Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena
Dlhé mesiace a roky bez partnera boli pre mňa ťažkou životnou skúškou. Ale kvôli malým deťom som sa rozhodla čakať, až odrastú, nechcela som pre nich "náhradného" ocka, pretože toho svojho majú naozaj radi. Niežeby som celý ten čas mala o partnerov núdzu, ale stále sa na mňa lepili predovšetkým "starí mládenci", skrachovanci ... a ženatí. Nič pre mňa.
Naviac- nájsť si partnera cez zoznamku mi pripadalo ako zúfalý čin, ale svoj názor som musela po vytvorení profilu v Elite Date naozaj radikálne prehodnotiť. Platená zoznamka odfiltruje vyššie spomínané "indivíduá" a ja som s velikánským prekvapením zistila, koľko je okolo mňa opustených a serióznych mužov, ktorí majú podobné trápenie so samotou, ako ja. Konečne žiadni čudáci, ale pohľadní, vzdelaní a príjemní páni.
Hneď v prvý deň mi prišlo do schránky asi 40! odpovedí. Vďaka tejto skúsenosti človek získa akési porovnanie .... a potom to prišlo. Hneď na druhý deň, niekedy neskoro v noci som ešte nazrela zvedavo do schránky a bol tam taký prekrásny ohlas na mňa a môj profil. Od neho, od Zdenka! Intuícia mi napovedala, že tu je potrebné zareagovať hneď, také krásne milé riadky, z ktorých na mňa dýchla krása duše tohto človeka ...
Odvtedy sme si potom museli denne písať, asi po dvoch týždňoch sme si vymenili telefónne čísla a naše hovory sa preťahovali na mnoho hodín dlho do noci. Po mesiaci prvé stretnutie, trochu spočiatku nesmelé. Pretiahlo sa nakoniec ale až k poslednému nočnému vlaku, nemohli sme sa rozlúčiť, padol prvý bozk. Od tej doby sme dennodenne v kontakte- osobne, či cez telefón. On mi často hovorí, že som mu zachránila život- taký ten krásny, pretože už mal tendenciu všetko "zabaliť". Premieňa sa pred očami, ako motýľ. Ja som tak šťastná, že ho mám, vo dvojici je na svete naozaj veselšie. Obaja rozkvitáme a cítime sa šťastní, ako už dlho nie. No vidíte- a to vďaka sprvu "zatracovanej zoznamke", ktorú teraz však všetkým opusteným veľmi vehementne odporúčam ....
Ja viem, mali sme šťastie. Ja som stretla Zdenka hneď na druhý deň pobytu na zoznamke, on mňa asi po 14-tich dňoch. Asi nám bolo dopriate o niečo viac šťastia a pán Boh nás má rád. Veľmi všetkým, ktorí majú problém so samotou, odporúčam tento krok.
Moja rada znie -dajte si záležať na profile. Dajte si tam naozaj pekné fotografie, na ktorých sa sami sebe páčite a potom tiež zahrňte do tých posledných troch otázok niečo osobnejšie, milé a príjemné. Nebuďte odmeraní a strohí, ale otvorení a pozitívni. Nikto predsa nechce mať vedľa seba nejakého mrzúta! Ja- pretože som trošku ukecaná, som sa v profile trochu viac, ale hlavne úprimne rozpísala. A viete, čo mi na to potom povedal Zdeno? Na tak nádhernémý profil jednoducho nešlo nenapísať ... :-) Tak dievčatá, buďte chytré a zoberte rozum do hrsti :-D
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
A moju neúspešnú snahu neprisudzujem Vašej zoznamke. Nebola tá správna doba a moja netrpezlivosť ma odradila. Prajem všetkým potencionálnym párom veľa šťastia a vzájomnej lásky. :-) Možno ma čaká šťastie v podobe novej lásky inde a za iných okolností. STE VEĽKÁ ZOZNAMKA!
Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme
Na prelome roku 2021 a 2022 sme si založili oba zoznamky. 1.2.2022 sme mali prvé rande, 12.6.2022 sme sa zosťahovali a 9.9.2023 sme sa vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ilony
Bezchybne zapadol do rodiny, hrozne si rozumie s mojím bratom. Aj keď sme zistili hneď na začiatku, že veľa spoločných záujmov nemáme, priateľ rýchlo podľahol tým mojim - práca na záhrade (skôr býval v byte), cykloturistika, prechádzky, vodáctvo. Okrem tancovania sa zatiaľ pustil do všetkého, čo som mu ponúkla a ako rád hovorí, so mnou sa mu páčia všetky aktivity, ktoré už roky nerobil.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Naše zoznámenie bolo asi šťastná náhoda. Ja sama som klikla na profil dnešného partnera a žiadala ho o zozname. Aj on potvrdil zoznámenie. A naše rozprávanie začalo. Asi po 3 dňoch stáleho písania, sme sa zišli a sympatie preskočila. Je pravda, že samota je hrozná a keď niekto niekoho hľadá, vie čo chce. V tomto prípade som bola ja, ako žena iniciátorom. Preto všetkým ženám radím, skúste to. Neváhajte .....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Obaja máme pocit, že sa poznáme už veľmi dlho a nie iba pár mesiacov. Neverila som, že sa mi môže ešte niečo tak krásne prihodiť. Aj keď vravím, že sme si boli súdení, osudu treba aj trošku pomôcť. A tak môžem len odporučiť túto zoznamku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľubomíra
Po vzájomnom spoznavani sa naše kamarátstvo prirodzene prerástlo do vzťahu. Ktorí je úžasný, chápavý, podporujúci a naplňuje nás oboch.