Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Na jeseň tohto roku som sa rozhodla, že skúsim zoznamku, pretože som bohužiaľ nemala šancu sa niekde zoznámiť. Oslovovať muža na ulici či v obchodnom centre bolo hlúpe a ponižujúce. Po mesiaci a dvoch nevydarených stretnutiach ma oslovil on.

Písali sme si asi týždeň snáď 50 správ denne. Na schôdzku prišiel s kyticou, galantný, pozorný, vtipný a odviezol ma do krásnej reštaurácie .... Smiali sme sa až do polnoci a cestou k autu ma chytil za ruku a pobozkal ma. Odvtedy sme spolu a ja dúfam, že to tak zostane navždy.


Možno by som ešte dodala, že sme spolu už 5 mesiacov a je nám spolu veľmi fajn. Plánujeme spoločné bývanie.

Ďakujem Vám, že som vďaka Vám znova zažila ten pocit byť zamilovaná, aj keď som už nedúfala, že je to po štyridsiatke možné.

Všetkým, čo dúfajú a hľadajú, prajem veľa šťastia.

Vytrvajte ... ide to. Lenka

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!

Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!

A náš príbeh pokračuje ďalej a je čím ďalej krajší. Dokážeme spolu riešiť každý problém, ktorý prichádza, aj užívať nádherné chvíle. Máme podobné životné hodnoty, nastavenia a podobné fungovanie. Obaja máme radi akčnejšie životné tempo, cestovanie, zážitky a máme veľa ďalších podobných spoločných hobby.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Prosím o zrušenie zoznamky, bola som tam 2 dni, ale mne sa zapáčil jeden muž a chcem komunikovať iba s ním.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Slávky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Slávky

Zoznámila som sa u vás s báječným chlapom. Popravde, ale bol to zápas s členstvom. Viem, že je to podnikanie, ale verím, že by to išlo vyriešiť potrebné nejakým poplatkom za jednotlivú správu, nie hneď prémiovým členstvom. No napriek tomu vám ďakujem a držte mi palce, nech nám to vyjde. Prosím o zmazanie môjho profilu.

Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn

Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn

Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou. Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka

Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Stále máme po takmer 2 mesicoch obaja rovnaký pocit, aj keď určite problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Napíšem Vam po roku, či nam to naozaj vydržalo. :)

Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba

Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba

Do tej chvíle než som Martina spoznala, by som neverila, že ma stretne také pobláznenie a úprimná zamilovanosť. Som úprimne šťastná. A nielen ja ...❤️