Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa
Dobrý deň,
rád by som sa podelil o náš príbeh ...
Na zoznamku som sa rozhodol zaregistrovať až vo chvíli, keď aj môj kamarát stretol šťastie práve tu a tak som si povedal, že to skúsim aj ja.
Zo začiatku som nevedel, čo mam vlastne čakať a tak aj moje prvé chatovanie a schôdzky boli celkom strohé a rýchle ...
Môj nazor na tento spôsob zoznamovania sa zo začiatku nijako nezlepšoval, pretože som hľadal TU PRAVÚ, s ktorou mi bude dobre hneď od prvej chvíle, ale tá očakávaná ISKRA tam stále nebola ...
Potom som videl profil Veroniky, ktorý me zaujal nielen fotografiou, ale aj spolocnými rysmi, ktoré som hľadal u svojej budúcej partnerky.
Zo začiatku sme si vymenili pár riadkov, ale komunikácia nebola nijako aktivna ...
Jedného dňa som si ale povedal, že ak sa nestretnete osobne, tak sa nikam neposunieme a preto som navrhol spoločné stretnutie, spojené s prechadzkou so psom.
Pri prvom stretnutí ma hneď zaujala svojou energiou a výrečnostou, ktorou zakrývala veľkú nezrvozitu, ktorá bola zjavná a zaroveň veľmi roztomilá ...
Naša prvá schôdzka trvala asi 3 hodiny a ja som mal stále pocit, že nikdy nevyčerpáme spoločné témy na konverzáciu.
S Veronikou sa spoločne cítime uvoľnene a veríme, že náš príbeh bude mať ešte čo napísať do našej spoločnej cesty životom.
Sme štastní !!!
Nestrácajte nádej, laska hory prenáša.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily
Všetkým, ktorí váhajú s využitím služieb zoznamky odkazujem, nech naberú odvahu a skúsia to. Tiež som sa bála, ale teraz som šťastná. Stálo to za to. Ďakujem ELITE date.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Dobrý večer, chcela by som Vám veľmi poďakovať, lebo som sa vďaka Vašej zoznamke zoznámila s úžasným mužom - presne takým, o ktorom som celý život snívala, ale neverila som, že by mohol existovať aj v skutočnosti. Takže už dva mesiace prežívame čarovný vzťah. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že spolu chceme byť - sympatie boli obojstranné. Obaja sme si v živote prežili náročná obdobia, takže si vieme všetkého pekného vážiť. Od začiatku si na nič nehráme, je nám spolu krásne a všetky voľné chvíle trávime spoločne. Máme sa veľmi radi a veríme, že to tak bude navždy. Nebyť Vašej zoznamky, určite by sme sa nepoznali. Moc ďakujem a prajem všetkým veľa šťastia. Helena
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Richarda
Začali sme si písať všetko bolo úprimné nefalšované a práve to ma zaujalo. Po 12stich dňoch sme sa stretli na káve bolo to 22.12.2022. A odvtedy sme šťastní zamilovaný párik, ktorý sa správa ako pubertiaci.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Nakoniec sa na mňa šťastie usmialo a podarilo sa. Zoznámila som sa s človekom, ktorý mi vyjadruje podporu v mojej súčasnej nepriazni osudu, je ku mne pozorný a dáva mi najavo, že som pre neho dôležitá. To sú pocity, ktoré som už niekoľko rokov nepoznala. O to isté sa snažím aj ja a vážim si to, že som mala to šťastie a prostredníctvom Vašej zoznamky nachádzam to, čo som si myslela, že už nenájdem.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla
Odvtedy sa pravidelne stretávame a je nám spolu stále veľmi pekne, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme sa o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.
Zoznámenie Andrey
Dakujeme Vam za Vasu zoznamku. Vdaka Vam sa stretavame uz 3 mesiace a je to krasne dakujeme🤗😍