Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Na jeseň tohto roku som sa rozhodla, že skúsim zoznamku, pretože som bohužiaľ nemala šancu sa niekde zoznámiť. Oslovovať muža na ulici či v obchodnom centre bolo hlúpe a ponižujúce. Po mesiaci a dvoch nevydarených stretnutiach ma oslovil on.
Písali sme si asi týždeň snáď 50 správ denne. Na schôdzku prišiel s kyticou, galantný, pozorný, vtipný a odviezol ma do krásnej reštaurácie .... Smiali sme sa až do polnoci a cestou k autu ma chytil za ruku a pobozkal ma. Odvtedy sme spolu a ja dúfam, že to tak zostane navždy.
Možno by som ešte dodala, že sme spolu už 5 mesiacov a je nám spolu veľmi fajn. Plánujeme spoločné bývanie.
Ďakujem Vám, že som vďaka Vám znova zažila ten pocit byť zamilovaná, aj keď som už nedúfala, že je to po štyridsiatke možné.
Všetkým, čo dúfajú a hľadajú, prajem veľa šťastia.
Vytrvajte ... ide to. Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Rozprávali sme sa a stále bolo o čom. Pozval ma na kávu a sushi a išli sme sa prejsť. Začalo sa stmievať a bola romantika, tak využil situáciu a dal mi pusu. Jedno z najkrajších rande, aké som mala. A týmto chcem poďakovať Vám za umožnenie zoznámenia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Je to veľmi jednoduché. Vedieť čo chcem, kto som, koho chcem a čo pre to som ochotná podniknúť. Napísať riadky tak, aby sa ohlásil len ten, kto je pochopí. Keď mu sa dvaja jedinci majú stretnúť, môže to byť hneď na druhý deň po registrácii, ako u mňa. Po pár riadkoch sme obaja vedeli, že "to tam je". Nasledoval dlhý telefonát, schôdzka a od tej doby sme stále spolu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radka
Moja skúsenosť je pozitívna a hlavne nevzdávať sa a komunikovať. Po nejakej dobe som sa zoznámil s príma kamarátkou a sme spolu spokojní. Sme radi, že sme sa tu zoznámili.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Naše zoznámenie bolo asi šťastná náhoda. Ja sama som klikla na profil dnešného partnera a žiadala ho o zozname. Aj on potvrdil zoznámenie. A naše rozprávanie začalo. Asi po 3 dňoch stáleho písania, sme sa zišli a sympatie preskočila. Je pravda, že samota je hrozná a keď niekto niekoho hľadá, vie čo chce. V tomto prípade som bola ja, ako žena iniciátorom. Preto všetkým ženám radím, skúste to. Neváhajte .....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie
Rada by som zrušila moju registráciu u vás. Bola som s vami veľmi spokojná ako s kontaktom na Vás a aj ako zoznamku robíte. Je to na úrovni a naozaj ste mi hľadali zodpovedajúcich partnerov...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily
Ďakujem, že som vďaka vašej zoznamke stretla priateľa. Aj napriek tomu, že som spočiatku mala z internetovej zoznamky strach, nabrala som všetku odvahu, zaregistrovala sa a dnes neľutujem. Zoznámila som sa tak vďaka vašej zoznamke s človekom, ktorého teraz môžem nazývať svojim miláčikom a tráviť s ním voľné chvíle.