Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Dobrý večer "tímu ELITE Date" :-),
ďakujem za Váš prejavený záujem o náš príbeh. Myslím ale, že aj keby som využila všetky moje rozprávačské schopnosti, nenapísala by som to tak, aby to inšpirovalo ďalšieho jedinca k tomu, aby vašu zoznamku využili.
Skutočnosť je taká, že sme si sadli - ako ľudsky, tak spoločnými záľubami. Bohužiaľ, sme od seba pomerne ďaleko, každý máme svoju prácu, ktorú v súčasnosti nemôžeme opustiť a ani jeden ju nechceme opustiť, obaja máme deti z predchádzajúcich vzťahov a každý máme veľa ďalších svojich aktivít. Výsledkom je, že čas, ktorý spolu môžeme stráviť, je naozaj poskromne. Ale tak nejako "sa navzájom máme", sme spolu v spojení a o to viac si potom užívame čas, keď môžeme byť spolu. Budúcnosť neriešime, užívame okamihy, ktoré máme. Zatiaľ nám to obom viacmenej vyhovuje, čo bude ďalej, nevie nikto ... :-)
Asi uznáte, že toto naozaj nie je žiarivá reklama na vaše služby ... ale za seba môžem Elite Date len odporučiť, tie dva mesiace, čo som bola prémiovým členom, ma fakt bavili. Systém máte vychytaný, na žiadnych uchýlov som nenarazila ... a či je niečo, čo mi vadilo, tak to si fakt nespomeniem, lebo som tu včera vliezla po dlhých 7 mesiacoch len preto, aby som svoj účet zrušila ...
Majte sa krásne, držím palce, nech máte veľa spokojných klientov.
Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Prosím o zrušenie zoznamky, bola som tam 2 dni, ale mne sa zapáčil jeden muž a chcem komunikovať iba s ním.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nadi
Nebyť Vás, tak by sme sa nestretli a to aj napriek tomu, že sme bývali tak blízko :-).
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany
Tak som mu odpísala, stretli sme sa a baví ma zatiaľ tak, že som si zrušila účet u vás, pretože nemám záujem o niekoho iného. Ale poznáme sa veľmi krátko, tak sa zatiaľ naozaj spoznávame. Ak sa z toho vyvinie niečo viac, určite sa vám ešte ozvem.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda
Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu.
Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu
Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Počas dvoch dní sme si dali zraz v jednej kaviarni a bolo zamiesené na lásku od prvej chvíle :) Vídame sa často a keďže obaja máme úžasné deti, tak si užívame každú chvíľu spolu s nimi :) ... Pevne dúfam, že je to osud a vydrží nám to. Všetkým odporúčam, aby neváhali a skúsili sa tiež touto cestou zoznámiť a verili, že ten pravý tu niekde čaká ... Možno to nebude hneď ,ale raz určite ...