Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina
Pekný deň
včera večer som opustila vašu stránku, nakoľko som našla príjemného človeka menom Martin, ktorý sa včera večer tiež odhlásil.
Pomerne rýchlo sme sa našli, vlastne Martin mi písal, bol mi podľa fotky sympatický, tak po pár dňoch písania začali volať. Stretnúť sa nám podarilo trikrát, čo tiež bolo veľmi príjemné. Žiaľ kvôli pandémii stretnutia sme museli odložiť, ale si voláme, píšeme si denne.
Ďakujem vašej serióznej zoznamke a prajem, aby ste takých príjemných správ mali každý deň.
S pozdravom
Anna a Martin
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla
Môj nový vzťah nechcem ničím ohroziť - veľmi mi na ňom záleží. Bolo, je a bude nutné rodiacej sa vzťah chrániť. Je málo čistých vzťahov a málo otvorených poctivých ľudí. My sme sa našli a budeme sa chrániť navzájom.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ingrid
Moje zoznamenie bola čistá náhoda. Pán mi bol sympatický na fotografiach. Napísala som mu. Potom sme si asi 10 dní písali. Vymenili sme si základné informácie. Chcel ma vidieť. Stretli sme sa a preskočila iskra.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zaujal ma vtipný profil, ozvala som sa, začali sme si písať...a je to zo dňa na deň lepšie, krajšie. Ďakujem. Andrea
Patrícia - pre mňa stránka splnila svoj účel serióznej zoznamky
Po prvom stretnutí sme naďalej ostali v aktívnom každodennom kontakte a o týždeň-dva sme plánovali ďalšie stretnutie. Bolo dobre, s partnerom sme spolu už dva roky, sme spokojní. 😊
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny
Vážení, pýtate sa na môj príbeh. Za tie dva mesiace, ktoré som si zaplatila, som sa neoboznámila s nikým Vlastne áno, boli to dva prípady, ktoré boli veľmi perspektívny, ale delila nás od seba pomerne veľká vzdialenosť, takže som to radšej ukončila. Chcela by som Vám touto cestou poďakovať, zachovali ste sa k moji osobe veľmi pekne a prajem Vám do ďalšieho podnikania veľa zdaru a ešte viac spokojných klientov. Míla. Ďakujem !!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
A keď už som nikomu neverila a zanevrela som na všetkých chlapov, ale tikot biologických hodín ma predsa len donútil opäť prísť k zoznamke a pozrieť sa na nové "odporúčanie", bol tam on, hneď ma zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohľad a príjemný úsmev, potom sme si vymenili niekoľko správ a počas týždňa si dohodli schôdzku a teraz už spolu bývame a plánujeme spoločný život a rodinu.