Napísali ste nám - príbeh užívateľa Petra

Dobrý večer,

Ako začať? Zoznámil som sa cez Vašu zoznamku pred 6 mesiacmi. Áno 10.4. 2017 a ako sa to vlastne stalo? Rozišiel som sa po niekoľkých rokoch so svojou priateľkou a nejako ma to dosť zlomilo. A tak mi napadlo, že jediná cesta je odraziť sa od dna a skúsiť zoznámiť sa. A kde a ako? Som dosť vyťažený, mám dve deti v striedavej starostlivosti a náročnú prácu. Takže internetová zoznamka bol celkom logický krok. Vopred som vylúčil zoznamky zadarmo. Majú jednu podstatnú chybu. Je tu veľa ľudí len pre zábavu. Takže nič pre skutočne vážne zoznámenie.

Takže som si urobil profil a napísal na niekoľko návrhov. S niekoľkými ženami som si začal písať, ale úplne najviac ma oslovila Maruška z Litoměřic.

A vlastne to netrvalo ani veľmi dlho. Určite som mal veľké šťastie. Vim že zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak. Ale fakt sa mi to podarilo. Aj zázraky sa dejú.

Po štyroch dňoch usilovného písania sme sa stretlii v Litoměřiciach na námestí. Stretnutie bolo pri mórovom stĺpe o 17.00 hod. Bol som celkom nervózny. Fotky zo zoznamky neboli uplne ideálne a mal som veľký strach zo sklamania. Takže som radšej prišiel o pol hodiny skôr. Stihol som si námestie celé prejsť a dať si kávu a desať minút pred piatou som už prešľapoval pri stĺpe. Ale nakoniec som prišiel k fontáne a sledoval či Maruška príde. 17.00 hod. Nervozita na maximum a nič. A správa od Marušky. Prídem trochu neskôr. Sakra to ma asi zabije. Ale moja odpoveď, za každú minútu mi dáš pusu bola trochu o vydieraní. No a čo. Má chodiť včas. Nakoniec prišla asi až po dvadsiatich minútach.

Vyzerala lepšie ako na fotkách a jej prenikavý hlások ma hneď odzbrojil. Išli sme sa prejsť a asi tri hodiny sme sa rozprávali. Medzi týím začalo pršať a celkom sa ochladilo. Moja košeľa veľmi nehriala a Maruške už začala byč tiež zima. Takže prvé rande a už sme sa objímali  a čakali, až prestane pršať. Pusu sme si ale nedali. To až pri lúčení a to čo sľúbila aj dodržala. A teraz sme spolu pol roka. Zažili sme spolu krásne zážitky. A myslím, že toho máme ešte veľa pred sebou. A to, že máme dohromady štyri deti, to nám nevadí. Je s nimi sranda a obaja ich milujeme. A čo v spálni, máme kľúč a nebojím sa ho použit. Takže všetkým držím palce a verte, chce to len  skúsiť to. :)

pekný deň želám 
Petr

Petr a Maruška.jpg

 

Registrácia

Podobné články

Registrácia

Prečo ELITE Date

Sľubujeme príjemné a jednoduché hľadanie a výber z úžasných ľudí, ktorí budú spĺňať vaše očakávania.

Viac

Úspešne sa zoznámili

Podľa štatistík sa každý 5. človek v Českej republike zoznámi cez zoznamku. Je to trend, ktorý sa v súčasnej dobe stáva bežným.

Viac

Prečo mi chodia návrhy partnerov, ktorí nezodpovedajú mojim požiadavkám?

Návrhy partnerov, ktoré vám chodia do správ na váš e mail, sú generované automaticky podľa zhody výsledkov vášho osobnostného testu.
Ak si chcete stanoviť vlastné kritériá výberu partnera, urobte tak po prihlásení do svojho profilu v záložke Môj profil - Nastavenia - Emailová upozornenie - O partnerovi, ktorý .... Tu si môžete zvoliť okrem veku, dosiahnutého vzdelania, výšky, aj to, či je daný partner fajčiar alebo nefajčiar, alebo miesto, odkiaľ partner pochádza. Nezabudnite zadané údaje uložiť pomocou zeleného tlačidla ZMENIŤ.

Viac