Zoznamka recenzia: Zoznámenie Markéty
Krásny vzťah dvoch pre seba stvorených ľudí začal typickými seznamkovými vetami:
"Ahojky ako sa vedie? :) "
"Ahoj :) Slniečko konečne svieti, takže skvele :)"
Písali sme si pomerne krátko, ale aj tých pár dní stačilo na to, aby sme jeden druhého neskutočne zaujali. :) Ja jeho svoju trafenosťou (a vzhľadom :), on ma tým, že som z neho nejakým nevysvetliteľným spôsobom cítila mnou hľadaný pocit úplného bezpečia a istoty. Po prvej poznávací schôdzke slečny s kvetinou vo vlasoch a pána s talianskym autom (za toto ma roztrhne :) bolo jasné, že nejde o stretnutie posledný, a na záver tej druhej už padla prvá nezabudnuteľná pusa :). Od toho okamihu som začala zisťovať, že mám po svojom boku človeka, na ktorého sa môžem vo všetkom spoľahnúť, ktorému môžem veriť, a s ktorým sa nemusím ničoho báť, pretože by nikdy nedopustil, aby sa mi čokoľvek stalo. A to hlavné ... mám po svojom boku muža, s ktorým chcem prežiť všetko, čo ma ešte v živote čaká. :)
Šťastie nechodí po horách, ale po zoznamkách, a týmto ďakujeme tímu ELITE Date za možnosť sa konečne nájsť. :)
:) DO TOHO, držíme vám všetkým päste. :)
Prajem pekné dni
Markéta
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zdenky
Niet čo dodať, som veľmi spokojná, aj zamilovaná a to som v mojom veku nečakala. Veľmi mi pomohla táto zoznamka. Ak môžem prispieť malou radou, tak nech sa ženy neboja ozvať ako prvé, muži tam asi spia. Ja som to urobila a oplatilo sa.
Lili - pri pohľade na hviezdy sme so slzami v očiach ďakovali že sa naše cesty stretli
Keď prišiel a uvidela som ho, hneď som vedela, že je to to čo som hľadala. Silno sme sa objali a dlho nepustili. Obaja sme to cítili a potvrdilo sa to čo sme asi niekde v hĺbke duše vedeli..že sme sa mali stretnúť tu a teraz.
Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova
Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny
Obaja sme veľmi šťastní, že sme sa našli .... Toť rada pre všetkých, ktorí hľadajú niekoho ..... asi si človek musí prejsť niečím zlým, sklamaním ..... aby si zaslúžil milovaného človiečika po svojom boku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie L.V.
Plánujeme ďalšie stretnutie, spoločnú budúcnosť a všetko, čo nám čas a okolnosti prinesú chceme zdieľať spolu, aj keď poväčšine na diaľku (naozaj sme každý z druhého konca republiky), ale aj nablízko vždy, keď sa nám pošťastí byti spolu. Obaja dúfame, že to bude pomerne často.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky
No a naše prve stretnutie v parku bolo ako blesk z čisteho neba. Od prvej chvile sme sa zalubili a hned od prvej chvile sme zostali spolu aj byvat. Citim sa velmi štastna tak isto aj moj partner. Konečne možem žit svoj život s partnerom o akom som snivala.