Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Dobrý deň.
Naozaj som vďaka Vašej zoznamke stretla muža, čo za to stojí. Nebol to hneď ten prvý, ktorý ma oslovil, ale chcelo to trošku času aj za dočasnú cenu sklamania, že druhá strana už neodpísala, alebo sa dohodla na schôdzke a potom sa už neozvala.
Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli si schôdzku. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.
Nie je sa vôbec za čo hanbiť, keď sa chce niekto zoznámiť cez zoznamku a ja by som túto variantu nezavrhovala. Som naozaj príkladom, že sa dá týmto spôsobom nájsť vhodný partner. Doba je uponáhľaná a je čím ďalej tým menej času na zoznamovanie.
Túto zoznamku by som uprednostnila aj v tom, že sú tu zaregistrovaní ľudia, ktorí o zoznámenie naozaj stoja a možno je to aj tým, že zoznamka je platená, tak je braná naozaj vážne.
Prajem všetkým, aby prišli na také šťastie ako ja a narazili na toho pravého partnera pre život. Podľa svojej skúsenosti môžem povedať, že viac než siahodlhé vypisovanie nie je vôbec potrebné, najviac povie či už telefonát, tak prioritne určite schôdzka, človek vidí reakciu druhého a spozná, či to má vôbec zmysel. Alebo sa otriasť a začať hľadať znova.
Ja som asi naozaj mala extrémne šťastie, na zoznamke som bola zaregistrovaná počítam tak 3 týždne a už to nie je potrebné. Moja rada znie, hľadajte a nenechajte sa odradiť pár nepodarenými pokusmi a neupínajte sa hneď na prvého, kto vám napíše. Buďte stále aktívni, vyplatí sa to. Veď ide predsa o život. :)
Monika
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná
Prostredníctvom Vašej zoznamky som nadviazala kontakt s mužom, ktorý mi podľa svojho vyplneneho formulára bol sympatický. Samozrejme zaujala aj fotka. Začali sme si písať, potom telefonovať, až z toho bolo veľmi príjemné stretnutie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Petra
Dobrý deň. Posielam Vám správu o zoznámenie s pánom Petrom P. Odsťahovala som sa od druha, pretože tam bolo domáce násilie. Keď som sa usadila, zaregistrovala som sa do zoznamky Elite. Ozvalo sa mi niekoľko záujemcov az toho som si vybrala jedného, čo je z Bardubic. Zatiaľ si len píšeme, ale ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľubomíra
Po vzájomnom spoznavani sa naše kamarátstvo prirodzene prerástlo do vzťahu. Ktorí je úžasný, chápavý, podporujúci a naplňuje nás oboch.
Nevadí nám ani vzdialenosť, sme spolu tak často ako to len ide...
S Michalom sme sa nakontaktovali začiatkom októbra, písali sme si. Ja som navrhla videohovor, možno týždeň sme si volali. Dohodli sme sa na osobnom stretnutí, sme od seba 200 km. Prvýkrát prišiel on ku mne. Išli sme na pomerne dlhú prechádzku, veľa sme sa rozprávali. Vtedy preskočila iskra.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa
Pri prvom stretnutí ma hneď zaujala svojou energiou a výrečnostou, ktorou zakrývala veľkú nezrvozitu, ktorá bola zjavná a zaroveň veľmi roztomilá ...
Naša prvá schôdzka trvala asi 3 hodiny a ja som mal stále pocit, že nikdy nevyčerpáme spoločné témy na konverzáciu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany
Ani vzdialenosť nie je prekážkou, vždy sa to dá nejako urobiť. Ako sa hovorí - láska hory prenáša. :) Aktualne plánujeme spoločné bývanie, vízia našej budúcnosti, aj ďalšie dôlezite kroky, ako je svadba a dieťa.