Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty

Profil Vlasty R som navštívil a po krátkom dopisovaní sa rozlúčil slovami "ani hasiči by iskričky lepšie neuhasili", v odpovedi bol presvedčivý životný príbeh, profil bol ale bez fotografie.

Rozhodol som sa reagovať aj so svojim životným príbehom. Potom sa Vlasta R osobne stretla so svojou dávnou láskou mimo zoznamku, oznámila mi to a cestu ku vzťahu ukončila.

Kvôli silnému príbehu som sa neprestal o ňu uchádzať, jej dávna láska sa po krátkej dobe neprejavila ako láska a tak sme sa vrátili k dopisovaniu a ceste ku vzťahu. Dostal som telefón. Pri telefonovaní a písaní potom došlo k ďalšiemu skratu. Vlasta opäť už dosť silný vzťah ukončila. Rozlúčili sme sa.

Po krátkej dobe to však ľutovala. Zhodli sme sa na závere, že sa láska nezahadzuje a pokúsili sa udržať cestu v úrovni priateľstva. Vlasta nemienila vložiť fotografiu. Pokračovalo telefonovanie a stretli sme sa. Dovtedy som ju poznal len podľa hlasu v telefóne. Prežili sme spolu štyri úžasné dni a zistili, že si vo všetkých ohľadoch neuveriteľne rozumieme. Potom ďalšie telefonovanie a Vlasta sa niekoľkokrát vrátila do môjho profilu na zoznamke.

Dnes sme sa dohodli, že sa vezmeme v závere tohto roka. Obaja sa vzájomne milujeme a dôverujeme si.

Verím, že náš vzťah bude trvalý.

František

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa

Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo vidieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy

Asi po pol roku som mal šťastie. Začal som si písať s jednou milou, krásnou a múdrou dievčinou. Na druhý deň sme si vymenili telefónne čísla a písali si už teda cez telefón. Za pár dní sme sa stretlii a asi o týždeň znova. Do dievčaťa menom Evička som sa zamiloval. Tešil som sa na každú správu a zavolanie, ale aj na ďalšie stretnutie a na tie krásne bozky. Na jej vôňu a objatie.

Aleny skúsenosť: Našla som tu svoju chýbajúcu polovičku

Aleny skúsenosť: Našla som tu svoju chýbajúcu polovičku

Vďaka Vašej profesionalite som sa vo svojich sedemdesiatich šiestich rokoch zoznámila s milým mužom. Bolo to tak trochu ako zásah úchvatnou energiou. Ako zázrak!

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky

Stretávame sa každý deň a nevieme sa nabažiť spoločných chviľ. Mám vytúženú rodinu, muža snov. Rolu zohráva aj vek a skúsenosti. Človek vie, čo je dôležité. Čo znamená, keď ti druhý dáva to najvzácnejšie čo má, svoj ČAS.