Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú
Dobrý večer,
Ako začať? Zoznámil som sa cez Vašu zoznamku pred 6 mesiacmi. Áno 10.4. 2017 a ako sa to vlastne stalo? Po niekoľkých rokom som sa rozišiel so svojou priateľkou a dosť ma to zlomilo. A tak mi napadlo, že jediná cesta je odraziť sa od dna a skúsiť sa zoznámiť. Ale kde a ako? Som dosť vyťažený, mám dve deti v striedavej starostlivosti a náročnú prácu. Takže internetová zoznamka bol logický krok. Vopred som vylúčil zoznamky zadarmo. Majú jednu podstatnú chybu. Je tam veľa ľudí len pre zábavu. Takže nič pre vážne zoznámenie.
Takže som si urobil profil a napísal na niekoľko návrhov. S niekoľkými ženami som si začal písať, ale úplne najviac ma oslovila Maruška.
A vlastne to netrvalo ani veľmi dlho. Určite som mal veľké šťastie. Viem, že zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak, ale fakt sa mi to podarilo. Aj zázraky sa dejú.
Po štyroch dňoch usilovného písania sme sa stretlii. Bol som celkom nervózny. Fotky zo zoznamky neboli uplne ideálne a mal som veľký strach zo sklamania. Takže som radšej prišiel o pol hodinu skôr. Stihol som si námestie celé prejsť a dať si kávu a desať minút pred piatou som už prešľapoval pri stĺpe. Ale nakoniec som prišiel k fontáne a sledoval či Maruška príde. 17.00 hod. Nervozita na maximum a nič. A správa od Marušky: "Prídem trochu neskôr." Sakra, to ma asi zabije. Ale moja odpoveď: "Za každú minútu mi dáš pusu", bola trochu o vydieraní. No a čo. Má chodiť včas. Nakoniec prišla asi až po dvadsiatich minútach.
Vyzerala lepšie ako na fotkách a jej prenikavý hlások ma hneď odzbrojil. Išli sme sa prejsť a asi tri hodiny sme sa rozprávali. Medzitým začalo pršať a celkom sa ochladilo. Moja košeľa veľmi nehriala a Maruške už začala byť tiež zima. Takže prvé rande a už sme sa objímali a čakali, až prestane pršať. Pusu sme si ale nedali. To až pri lúčení a to čo sľúbila aj dodržala.
A teraz sme spolu pol roka. Zažili sme spolu krásne zážitky a myslím, že toho máme ešte veľa pred sebou. A to, že máme dohromady štyri deti, nám nevadí. Je s nimi sranda a obaja ich milujeme. A čo v spálni - máme kľúč a nebojím sa ho použit.
Takže všetkým držím palce a verte, chce to len skúsiť to. :)
Pekný deň želám
Petr
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ilony
Bezchybne zapadol do rodiny, hrozne si rozumie s mojím bratom. Aj keď sme zistili hneď na začiatku, že veľa spoločných záujmov nemáme, priateľ rýchlo podľahol tým mojim - práca na záhrade (skôr býval v byte), cykloturistika, prechádzky, vodáctvo. Okrem tancovania sa zatiaľ pustil do všetkého, čo som mu ponúkla a ako rád hovorí, so mnou sa mu páčia všetky aktivity, ktoré už roky nerobil.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
Obaja sme neverili, že tu stretneme niekoho, s kým nám bude pekne a budeme mať spoločné záujmy, zmysel pre humor atď. Keď to tak hodnotím, tak sme boli v správny čas na správnej zoznamke :-)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy a Ladislava
Prajem všetkým, ktorí majú skutočný záujem o zoznámenie, aby im to vyšlo a našli si partnera ako ja. Viete, nie je to vždy len o sexe, ako si mnoho ľudí na zoznamke myslí, ale sú aj iné, oveľa lepšie hodnoty a príležitosti na zoznámenie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana
Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky
Ďakujem Vám za služby. Už som si partnera našla a to vďaka Vašej zoznamke. Mnohokrát ďakujem Vášmu tímu a službám, ktoré robíte pre ľudí. Keby do budúcna bolo treba využiť Vašich služieb, tak je rada obnovím. S pozdravom Vlaďka K.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Po štvrť roku sa sťahujem do Liberca a začína úplne nová etapa môjho života. Našla som horala, športovca a hlavne chlapa do nepohody, ktorého som nestretla za celý svoj život. Všetkým veľmi prajem a odkazujem, aby nič nevzdávali, pretože na každého niekde niekto čaká, len treba mať veľa trpezlivosti.V našom veku to už asi nie je ani také jednoduché. Úprimne musím povedať, že som to už vzdávala, ale nakoniec to vyšlo. Nebyť Vašej zoznamky, neviem kde by som takého človeka stretla.