Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Dobrý deň.
Naozaj som vďaka Vašej zoznamke stretla muža, čo za to stojí. Nebol to hneď ten prvý, ktorý ma oslovil, ale chcelo to trošku času aj za dočasnú cenu sklamania, že druhá strana už neodpísala, alebo sa dohodla na schôdzke a potom sa už neozvala.
Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli si schôdzku. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.
Nie je sa vôbec za čo hanbiť, keď sa chce niekto zoznámiť cez zoznamku a ja by som túto variantu nezavrhovala. Som naozaj príkladom, že sa dá týmto spôsobom nájsť vhodný partner. Doba je uponáhľaná a je čím ďalej tým menej času na zoznamovanie.
Túto zoznamku by som uprednostnila aj v tom, že sú tu zaregistrovaní ľudia, ktorí o zoznámenie naozaj stoja a možno je to aj tým, že zoznamka je platená, tak je braná naozaj vážne.
Prajem všetkým, aby prišli na také šťastie ako ja a narazili na toho pravého partnera pre život. Podľa svojej skúsenosti môžem povedať, že viac než siahodlhé vypisovanie nie je vôbec potrebné, najviac povie či už telefonát, tak prioritne určite schôdzka, človek vidí reakciu druhého a spozná, či to má vôbec zmysel. Alebo sa otriasť a začať hľadať znova.
Ja som asi naozaj mala extrémne šťastie, na zoznamke som bola zaregistrovaná počítam tak 3 týždne a už to nie je potrebné. Moja rada znie, hľadajte a nenechajte sa odradiť pár nepodarenými pokusmi a neupínajte sa hneď na prvého, kto vám napíše. Buďte stále aktívni, vyplatí sa to. Veď ide predsa o život. :)
Monika
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola a Jána
Neľutujem, že som si na Elitedate zaplatil prémiové členstvo. Rád investujem do niečoho, čo má zmysel. Profily sú tu kontrolované, žiadne „fejky“ ako inde a preto som do toho šiel. Vyplatilo sa! Po troch mesiacoch sa mi tu podarilo nájsť si lásku. Profily sme už obaja zrušili. Funguje nám to!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky
Bez vašej zoznamky by sme nemali možnosť sa nikdy stretnúť a zoznámiť. Veľmi vám ďakujeme za túto príležitosť. Lásku je možné stretnúť v každom veku, človek sa nemá báť urobiť ten prvý krok.
Andrej - zamilovali sme sa do seba a tvoríme šťastný pár
Nasledovalo zopár ďalších stretnutí až sme sa zamilovali do seba a tvoríme šťastný pár 😊
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana
A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanky a Pavla
Obom sa nám život kvôli tejto zoznamke zmenil k lepšiemu, hlavne mne Hanke po rozvode. Už by sme jeden bez druhého nedokázali ani žiť ako sa naša láska prehĺbila.