Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.
Dobrý deň,
rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercie.
Po krátkej dobe sme si vymenili emajlové adresy, preposlali sme si pár fotiek a ja som sa v posledný deň rozlúčil na mojom profile s prípadnými záujemkyne s tým, že som moju vyvolenú našiel a že končím. Moja partnerka po prečítaní bola sklamaná. Myslela si, že som si našiel inú ženu, ale druhý deň našla vo svojej pošte pozvanie na prvú schôdzku. Obaja sme si "padli do oka" a už plánujeme ako sa k sebe "sestěhujú" a ak nám aj po dvoch rokoch spoločného spolužitia bude rovnako dobre ako teraz, bude svadba. (Oznámenia pošleme).
Keď som sa mojej dcéry, ktorá sa momentálne rozvádza, pýtal, či nechce využiť Vašej ponuky, kde zadarmo ponúkate možnosť zoznámenia, pokiaľ sa s Vami podelím o náš príbeh, tak to odmietla s tým, že má profil na neplatené zoznamke. Včera sa ma pýtala, či má ponuka platí.Prý sa jej veľa ozývajú "zvláštne" potencionálny nápadníci, tak by chcela skúsiť, či sa na "platené zoznamke" uchylaci vyselektujú.
Tak toto je môj príbeh, ľudia nebojte sa a choďte do toho. Nebojte sa, Láska "kvitne v každom veku". Nám obom je 53 rokov a prežívame krásne chvíle a nie je to len o sexe ....
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany
Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka Vašej zoznamke.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky
Ďakujem Vám za služby. Už som si partnera našla a to vďaka Vašej zoznamke. Mnohokrát ďakujem Vášmu tímu a službám, ktoré robíte pre ľudí. Keby do budúcna bolo treba využiť Vašich služieb, tak je rada obnovím. S pozdravom Vlaďka K.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina
Pomerne rýchlo sme sa našli, vlastne Martin mi písal, bol mi podľa fotky sympatický, tak po pár dňoch písania začali volať. Stretnúť sa nám podarilo trikrát, čo tiež bolo veľmi príjemné. Žiaľ kvôli pandémii stretnutia sme museli odložiť, ale si voláme, píšeme si denne.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky
Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....
Zoznámenie Martiny
...dnes je to tretí deň a nevieme sa od seba odtrhnúť a dohodli sme sa že teda rušimé zoznamku nakoľko nám ich spolu dobre ďakujem vám.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Prajem všetkým Vašim klientom veľa šťastia a verte, že zoznámiť sa cez zoznamku je naozaj možné. Nevyšlo to síce na prvýkrát a trvalo to 8 mesiacov, ale stálo za to, počkať si na toho pravého. :)