Zoznamka recenzia: Zoznámenie Markéty
Krásny vzťah dvoch pre seba stvorených ľudí začal typickými seznamkovými vetami:
"Ahojky ako sa vedie? :) "
"Ahoj :) Slniečko konečne svieti, takže skvele :)"
Písali sme si pomerne krátko, ale aj tých pár dní stačilo na to, aby sme jeden druhého neskutočne zaujali. :) Ja jeho svoju trafenosťou (a vzhľadom :), on ma tým, že som z neho nejakým nevysvetliteľným spôsobom cítila mnou hľadaný pocit úplného bezpečia a istoty. Po prvej poznávací schôdzke slečny s kvetinou vo vlasoch a pána s talianskym autom (za toto ma roztrhne :) bolo jasné, že nejde o stretnutie posledný, a na záver tej druhej už padla prvá nezabudnuteľná pusa :). Od toho okamihu som začala zisťovať, že mám po svojom boku človeka, na ktorého sa môžem vo všetkom spoľahnúť, ktorému môžem veriť, a s ktorým sa nemusím ničoho báť, pretože by nikdy nedopustil, aby sa mi čokoľvek stalo. A to hlavné ... mám po svojom boku muža, s ktorým chcem prežiť všetko, čo ma ešte v živote čaká. :)
Šťastie nechodí po horách, ale po zoznamkách, a týmto ďakujeme tímu ELITE Date za možnosť sa konečne nájsť. :)
:) DO TOHO, držíme vám všetkým päste. :)
Prajem pekné dni
Markéta
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radka
Moja skúsenosť je pozitívna a hlavne nevzdávať sa a komunikovať. Po nejakej dobe som sa zoznámil s príma kamarátkou a sme spolu spokojní. Sme radi, že sme sa tu zoznámili.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava
... po zodpovedaní tých troch otázok, na ktoré som partnerke odpovedal, sa mi ozvala a dohodli sme si stretnutie v reštaurácii - na káve a tak nejako sme si na prvý pohľad rozumeli. No a potom sme si dohodli ďalšie a ďalšie ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Danky a Aničky
Sme s Aničkou dôkazom toho, že sa dá na zoznamke nájsť trvalý vzťah. Pred 6 mesiacmi sme si dali prvé rande, potom druhé, tretie .... A ako sme na tom teraz? Dohodli sme sa na registrovanom partnerstve. V marci 2021 do toho ideme. Danka
Daniela - som rada, že som našla odvahu a registrovala som sa u Vás
Potom ďalšie stretnutie a ďalšie a človek sa utvrdzuje v tom, že ozaj sa cíti dobre a chce toho človeka spoznať viac a viac a teší sa na každý hovor a stretko. Takže áno už sú aj motýliky v bruchu a uvidím ako to bude pokračovať.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary
Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny
Vážení, pýtate sa na môj príbeh. Za tie dva mesiace, ktoré som si zaplatila, som sa neoboznámila s nikým Vlastne áno, boli to dva prípady, ktoré boli veľmi perspektívny, ale delila nás od seba pomerne veľká vzdialenosť, takže som to radšej ukončila. Chcela by som Vám touto cestou poďakovať, zachovali ste sa k moji osobe veľmi pekne a prajem Vám do ďalšieho podnikania veľa zdaru a ešte viac spokojných klientov. Míla. Ďakujem !!