Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty
Profil Vlasty R som navštívil a po krátkom dopisovaní sa rozlúčil slovami "ani hasiči by iskričky lepšie neuhasili", v odpovedi bol presvedčivý životný príbeh, profil bol ale bez fotografie.
Rozhodol som sa reagovať aj so svojim životným príbehom. Potom sa Vlasta R osobne stretla so svojou dávnou láskou mimo zoznamku, oznámila mi to a cestu ku vzťahu ukončila.
Kvôli silnému príbehu som sa neprestal o ňu uchádzať, jej dávna láska sa po krátkej dobe neprejavila ako láska a tak sme sa vrátili k dopisovaniu a ceste ku vzťahu. Dostal som telefón. Pri telefonovaní a písaní potom došlo k ďalšiemu skratu. Vlasta opäť už dosť silný vzťah ukončila. Rozlúčili sme sa.
Po krátkej dobe to však ľutovala. Zhodli sme sa na závere, že sa láska nezahadzuje a pokúsili sa udržať cestu v úrovni priateľstva. Vlasta nemienila vložiť fotografiu. Pokračovalo telefonovanie a stretli sme sa. Dovtedy som ju poznal len podľa hlasu v telefóne. Prežili sme spolu štyri úžasné dni a zistili, že si vo všetkých ohľadoch neuveriteľne rozumieme. Potom ďalšie telefonovanie a Vlasta sa niekoľkokrát vrátila do môjho profilu na zoznamke.
Dnes sme sa dohodli, že sa vezmeme v závere tohto roka. Obaja sa vzájomne milujeme a dôverujeme si.
Verím, že náš vzťah bude trvalý.
František
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova
Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky
Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa
Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo vidieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy
Asi po pol roku som mal šťastie. Začal som si písať s jednou milou, krásnou a múdrou dievčinou. Na druhý deň sme si vymenili telefónne čísla a písali si už teda cez telefón. Za pár dní sme sa stretlii a asi o týždeň znova. Do dievčaťa menom Evička som sa zamiloval. Tešil som sa na každú správu a zavolanie, ale aj na ďalšie stretnutie a na tie krásne bozky. Na jej vôňu a objatie.
Aleny skúsenosť: Našla som tu svoju chýbajúcu polovičku
Vďaka Vašej profesionalite som sa vo svojich sedemdesiatich šiestich rokoch zoznámila s milým mužom. Bolo to tak trochu ako zásah úchvatnou energiou. Ako zázrak!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky
Stretávame sa každý deň a nevieme sa nabažiť spoločných chviľ. Mám vytúženú rodinu, muža snov. Rolu zohráva aj vek a skúsenosti. Človek vie, čo je dôležité. Čo znamená, keď ti druhý dáva to najvzácnejšie čo má, svoj ČAS.