Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Dobrý večer celému tímu Elite Date,

môj pribeh ... Ani ja som si nemyslela, že prostredníctvom zoznamky sa s niekým zoznámim a dokonca tak, aby to ešte aj vzájomne fungovalo. Vlastne ja som bola vzdy presvedčená o tom, že na žiadnu zoznamku ani nepôjdem.

Urobiť si profil na EliteDate bola zrejme súhra šťastných náhod, aj keď pre mňa v ten večer skôr také to "ale tak prečo nie, veď aj tak to bude nanič". Po vytvorení môjho profilu snáď neubehla ani minúta, a uz mi prichádzali správy od neznámych mužov, ktorých som ja v tej dobe ešte nevidela. Čakala som na prijatie platby. Medzi nimi bol aj ON. Bol tiež uplne nový - náhoda, alebo osud? Počas chvíľky som dostala naozaj veľa správ a vtedy som si pomyslela - kam som to len vliezla, na toto nemám čas. Asi za dva dni sa mi zmenilo členstvo na prémiové a ja som videla fotky všetkých tých neznámych. Schôdzky som mala celkom s troma mužmi, z ktorých jeden sa stal tým pravým. Vedeli sme to obaja hneď pri našom prvom stretnutí v kaviarni.

Prežili sme spoločne už vianočný pobyt a silvestrovský pobyt v horách vo dvojici a pred pár dňami aj prvú dovolenku spoločne s deťmi. Všetci sme šťastní a my dvaja zamilovaní. Neverila som, že ešte po 40-tke a s dvoma deťmi môžem nájsť takého skvelého muža, ktorý ma bude milovať, bude mať rád moje deti a oni jeho a ktorého budem milovať ja.

Zajtra to budú štyri mesiace (nádherné štyri mesiace, naplnené tým najdôležitejším na svete - láskou) od prvej schôdzky v kaviarni. Chodíme do nej vždy 20. v ďalšom mesiaci a aj ďalší mesiac pôjdeme.

Prajem všetkým šťastný koniec na zoznamke Elite Date vo dvojici. Hlavne sa toho nesmiete vzdať a tiež si nikdy nehovoriť "nikdy" a jednoducho založiť profil. Nič na tom nie je, zoznámiť sa na zoznamke. Za to sa nemusíme hanbiť.

Tak toto je môj pribeh. Zmenil sa mi úplne život. Celý sa naplnil. Dni už nie sú prázdne. Som šťastná už nielen ako mama, ale konečne som zase šťastná už aj ako žena.

Ďakujem vam všetkým v zoznamke ...

 

 

 

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany

Koncom októbra spolu letíme na spoločnú dovolenku do Emirátov. Verím, že nám naša láska vydrží. Som šťastná. Aj vo vyššom veku je možné prežiť niečo krásne.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Bola som tu na zoznamke len neuveriteľný mesiac a verím, že som spoznala naozaj úžasného človeka. Ďakujem vášmu tímu !!

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Slávky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Slávky

Zoznámila som sa u vás s báječným chlapom. Popravde, ale bol to zápas s členstvom. Viem, že je to podnikanie, ale verím, že by to išlo vyriešiť potrebné nejakým poplatkom za jednotlivú správu, nie hneď prémiovým členstvom. No napriek tomu vám ďakujem a držte mi palce, nech nám to vyjde. Prosím o zmazanie môjho profilu.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirky a Vlasta

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirky a Vlasta

Uvedomili sme si, že sme od života dostali najkrajší dar - zatiaľ ešte krehké semienko veľkej lásky, ktorému sme obaja odhodlaní venovať všetku starostlivosť, aby vyrástlo v pevný, dôverný a láskyplný vzťah, po akom sme obaja vždy túžili.

Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú

Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú

A teraz sme spolu pol roka. Zažili sme spolu krásne zážitky a myslím, že toho máme ešte veľa pred sebou. A že máme dohromady štyri deti, to nám nevadí. Je s nimi sranda a obaja ich milujeme. A čo v spálni - máme kľúč a nebojím sa ho použiť.

Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela

Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela

Kto veria na zázraky, tomu sa dejú. A mňa sa jeden práve deje. ON ma tiež jednoducho našiel...a nebál sa ísť za hviezdou... tak sa s vami všetkými lúčim.