Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda

Vážený tíme Elite Date,

dali sme si trochu na čas s odpoveďou. Prišlo nám to ešte skoro hodnotiť zoznámenie.

Vydržalo nám to !! Stále sme spolu a za seba aj Luďka Vám posielam náš príbeh. Bude bez spoločnej fotografie, pretože skúsenosti z predošlých vzťahov nás oboch poučili.

Tu je náš začiatok príbehu ...

... hľadali sme obaja partnera z blízkeho okolia a podarilo sa. Na zoznamke sme boli každý už niekoľko týždňov a prvý ma oslovil Luděk. Písali sme si len krátku chvíľu, pretože obaja dávame prednosť osobnému stretnutiu. Fotka na profile je len fotka. Nemá gestá, humor a ani úsmev. Dohodli sme si teda schôdzku.

Prvá sa uskutočnila v reštaurácii pri Tonka. Strašne sa mi páčili malé iskričky v jeho očiach a srdce na dlani. Vymenili sme si vtedy telefónne čísla a dnes už pre nás úsmevná hláška "pani a uvidíme sa ešte niekedy?" Sa naplnila.

Pri ďalšej schôdzke sme navštívili rozhľadňu, zastavili sme sa v cukrárni na kávu a vtedy ešte zvonku sme si ukázali svoje domovy. Tretia schôdzka to rozhodla. Boli sme zbierať huby a ja som dlho nemohla nič nájsť. Prejavila som nahlas želanie odniesť si z lesa aspoň jeden veľký hríb. Luděk sa len otočil a povedal "bež si ho zobrať, tam ho máš a tam je druhý" ... ..za prvý bozk! Neskôr sa priznal, že na tom mieste nikdy na hríby nebol.

Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu. Nedávno na inom mieste a čisto náhodou sme sa zoznámili s majiteľom spomínanej reštaurácie Tonka. Asi to bude osud ...

Luděk O. a Jána S.

 

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Prebehlo niekoľko telefonátov a dohodli sme sa na schôdzke. Potom sa už všetko odohrávalo neuveriteľnou rýchlosťou. Za tri mesiace budeme oslavovať ročné výročie krásneho vzťahu, ktorý mne, aj mojim deťom priniesol späť radosť a šťastie, v ktoré som už nedúfala.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana

Zavolala mi, začali sme komunikovať, zistili sme , že sa nachádzame  cca 5 km od seba, povedali sme si o svojich záľubách, zhodovali sa v mnohom, stretli sme sa a naše zoznámenie nabralo spráavny smer a už sme spolu cca 3 mesiace a naše smerovanie má reálny základ, oplatí sa touto formou zoznámiť.

Členstvo si nepredlžujem, našiel som tú Marcelu

Členstvo si nepredlžujem, našiel som tú Marcelu

Po dvoch mesiacoch som si tu našiel partnerku s ktorou si skvele rozumiem a podľa všetkého je to aj obrátene.

Môžeme len potvrdiť, že táto zoznamka naozaj funguje

Môžeme len potvrdiť, že táto zoznamka naozaj funguje

Chceli by sme vám touto cestou poďakovať za krásne zoznámenie, vďaka vašej zoznamke som našiel lásku a určite životnú partnerku.

Daniela - som rada, že som našla odvahu a registrovala som sa u Vás

Daniela - som rada, že som našla odvahu a registrovala som sa u Vás

Potom ďalšie stretnutie a ďalšie a človek sa utvrdzuje v tom, že ozaj sa cíti dobre a chce toho človeka spoznať viac a viac a teší sa na každý hovor a stretko. Takže áno už sú aj motýliky v bruchu a uvidím ako to bude pokračovať.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny


Keby som nevyužila služby zoznamky, nikdy by sme sa nestretli. Presvedčilo ma to, že tento spôsob zoznamovania je dnes nielen moderný, ale bude čím ďalej bežnejší a v takto dobre vedenej zoznamke aj úspešný.