Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Dobrý večer "tímu ELITE Date" :-),
ďakujem za Váš prejavený záujem o náš príbeh. Myslím ale, že aj keby som využila všetky moje rozprávačské schopnosti, nenapísala by som to tak, aby to inšpirovalo ďalšieho jedinca k tomu, aby vašu zoznamku využili.
Skutočnosť je taká, že sme si sadli - ako ľudsky, tak spoločnými záľubami. Bohužiaľ, sme od seba pomerne ďaleko, každý máme svoju prácu, ktorú v súčasnosti nemôžeme opustiť a ani jeden ju nechceme opustiť, obaja máme deti z predchádzajúcich vzťahov a každý máme veľa ďalších svojich aktivít. Výsledkom je, že čas, ktorý spolu môžeme stráviť, je naozaj poskromne. Ale tak nejako "sa navzájom máme", sme spolu v spojení a o to viac si potom užívame čas, keď môžeme byť spolu. Budúcnosť neriešime, užívame okamihy, ktoré máme. Zatiaľ nám to obom viacmenej vyhovuje, čo bude ďalej, nevie nikto ... :-)
Asi uznáte, že toto naozaj nie je žiarivá reklama na vaše služby ... ale za seba môžem Elite Date len odporučiť, tie dva mesiace, čo som bola prémiovým členom, ma fakt bavili. Systém máte vychytaný, na žiadnych uchýlov som nenarazila ... a či je niečo, čo mi vadilo, tak to si fakt nespomeniem, lebo som tu včera vliezla po dlhých 7 mesiacoch len preto, aby som svoj účet zrušila ...
Majte sa krásne, držím palce, nech máte veľa spokojných klientov.
Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Písali sme si asi týždeň snáď 50 správ denne. Na schôdzku prišiel s kyticou, galantný, pozorný, vtipný a odviezol ma do krásnej reštaurácie .... Smiali sme sa až do polnoci a cestou k autu ma chytil za ruku a pobozkal ma. Odvtedy sme spolu a ja dúfam, že to tak zostane navždy.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Dnes spolu bývame a sme šťastní. Preto radím všetkým, ktorí po prvých neúspechoch majú tendenciu to vzdať, aby nehádzali tak zbrklo flintu do žita. Možno sa aj im pošťastí a už nabudúce príde to pravé.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Naše zoznámenie bolo asi šťastná náhoda. Ja sama som klikla na profil dnešného partnera a žiadala ho o zozname. Aj on potvrdil zoznámenie. A naše rozprávanie začalo. Asi po 3 dňoch stáleho písania, sme sa zišli a sympatie preskočila. Je pravda, že samota je hrozná a keď niekto niekoho hľadá, vie čo chce. V tomto prípade som bola ja, ako žena iniciátorom. Preto všetkým ženám radím, skúste to. Neváhajte .....
Anka - Hlavne aby sa tu stretli spriaznené duše ako ja a môj Michal
...vďaka vašej zoznamke a mojej odvahe prihlasiť sa som v mojich 72 rokoch stretla muža v mojich rokoch...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboša
Určite môžem vašu zoznamku odporučiť aj iným ľuďom, ktorí sú rovnako ako ja časovo vyťažení a nechcú strácať čas povrchnými vzťahmi, alebo komunikáciou na sieti, ale naopak dávajú prednosť dôslednejšiemu, možno uváženějšímu výberu partnera v tomto rýchlom svete, ktorý je okolo nás.
Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu
Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.