Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Dobrý deň,

rád sa podelím o dobrú skúsenosť.

Zoznamku Elitedate.cz môžem odporučiť všetkým, ktorí hľadajú partnera. Na zoznamke u vás som bol veľmi krátko a veľmi aktívny, prakticky asi dva až tri týždne. Vďaka veľmi podrobným profilom a fotografiám som si vybral rad partneriek, ktoré by mi na prvý pohľad mohli vyhovovať a oslovil som ich.

S tými, ktoré som zaujal aj ja, som si dohodol schôdzku a hľadal tú, pri ktorej preskočí iskra na oboch stranách. Na jednej schôdzke sme po hodine rozprávania v reštaurácii zistili, že sme si vlastne veľa vecí vôbec nestihli povedať a tak sme si dohodli hneď ďalšie a ďalšie a ďalšie stretnutie ...

Dnes sme spolu päť mesiacov, máme veľa spoločných koníčkov a záujmov a sme spolu šťastní.

Ďakujeme za pomoc v zoznámeni :-)

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarky a Marty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarky a Marty

Na ELITE Date som si našla priateľku. Vzťah sme na začiatku založili čisto na sexe, o ten nám išlo v tej chvíli najviac. Tým, ako sme spolu trávili  stále viac a viac času, sme sa do seba zamilovali. Osud to tak asi chcel. Nedokážem si už teraz  deň bez Marty predstaviť. Milujem ju! ELITE Date, ďakujem moc za obe.

Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!

Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!

No už v nedeľu ráno som si písala s mužom, ktorý bol pre mňa "iný " a zároveň ten, po akom som už dlllho snívala.  Napokon sme sa aj stretli, išli do kina,  na večeru a ja som bola čoraz viac presvedčená, že toto je ON.

Zoznámenie Mariána - Dnes tvoríme krásny pár

Zoznámenie Mariána - Dnes tvoríme krásny pár

Zoznámil som sa vďaka Vám s mojou priateľkou p. Martou. Takže dnes tvoríme krásny pár.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky

Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť.  Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli.

Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody

Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody

Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Dobrý deň, ako to už v živote býva, všetko je jedna veľká náhoda. Odpovedala som na prvému človeku, ktorý mi bol svojím profilom blízky. On to cítil rovnako od samého začiatku. Po dvoch týždňoch dopisovanie si a dlhých telefonátoch sme sa zišli a bolo jasno. V septembri sa k svojmu priateľovi budem sťahovať. Anna