Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ilony

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ilony

Dobrý deň.

Na zoznamku Elitedate ma upozornila kamarátka - jedného dňa mi jednoducho od nej pristál v schránke odkaz s tým, že to tam mám skúsiť a zaregistrovať sa.

Mala som viac ako 43 rokov, keď ma po sedemročnom vzťahu opustil priateľ. Pretože to prišlo zo dňa na deň, bez akéhokoľvek náznaku, bola som z toho veľmi rozrušená a vôbec som si nedokázala predstaviť, ako sa vo svojom veku budem zoznamovať, keď nikam nechodím, kamarátky sú zadané a ja okrem cesty do práce nič iné nepoznám. A že som nechcela zostať sama, to bolo viac než jasné, deti už mám dospelé a nepotrebujú ma toľko.

Preto pre mňa internetová zoznamka bola riešením. Síce mi pár ľudí nahováralo, že nikto normálny sa takto nezoznamuje, ale chcela som to skúsiť. Zaregistrovala som sa na Elitedate necelý mesiac pred Vianocami a na Vianoce  som už nebola sama. Oslovilo ma niekoľko mužov, ale najviac ma zaujal jeden, ktorý býval neďaleko. V parametroch hľadania som si vtedy objednala svoj kraj, nestála som o lásku na diaľku. Chcela som niekoho, kto bude vedľa mňa večer zaspávať a ráno sa vedľa mňa prebúdzať. Postupne sme si vymenili zopár správ a zistili sme, že sa teoreticky môžeme poznať už dávno, z detstva. O to zvedavejší sme boli na osobné stretnutie. To sa uskutočnilo asi 14 dní pred Vianocami. Ešte v ten týždeň mal priateľ narodeniny, tak som ho pozvala do divadla a už to išlo. Veci vzali rýchly spád, stretali sme sa denne a na Vianoce už býval u mňa. V našom veku nie je čas strácať čas.

Bezchybne zapadol do rodiny, hrozne si rozumie s mojím bratom. Aj keď sme zistili hneď na začiatku, že veľa spoločných záujmov nemáme, priateľ rýchlo podľahol tým mojim - práca na záhrade (skôr býval v byte), cykloturistika, prechádzky, vodáctvo. Okrem tancovania sa zatiaľ pustil do všetkého, čo som mu ponúkla a ako rád hovorí, so mnou sa mu páčia všetky aktivity, ktoré už roky nerobil.

Len pre zaujímavosť - priateľovi predpovedala zoznámenie veštica, ktorú navštívil asi mesiac pred registráciu na Elitedate. Vyslovene mu povedala, že sa zoznámi na Vašej zoznamke, že si nájde pani s domom, pretože žiť v byte v centre mesta sa mu nepáčilo.

Po pol roku sme stále šťastní a plní života. Vďaka Vám máme obaja zase pocit, že život stojí za to, keď má človek po boku niekoho, o koho sa môže vždy oprieť.

Ilona V.

 

 

 

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana

Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :) 

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny

Dobrý večer, musím vám poďakovať, zoznámila som sa. Zatiaľ to vyzerá nádejne. Ešte raz vám ďakujem. Jiřina

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny


Keby som nevyužila služby zoznamky, nikdy by sme sa nestretli. Presvedčilo ma to, že tento spôsob zoznamovania je dnes nielen moderný, ale bude čím ďalej bežnejší a v takto dobre vedenej zoznamke aj úspešný.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey

Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Som veľmi spokojná, ako je zoznamka vytvorená a hlavne veľmi milo prekvapená ako rýchlo reagujete na prípadné problémy Vašich klientov. Je to veľmi milé, snažíte sa nám pomôcť pri zoznamovaní a pri tom dokážete človeka podporiť, dať mu ďalšiu nádej, vašimi milými slovami a úkony. Za to všetko Vám všetkým ktorí túto zoznamku tvoria, patrí veľká vďaka.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša

Vďaka Vašej zoznamke som spoznal svoju lásku. Je pekná, milá, starostlivá, pracovitá,....je to proste úžasná žena.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla

Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...