Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty
Profil Vlasty R som navštívil a po krátkom dopisovaní sa rozlúčil slovami "ani hasiči by iskričky lepšie neuhasili", v odpovedi bol presvedčivý životný príbeh, profil bol ale bez fotografie.
Rozhodol som sa reagovať aj so svojim životným príbehom. Potom sa Vlasta R osobne stretla so svojou dávnou láskou mimo zoznamku, oznámila mi to a cestu ku vzťahu ukončila.
Kvôli silnému príbehu som sa neprestal o ňu uchádzať, jej dávna láska sa po krátkej dobe neprejavila ako láska a tak sme sa vrátili k dopisovaniu a ceste ku vzťahu. Dostal som telefón. Pri telefonovaní a písaní potom došlo k ďalšiemu skratu. Vlasta opäť už dosť silný vzťah ukončila. Rozlúčili sme sa.
Po krátkej dobe to však ľutovala. Zhodli sme sa na závere, že sa láska nezahadzuje a pokúsili sa udržať cestu v úrovni priateľstva. Vlasta nemienila vložiť fotografiu. Pokračovalo telefonovanie a stretli sme sa. Dovtedy som ju poznal len podľa hlasu v telefóne. Prežili sme spolu štyri úžasné dni a zistili, že si vo všetkých ohľadoch neuveriteľne rozumieme. Potom ďalšie telefonovanie a Vlasta sa niekoľkokrát vrátila do môjho profilu na zoznamke.
Dnes sme sa dohodli, že sa vezmeme v závere tohto roka. Obaja sa vzájomne milujeme a dôverujeme si.
Verím, že náš vzťah bude trvalý.
František
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Rozprávali sme sa a stále bolo o čom. Pozval ma na kávu a sushi a išli sme sa prejsť. Začalo sa stmievať a bola romantika, tak využil situáciu a dal mi pusu. Jedno z najkrajších rande, aké som mala. A týmto chcem poďakovať Vám za umožnenie zoznámenia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kláry
Sme ešte len na začiatku, ale obaja cítime k sebe to isté a plánujeme spoločnú budúcnosť. Zdá sa nám to obom neuveriteľné, našli sme svoju druhú polovičku. Nikdy nestrácajte nádej a verte, že pre každého na svete existuje ten druhý, napríklad na opačnom konci republiky.
Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO
Milá zoznamka. Ďakujeme. Vďaka Vám sme mali 25.2.2015 prvé rande a ako to dopadlo?
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny
Obaja sme veľmi šťastní, že sme sa našli .... Toť rada pre všetkých, ktorí hľadajú niekoho ..... asi si človek musí prejsť niečím zlým, sklamaním ..... aby si zaslúžil milovaného človiečika po svojom boku.
Určite vás pozveme na svadbu - termín vám oznámime
Našu lásku prajem všetkým vaším žiadateľom, ktorý si u vás hľadajú partnerov. Určite vás pozveme na svadbu. Termín vám zoznámime.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.