Zoznamka recenzia: Zoznámenie Markéty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Markéty

Krásny vzťah dvoch pre seba stvorených ľudí začal typickými seznamkovými vetami:

"Ahojky ako sa vedie? :) "

"Ahoj :) Slniečko konečne svieti, takže skvele :)"

Písali sme si pomerne krátko, ale aj tých pár dní stačilo na to, aby sme jeden druhého neskutočne zaujali. :) Ja jeho svoju trafenosťou (a vzhľadom :), on ma tým, že som z neho nejakým nevysvetliteľným spôsobom cítila mnou hľadaný pocit úplného bezpečia a istoty. Po prvej poznávací schôdzke slečny s kvetinou vo vlasoch a pána s talianskym autom (za toto ma roztrhne :) bolo jasné, že nejde o stretnutie posledný, a na záver tej druhej už padla prvá nezabudnuteľná pusa :). Od toho okamihu som začala zisťovať, že mám po svojom boku človeka, na ktorého sa môžem vo všetkom spoľahnúť, ktorému môžem veriť, a s ktorým sa nemusím ničoho báť, pretože by nikdy nedopustil, aby sa mi čokoľvek stalo. A to hlavné ... mám po svojom boku muža, s ktorým chcem prežiť všetko, čo ma ešte v živote čaká. :)

Šťastie nechodí po horách, ale po zoznamkách, a týmto ďakujeme tímu ELITE Date za možnosť sa konečne nájsť. :)

:) DO TOHO, držíme vám všetkým päste. :)


Prajem pekné dni


Markéta

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Našli sme sa vďaka vašej stránke a po štyroch dňoch písania bolo prvé stretnutie, pretože bolo jasne, že sa musíme vidieť. O tri dni sme sa museli vidieť opäť a sú to už styri mesiace čo sme spolu a už riešime spoločne bývanie. Chceme Vám za to poďakovať. Prežívame najkrajšie obdobie v našich životoch a i keď sme obaja do toho išli s malou dušičkou, oplatilo sa... našli sme sa. Nikdy sme tak šťastní neboli.

Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro

Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro

Rada by som sa s Vami podelila o radostnú udalosť. Zoznámili sme sa vďaka Vašej zoznamke zhruba pred dvoma rokmi. 08. 08. 2020 sme sa vzali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Dobrý deň, týmto prosím o zrušenie môjho členstva a odstránenie môjho profilu. Vďaka vašej zoznamke som si našla svojho budúceho partnera. S mojím nastávajúcim partnerom sme si padli do oka hneď po niekoľkých sms, zistili sme, že máme veľa spoločného a všetko sa potvrdilo o prvej schôdzke.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily

Ďakujem, že som vďaka vašej zoznamke stretla priateľa. Aj napriek tomu, že som spočiatku mala z internetovej zoznamky strach, nabrala som všetku odvahu, zaregistrovala sa a dnes neľutujem. Zoznámila som sa tak vďaka vašej zoznamke s človekom, ktorého teraz môžem nazývať svojim miláčikom a tráviť s ním voľné chvíle.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romana

Muj pribeh je nasledujuce: prezeral som si zoznamku a v mem profile som mal odkaz zo muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby sme spolu a stastni. Veľmi si rozumieme a mame sa moc radi. Vsem moc praje veľa šťastia. Roman Z.