Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Dobrý deň,
rada by som požiadala o vymazanie môjho profilu, pretože ja už našla svojho princa. Nechám teda ostatné, nech si môžu tiež vybrať. Zdá sa mi nemiestne byť na stránkach. Som si istá, že máte veľa spokojných užívateľov a teda prajem aj naďalej veľa šťastia a pracovných úspechov.
Ďakujem a som s pozdravom Anna J.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst
Uz v ten den sme spolu dlho do noci volali a volali sme sa kazdy den 4 az 5 hod. Po tyzdni smebsa stretli tesne pred Vianocami a odvtedy sme spolu. 2 stretnutie prebehlo na Vianoce na polnocnej omsi. Doteraz sme stastni a prezivame nas spolocny pribeh vdaka Vam.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky
Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť. Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
A keď už som nikomu neverila a zanevrela som na všetkých chlapov, ale tikot biologických hodín ma predsa len donútil opäť prísť k zoznamke a pozrieť sa na nové "odporúčanie", bol tam on, hneď ma zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohľad a príjemný úsmev, potom sme si vymenili niekoľko správ a počas týždňa si dohodli schôdzku a teraz už spolu bývame a plánujeme spoločný život a rodinu.
Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený
Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial. Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alex
Napísal mi prvý, 5 dní som ho ,,ignorovala,, až som mu napísala. Začalo denné písanie, stretnutia, vzťah, bývanie a už bude 6 mesiacov čo sme spolu. ĎAKUJEME A VRELO ODPORÚČAME ZOZNAMKU. A💙B
Silvia - od prvej chvíle to iskrilo
Od prvej chvíle to iskrilo 🥰 doniesol mi krásne ruže 🌹pozval na večeru a vínko... potom sme išli na prechádzku... už ruka v ruke ☺️ bola zima tak sme sedeli v aute, rozprávali sa, počúvali Playlist a prišlo na prvé pusy 🤗