Zoznamka recenzia: Zoznámenie Markéty
Krásny vzťah dvoch pre seba stvorených ľudí začal typickými seznamkovými vetami:
"Ahojky ako sa vedie? :) "
"Ahoj :) Slniečko konečne svieti, takže skvele :)"
Písali sme si pomerne krátko, ale aj tých pár dní stačilo na to, aby sme jeden druhého neskutočne zaujali. :) Ja jeho svoju trafenosťou (a vzhľadom :), on ma tým, že som z neho nejakým nevysvetliteľným spôsobom cítila mnou hľadaný pocit úplného bezpečia a istoty. Po prvej poznávací schôdzke slečny s kvetinou vo vlasoch a pána s talianskym autom (za toto ma roztrhne :) bolo jasné, že nejde o stretnutie posledný, a na záver tej druhej už padla prvá nezabudnuteľná pusa :). Od toho okamihu som začala zisťovať, že mám po svojom boku človeka, na ktorého sa môžem vo všetkom spoľahnúť, ktorému môžem veriť, a s ktorým sa nemusím ničoho báť, pretože by nikdy nedopustil, aby sa mi čokoľvek stalo. A to hlavné ... mám po svojom boku muža, s ktorým chcem prežiť všetko, čo ma ešte v živote čaká. :)
Šťastie nechodí po horách, ale po zoznamkách, a týmto ďakujeme tímu ELITE Date za možnosť sa konečne nájsť. :)
:) DO TOHO, držíme vám všetkým päste. :)
Prajem pekné dni
Markéta
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary
Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty
Po výmene 3 informácií na čete, som navrhla stretnutie na pol ceste od našich bydlísk. Prišiel s ružou a hneď ma objal. Neskutočné. Máme veľa spoločných záľub a vieme sa rozprávať o všetkom. Je to začiatok, uvidí sa.
Michaly referencie: Spriaznené duše naozaj existujú
Už za 5 dní ma oslovil muž, len o kúsoček starší, osvč rovnako ako ja a aj napriek vzdialenosti 50 km sme spolu dnes práve tri mesiace...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alex
Napísal mi prvý, 5 dní som ho ,,ignorovala,, až som mu napísala. Začalo denné písanie, stretnutia, vzťah, bývanie a už bude 6 mesiacov čo sme spolu. ĎAKUJEME A VRELO ODPORÚČAME ZOZNAMKU. A💙B
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . .
Dvojročné výročie od zoznámenia sme oslávili v Thajsku
Sme do seba neskutočne stále zamilovaní, je to prekrásny pocit, ktorý prajem všetkým čo skúšajú vašu zoznamku, aby tiež mali také šťastie ako ja a moja Janička.