Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda
Vážený tíme Elite Date,
dali sme si trochu na čas s odpoveďou. Prišlo nám to ešte skoro hodnotiť zoznámenie.
Vydržalo nám to !! Stále sme spolu a za seba aj Luďka Vám posielam náš príbeh. Bude bez spoločnej fotografie, pretože skúsenosti z predošlých vzťahov nás oboch poučili.
Tu je náš začiatok príbehu ...
... hľadali sme obaja partnera z blízkeho okolia a podarilo sa. Na zoznamke sme boli každý už niekoľko týždňov a prvý ma oslovil Luděk. Písali sme si len krátku chvíľu, pretože obaja dávame prednosť osobnému stretnutiu. Fotka na profile je len fotka. Nemá gestá, humor a ani úsmev. Dohodli sme si teda schôdzku.
Prvá sa uskutočnila v reštaurácii pri Tonka. Strašne sa mi páčili malé iskričky v jeho očiach a srdce na dlani. Vymenili sme si vtedy telefónne čísla a dnes už pre nás úsmevná hláška "pani a uvidíme sa ešte niekedy?" Sa naplnila.
Pri ďalšej schôdzke sme navštívili rozhľadňu, zastavili sme sa v cukrárni na kávu a vtedy ešte zvonku sme si ukázali svoje domovy. Tretia schôdzka to rozhodla. Boli sme zbierať huby a ja som dlho nemohla nič nájsť. Prejavila som nahlas želanie odniesť si z lesa aspoň jeden veľký hríb. Luděk sa len otočil a povedal "bež si ho zobrať, tam ho máš a tam je druhý" ... ..za prvý bozk! Neskôr sa priznal, že na tom mieste nikdy na hríby nebol.
Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu. Nedávno na inom mieste a čisto náhodou sme sa zoznámili s majiteľom spomínanej reštaurácie Tonka. Asi to bude osud ...
Luděk O. a Jána S.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Sme spolu 4 mesiace. Stále sa spoznávame a stále je nám spolu pekne. Čo sa cestovania týka, stihli sme už Salzburg, Viedeň, Prahu aj Benátky a tiež spoločnú dovolenku s deťmi v južných Čechách. A tiež spoločné Vianoce a Silvestra. Plánujeme jarnú dovolenku na horách a pre nás dvoch výlet do Budapešti.
Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba
Do tej chvíle než som Martina spoznala, by som neverila, že ma stretne také pobláznenie a úprimná zamilovanosť. Som úprimne šťastná. A nielen ja ...❤️
Zoznámenie Martiny
...dnes je to tretí deň a nevieme sa od seba odtrhnúť a dohodli sme sa že teda rušimé zoznamku nakoľko nám ich spolu dobre ďakujem vám.
Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!
A náš príbeh pokračuje ďalej a je čím ďalej krajší. Dokážeme spolu riešiť každý problém, ktorý prichádza, aj užívať nádherné chvíle. Máme podobné životné hodnoty, nastavenia a podobné fungovanie. Obaja máme radi akčnejšie životné tempo, cestovanie, zážitky a máme veľa ďalších podobných spoločných hobby.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romany
Keďže som tomu dala čas, tak sa po nejakom čase vo mne prebudila náklonnosť tiež a našli sme si k sebe cestu obaja. Odvedy sme nevynechali ani jednu príležitosť stretnúť sa.
Určite vás pozveme na svadbu - termín vám oznámime
Našu lásku prajem všetkým vaším žiadateľom, ktorý si u vás hľadajú partnerov. Určite vás pozveme na svadbu. Termín vám zoznámime.