Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího
Dobrý večer Elitedate tíme,
rád sa s Vami podelím o môj príbeh, pretože len Vy máte zásluhu na tom, že sa teraz prihlúplo usmievam aj ráno pri čistení zubov, čo som nikdy predtým nerobil.
Musím sa priznať, že som sa na zoznámenie na internete skôr pozeral veľmi skepticky, som starší človek (54 rokov) a na tie niektoré novinky sa proste moja generácia pozerá cez prsty a úplne som tomu neveril. No ale po nečakanom, rýchlom a nepríjemnom rozchode s bývalou dlhoročnou partnerkou som bol, ako sa hovorí, na dne a proste som sa chcel rozprávať s kýmkoľvek, aby som sa zbavil hlúpych myšlienok a blbej nálady.
Tak som si povedal, že skúsim nejakú zoznamku a už vážne neviem, ako som prišiel na vašu, asi preto, že je platená a ja neverím veciam, ktoré sú zadarmo. No proste som zaplatil bagateľ a bol som tam.
Musím poznamenať, že verím na iskru a lásku na prvý pohľad a že hneď pri prvom listovaní mi padla do oka krásna žena a mala aj rovnaké záujmy ako ja. Tak som jej napísal, hoci býva ďaleko, ale nedalo mi to. Ona odpísala a začali sme si písať. Asi 2 mesiace sme boli iba na písmenkách, no a potom sme si dohodli predĺžený víkend v horách, ktoré máme obaja radi.
Nebudem zabiehať do podrobností, ale bol to víkend z ríše snov, no a obaja veríme, že ďalšie budú nasledovať a že už nás nič nerozdelí a že časom vyriešime aj tú prekliatu vzdialenosť. Zatiaľ je náš vzťah v prvopočiatočnej nádhernosti, asi trošku fungujú ružové okuliare, ale hlavne nás to oboch zbavilo smútku a blbej nálady. Teraz je už len na nás, čo s tým ďalej.
Ale za začiatok toho všetkého vďačíme len vášmu tímu. Meno novej partnerky nechcem uvádzať, ale pre autentickosť príbehu sa rád podpíšem a ešte raz ďakujem. Jiří Kučera
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Zoznámenie prebehlo štandardným spôsobom, káva v reštaurácii, druhý deň pešia túra v horách a po mesiaci schádzania sme išli na spoločnú dovolenku na Madeiru. A tam sa potvrdilo naše partnerstvo.
Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu
Keď už som strácal nádej, odpovedal som na profil ženy, kde som ani nedúfal, že by z toho niečo bolo. Ona však odpovedala, došlo k výmene niekoľkých mailov a krátko potom sme sa stretli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary
Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.
Zoznámenie Martiny
...dnes je to tretí deň a nevieme sa od seba odtrhnúť a dohodli sme sa že teda rušimé zoznamku nakoľko nám ich spolu dobre ďakujem vám.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Som veľmi spokojná, ako je zoznamka vytvorená a hlavne veľmi milo prekvapená ako rýchlo reagujete na prípadné problémy Vašich klientov. Je to veľmi milé, snažíte sa nám pomôcť pri zoznamovaní a pri tom dokážete človeka podporiť, dať mu ďalšiu nádej, vašimi milými slovami a úkony. Za to všetko Vám všetkým ktorí túto zoznamku tvoria, patrí veľká vďaka.