Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory
Dobrý deň,
rada by som sa s vami podelila o svoj príbeh.
Rovnako ako mnohí som zoznamke neverila a nič som od toho neočakávala, čo možno tiež spôsobilo, že som na prvej schôdzke nebola vôbec nervózna. S mojím terajším priateľom sme si len párkrát napísali, zistili, že máme spoločné záujmy a tak sme osobné stretnutie neodkladali.
Moje možnosti boli v tú dobu obmedzené, pretože som mala po ťažkej operácii a asi dva mesiace som ešte musela chodiť o barlách, takže po asi troch večeroch v reštaurácii už prišiel k nám domov, kam dokonale zapadol. Môj život sa odvtedy zmenil veľmi a to chcem, aby si tu ľudia, ktorí váhajú sa zaregistrovať, prečítali.
Pred tým som totiž mala problémy so zoznamovaním, nemala som dovtedy vo svojich 26 rokoch prakticky žiadny skutočný vzťah, preto som bola skeptická ako väčšina, ale našla som niekoho, kto ma nenechal nad všetkým toľko premýšľať, nedával mi priestor pre váhanie, to spoločne s okolnosťami po operácii spôsobilo, že som teraz šťastná, ako som nikdy nebola.
Za to vďačím práve týmto stránkam, nerada hovorím "zoznamka", pretože to je výraz, ktorý v ľuďoch vyvoláva pochybnosti, možno úsmev, možno aj opovrhnutie. Nazvala by som to skôr miestom, kde hľadajú ľudia, ktorí to myslia vážne. Trebárs my si už po troch mesiacoch známosti spolu zariaďujeme byt, čo keby mi niekto pred tými tromi mesiacmi povedal, tak by som si akurát poklopkala po čele.
Toto je môj príbeh a ja ďakujem Vám
barbora
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Miroslav - našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého
Aj keď ide o platenú službu, nikdy nebudem ľutovať investivané peniaze, pretože som spoznal spriaznenú dušu a našiel niekoho kto ma napĺňa pocitom radosti a štastia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
A moju neúspešnú snahu neprisudzujem Vašej zoznamke. Nebola tá správna doba a moja netrpezlivosť ma odradila. Prajem všetkým potencionálnym párom veľa šťastia a vzájomnej lásky. :-) Možno ma čaká šťastie v podobe novej lásky inde a za iných okolností. STE VEĽKÁ ZOZNAMKA!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Prebehlo niekoľko telefonátov a dohodli sme sa na schôdzke. Potom sa už všetko odohrávalo neuveriteľnou rýchlosťou. Za tri mesiace budeme oslavovať ročné výročie krásneho vzťahu, ktorý mne, aj mojim deťom priniesol späť radosť a šťastie, v ktoré som už nedúfala.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Katky
Z tej schôdzky sa nakoniec vykľulo super rande, ktoré viedlo k ďalším stretnutiam a dali možnosť vzniknúť krásnemu vzťahu. Či to vydrží, ukáže až čas. Každopádne aj keby to nedopadlo dobre, bola to cenná skúsenosť, ktorú by som inak nezískala.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana
Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :)
Zoznámenie Andrey
Dakujeme Vam za Vasu zoznamku. Vdaka Vam sa stretavame uz 3 mesiace a je to krasne dakujeme🤗😍