Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Na jeseň tohto roku som sa rozhodla, že skúsim zoznamku, pretože som bohužiaľ nemala šancu sa niekde zoznámiť. Oslovovať muža na ulici či v obchodnom centre bolo hlúpe a ponižujúce. Po mesiaci a dvoch nevydarených stretnutiach ma oslovil on.
Písali sme si asi týždeň snáď 50 správ denne. Na schôdzku prišiel s kyticou, galantný, pozorný, vtipný a odviezol ma do krásnej reštaurácie .... Smiali sme sa až do polnoci a cestou k autu ma chytil za ruku a pobozkal ma. Odvtedy sme spolu a ja dúfam, že to tak zostane navždy.
Možno by som ešte dodala, že sme spolu už 5 mesiacov a je nám spolu veľmi fajn. Plánujeme spoločné bývanie.
Ďakujem Vám, že som vďaka Vám znova zažila ten pocit byť zamilovaná, aj keď som už nedúfala, že je to po štyridsiatke možné.
Všetkým, čo dúfajú a hľadajú, prajem veľa šťastia.
Vytrvajte ... ide to. Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nelly
Zoznamku Elitedate.sk môžem vrelo odporučiť !!! Aj ja som tu našla partnera. Vďaka filtru sa mi tam objavil môj pán pravý. Pár týždňov sme si písali a potom sme si dohodli schôdzku, pri ktorej to medzi nami zaiskrilo ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
S priateľom sme na seba narazili viacmenej náhodou. Každopádne sme si začali písať a zhruba po necelých 14 dňoch sme sa stretli osobne... v ten deň sme spolu sedeli 8,5 hodiny v reštaurácii a len a len sa rozprávali .. odvtedy si máme stále čo povedať a trávime spolu aj napriek väčšej vzdialenosti niekoľko dní v týždni.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Na prvom rande sme boli spolu 6 hodín .. prechádzali sme sa na Vyšehrade .. a už sme si dohovárali budúce stretnutie .. No ... a potom už to išlo krásne samo ... Neverila by som, keby som to sama nezažila ..
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího a Zdenky
Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronike Aj kolegyňami, ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z dal od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty
Po výmene 3 informácií na čete, som navrhla stretnutie na pol ceste od našich bydlísk. Prišiel s ružou a hneď ma objal. Neskutočné. Máme veľa spoločných záľub a vieme sa rozprávať o všetkom. Je to začiatok, uvidí sa.
Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba
Do tej chvíle než som Martina spoznala, by som neverila, že ma stretne také pobláznenie a úprimná zamilovanosť. Som úprimne šťastná. A nielen ja ...❤️