Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Dobrý deň,
doteraz som mala so zoznamovaním cez internet zlé skúsenosti. Na neplatené zoznamky sa môže registrovať naozaj každý, dokonca som mala negatívnu skúsenosť s falošným profilom, ktorý používal moje fotky. Túto zoznamku som si teda zvolila práve preto, že profily sú tu kontrolované a seriózne.
Ja trávim veľa času v práci a nemám toľko možností na zoznámenie, tiež som sa presťahovala a nemám tu veľa priateľov, preto mi zoznamka pripadala ako najlepšia možná voľba. Zoznámenie s Jánom nebola moja úplne prvá schôdzka, bola som na niekoľkých stretnutiach, ale z písania nič nespoznáte, dôležité je sa čo najskôr stretnúť, ako si pol roka dopisovať a potom zistiť, že tam nič nie je, ja dám na svoj inštinkt.
Napísal mi vtedy že nie je "pán dokonalý" a ja som mu odpovedala, že o tom rozhodujem ja :) a tak to začalo. Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra a my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.
Prajem vám všetkým, nech tu nájdete partnera, ktorého hľadáte a veľa šťastia!
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Miroslav - našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého
Aj keď ide o platenú službu, nikdy nebudem ľutovať investivané peniaze, pretože som spoznal spriaznenú dušu a našiel niekoho kto ma napĺňa pocitom radosti a štastia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny a Lukáša
Ako sa tým môj život zmenil k lepšiemu? Určite je veselší, šťastnejší, romantickejší a pestrejší. Vo dvojici je skrátka všetko lepšie.
Takže sa snažím a dúfam, aby to vydržalo veľa a veľmi dlho.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany a Jaroslava
Ďakujem Vám za ponuku, ale verím, že ju už nebudem potrebovať, pretože sme sa vďaka Vám našli s partnerom a "pár mesiacov" už žijeme v spoločnej domácnosti a budujeme spoločné "MY".
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie
Rada by som zrušila moju registráciu u vás. Bola som s vami veľmi spokojná ako s kontaktom na Vás a aj ako zoznamku robíte. Je to na úrovni a naozaj ste mi hľadali zodpovedajúcich partnerov...
Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote
..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Slávky
Zoznámila som sa u vás s báječným chlapom. Popravde, ale bol to zápas s členstvom. Viem, že je to podnikanie, ale verím, že by to išlo vyriešiť potrebné nejakým poplatkom za jednotlivú správu, nie hneď prémiovým členstvom. No napriek tomu vám ďakujem a držte mi palce, nech nám to vyjde. Prosím o zmazanie môjho profilu.