Presne podla mojich predstav. Nase city su hlboke. Obaja tvrdime, ze Elitedate nam zmenila zivot.