Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Dobrý deň.

Naozaj som vďaka Vašej zoznamke stretla muža, čo za to stojí. Nebol to hneď ten prvý, ktorý ma oslovil, ale chcelo to trošku času aj za dočasnú cenu sklamania, že druhá strana už neodpísala, alebo sa dohodla na schôdzke a potom sa už neozvala.

Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli si schôdzku. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.

Nie je sa vôbec za čo hanbiť, keď sa chce niekto zoznámiť cez zoznamku a ja by som túto variantu nezavrhovala. Som naozaj príkladom, že sa dá týmto spôsobom nájsť vhodný partner. Doba je uponáhľaná a je čím ďalej tým menej času na zoznamovanie.

Túto zoznamku by som uprednostnila aj v tom, že sú tu zaregistrovaní ľudia, ktorí o zoznámenie naozaj stoja a možno je to aj tým, že zoznamka je platená, tak je braná naozaj vážne.

Prajem všetkým, aby prišli na také šťastie ako ja a narazili na toho pravého partnera pre život. Podľa svojej skúsenosti môžem povedať, že viac než siahodlhé vypisovanie  nie je vôbec potrebné, najviac povie či už telefonát, tak prioritne určite schôdzka, človek vidí reakciu druhého a spozná, či to má vôbec zmysel. Alebo sa otriasť a začať hľadať znova.

Ja som asi naozaj mala extrémne šťastie, na zoznamke som bola zaregistrovaná počítam tak 3 týždne a už to nie je potrebné. Moja rada znie, hľadajte a nenechajte sa odradiť pár nepodarenými pokusmi a neupínajte sa hneď na prvého, kto vám napíše. Buďte stále aktívni, vyplatí sa to. Veď ide predsa o život. :)

Monika

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky

Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť.  Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Áno, podarilo sa. Na moju odpoveď odpovedal dotyčný, že nie som jeho typ. Slušne. A moja odpoveď znela, že nie som z urážlivých dievčat. Rozpútali sme denné maily a po 3 týždňoch sme sa stretli. Maily a SMS zmenili náš život. Zahoreli sme obaja. Podarilo sa, že sme obaja našli, čo sme hľadali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala

Najprv som jej neveril ale po nejakom čase som spoznal skvelé dievča. Sme spolu, rozumieme si a sme štastný a to všetko vďaka Elite Date. Samozrejme zoznamku odporúčam, ale chce to čas vytrvať a nevzdať to. Výsledok stojí za to.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Páči sa mi spôsob, ktorým je možné sa stat jej členom a ako je vytvorená. Som veľmi spokojná. Ďakujem celému pracovnému tímu za profesionálny prístup a hľadanie riešení pre klienta.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Táni

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Táni

Môj príbeh nekončí, aj keď som sa na Vašej zoznamke nezoznámila s mužom na celý život. S niekým si telefonujem a je to priateľské rozprávanie.