Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Ahoj všetkým,

zoznamku by som určite odporučil ako dobrú cestu ako sa zoznámiť. Dôležité je nevzdať to a nečakať so založenými rukami až si ma niekto všimne. Byť prijateľne aktívny a oslovovať partnerov. A nebáť sa ísť na schôdzku. Určite to bude niekoľko stretnutí, ktoré k ničomu nepovedú, ale má to zmysel skúšať.

Radosť je väčšia keď sa človek má s kým o nej rozdeliť a smútok menšie, keď ste na to dvaja.

Všetkým držím palečky, nech sa to podarí, rovnako ako mne.

Pekný deň plný pohody
Petr

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava

... po zodpovedaní tých troch otázok, na ktoré som partnerke odpovedal, sa mi ozvala a dohodli sme si stretnutie v reštaurácii - na káve a tak nejako sme si na prvý pohľad rozumeli. No a potom sme si dohodli ďalšie a ďalšie ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nikol a Jaroslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nikol a Jaroslava

Som za neho veľmi vďačná, pretože takého dobrého človeka dnes nájsť je unikum. Viem, že ma má veľmi rád. Chodíme spolu tancovať, na koncerty a do kina. Ďalej spolu jazdíme na výlety a pod. Rozumiem si aj s jeho rodinou.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa

Pri prvom stretnutí ma hneď zaujala svojou energiou a výrečnostou, ktorou zakrývala veľkú nezrvozitu, ktorá bola zjavná a zaroveň veľmi roztomilá ...
Naša prvá schôdzka trvala asi 3 hodiny a ja som mal stále pocit, že nikdy nevyčerpáme spoločné témy na konverzáciu.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Táni

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Táni

Môj príbeh nekončí, aj keď som sa na Vašej zoznamke nezoznámila s mužom na celý život. S niekým si telefonujem a je to priateľské rozprávanie.
Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn

Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn

Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou. Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach.

Silvia - od prvej chvíle to iskrilo

Silvia - od prvej chvíle to iskrilo

Od prvej chvíle to iskrilo 🥰 doniesol mi krásne ruže 🌹pozval na večeru a vínko... potom sme išli na prechádzku... už ruka v ruke ☺️ bola zima tak sme sedeli v aute, rozprávali sa, počúvali Playlist a prišlo na prvé pusy 🤗