Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy
Dobrý večer celému tímu Elite Date,
môj pribeh ... Ani ja som si nemyslela, že prostredníctvom zoznamky sa s niekým zoznámim a dokonca tak, aby to ešte aj vzájomne fungovalo. Vlastne ja som bola vzdy presvedčená o tom, že na žiadnu zoznamku ani nepôjdem.
Urobiť si profil na EliteDate bola zrejme súhra šťastných náhod, aj keď pre mňa v ten večer skôr také to "ale tak prečo nie, veď aj tak to bude nanič". Po vytvorení môjho profilu snáď neubehla ani minúta, a uz mi prichádzali správy od neznámych mužov, ktorých som ja v tej dobe ešte nevidela. Čakala som na prijatie platby. Medzi nimi bol aj ON. Bol tiež uplne nový - náhoda, alebo osud? Počas chvíľky som dostala naozaj veľa správ a vtedy som si pomyslela - kam som to len vliezla, na toto nemám čas. Asi za dva dni sa mi zmenilo členstvo na prémiové a ja som videla fotky všetkých tých neznámych. Schôdzky som mala celkom s troma mužmi, z ktorých jeden sa stal tým pravým. Vedeli sme to obaja hneď pri našom prvom stretnutí v kaviarni.
Prežili sme spoločne už vianočný pobyt a silvestrovský pobyt v horách vo dvojici a pred pár dňami aj prvú dovolenku spoločne s deťmi. Všetci sme šťastní a my dvaja zamilovaní. Neverila som, že ešte po 40-tke a s dvoma deťmi môžem nájsť takého skvelého muža, ktorý ma bude milovať, bude mať rád moje deti a oni jeho a ktorého budem milovať ja.
Zajtra to budú štyri mesiace (nádherné štyri mesiace, naplnené tým najdôležitejším na svete - láskou) od prvej schôdzky v kaviarni. Chodíme do nej vždy 20. v ďalšom mesiaci a aj ďalší mesiac pôjdeme.
Prajem všetkým šťastný koniec na zoznamke Elite Date vo dvojici. Hlavne sa toho nesmiete vzdať a tiež si nikdy nehovoriť "nikdy" a jednoducho založiť profil. Nič na tom nie je, zoznámiť sa na zoznamke. Za to sa nemusíme hanbiť.
Tak toto je môj pribeh. Zmenil sa mi úplne život. Celý sa naplnil. Dni už nie sú prázdne. Som šťastná už nielen ako mama, ale konečne som zase šťastná už aj ako žena.
Ďakujem vam všetkým v zoznamke ...
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme
Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra, my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty
Po výmene 3 informácií na čete, som navrhla stretnutie na pol ceste od našich bydlísk. Prišiel s ružou a hneď ma objal. Neskutočné. Máme veľa spoločných záľub a vieme sa rozprávať o všetkom. Je to začiatok, uvidí sa.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava
... po zodpovedaní tých troch otázok, na ktoré som partnerke odpovedal, sa mi ozvala a dohodli sme si stretnutie v reštaurácii - na káve a tak nejako sme si na prvý pohľad rozumeli. No a potom sme si dohodli ďalšie a ďalšie ...
Zoznamenie Martiny
Je to v poriadku. Som šťastná. Našla som na zoznamke svojho partnera a sme spolu už 4 mesiac.
Vďaka vašej zoznamke som našiel svoju najväčšiu lásku
Chcel som Vám veľmi poďakovať za to, že som sa rozhodol pre vašu zoznamku. Pol roku čo sme spolu tak sme naplánovali nádhernú dovolenku!