Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Dobrý deň.
Naozaj som vďaka Vašej zoznamke stretla muža, čo za to stojí. Nebol to hneď ten prvý, ktorý ma oslovil, ale chcelo to trošku času aj za dočasnú cenu sklamania, že druhá strana už neodpísala, alebo sa dohodla na schôdzke a potom sa už neozvala.
Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli si schôdzku. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.
Nie je sa vôbec za čo hanbiť, keď sa chce niekto zoznámiť cez zoznamku a ja by som túto variantu nezavrhovala. Som naozaj príkladom, že sa dá týmto spôsobom nájsť vhodný partner. Doba je uponáhľaná a je čím ďalej tým menej času na zoznamovanie.
Túto zoznamku by som uprednostnila aj v tom, že sú tu zaregistrovaní ľudia, ktorí o zoznámenie naozaj stoja a možno je to aj tým, že zoznamka je platená, tak je braná naozaj vážne.
Prajem všetkým, aby prišli na také šťastie ako ja a narazili na toho pravého partnera pre život. Podľa svojej skúsenosti môžem povedať, že viac než siahodlhé vypisovanie nie je vôbec potrebné, najviac povie či už telefonát, tak prioritne určite schôdzka, človek vidí reakciu druhého a spozná, či to má vôbec zmysel. Alebo sa otriasť a začať hľadať znova.
Ja som asi naozaj mala extrémne šťastie, na zoznamke som bola zaregistrovaná počítam tak 3 týždne a už to nie je potrebné. Moja rada znie, hľadajte a nenechajte sa odradiť pár nepodarenými pokusmi a neupínajte sa hneď na prvého, kto vám napíše. Buďte stále aktívni, vyplatí sa to. Veď ide predsa o život. :)
Monika
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Ely
Na iných lesbických zoznamkách mi šťastie moc neprialo. Na ELITE Date áno. Hneď po registrácii sa mi ozvalo niekoľko dievčat. Nevyzerali vôbec zle, dokonca sme mali podobné záujmy, takže tém k rozhovoru bolo dostatok. Stretla som sa len so štyrmi z nich. Ela sa mi páčila najviac. Zatiaľ spolu ešte nebývame, len sa stretávame a užívame si život. Verím, že k tomu skoro dôjde. Vyzerá to viac ako sľubne.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Je to veľmi jednoduché, trvalo nám to síce asi 2 mesiace, kým sme sa našli, ale chce to trpezlivosť, stále hľadať a hlavne dobre si vybrať. Úplne jednoduchý recept.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Nakoniec sa na mňa šťastie usmialo a podarilo sa. Zoznámila som sa s človekom, ktorý mi vyjadruje podporu v mojej súčasnej nepriazni osudu, je ku mne pozorný a dáva mi najavo, že som pre neho dôležitá. To sú pocity, ktoré som už niekoľko rokov nepoznala. O to isté sa snažím aj ja a vážim si to, že som mala to šťastie a prostredníctvom Vašej zoznamky nachádzam to, čo som si myslela, že už nenájdem.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Je to veľmi jednoduché. Vedieť čo chcem, kto som, koho chcem a čo pre to som ochotná podniknúť. Napísať riadky tak, aby sa ohlásil len ten, kto je pochopí. Keď mu sa dvaja jedinci majú stretnúť, môže to byť hneď na druhý deň po registrácii, ako u mňa. Po pár riadkoch sme obaja vedeli, že "to tam je". Nasledoval dlhý telefonát, schôdzka a od tej doby sme stále spolu.
Michaela - Naše stretnutie nás len ubezpečilo, že sme si súdení
Napriek mnohým záujemcom o zoznámenie, vynikal iba jeden. Iba s ním som rozvinula komunikáciu a za dva dni sme si stihli vymeniť nespočetné množstvo správ. Už nám to nestačilo a museli sme sa stretnúť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Koncom októbra spolu letíme na spoločnú dovolenku do Emirátov. Verím, že nám naša láska vydrží. Som šťastná. Aj vo vyššom veku je možné prežiť niečo krásne.