Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa
Dobrý deň,
rád by som sa podelil o náš príbeh ...
Na zoznamku som sa rozhodol zaregistrovať až vo chvíli, keď aj môj kamarát stretol šťastie práve tu a tak som si povedal, že to skúsim aj ja.
Zo začiatku som nevedel, čo mam vlastne čakať a tak aj moje prvé chatovanie a schôdzky boli celkom strohé a rýchle ...
Môj nazor na tento spôsob zoznamovania sa zo začiatku nijako nezlepšoval, pretože som hľadal TU PRAVÚ, s ktorou mi bude dobre hneď od prvej chvíle, ale tá očakávaná ISKRA tam stále nebola ...
Potom som videl profil Veroniky, ktorý me zaujal nielen fotografiou, ale aj spolocnými rysmi, ktoré som hľadal u svojej budúcej partnerky.
Zo začiatku sme si vymenili pár riadkov, ale komunikácia nebola nijako aktivna ...
Jedného dňa som si ale povedal, že ak sa nestretnete osobne, tak sa nikam neposunieme a preto som navrhol spoločné stretnutie, spojené s prechadzkou so psom.
Pri prvom stretnutí ma hneď zaujala svojou energiou a výrečnostou, ktorou zakrývala veľkú nezrvozitu, ktorá bola zjavná a zaroveň veľmi roztomilá ...
Naša prvá schôdzka trvala asi 3 hodiny a ja som mal stále pocit, že nikdy nevyčerpáme spoločné témy na konverzáciu.
S Veronikou sa spoločne cítime uvoľnene a veríme, že náš príbeh bude mať ešte čo napísať do našej spoločnej cesty životom.
Sme štastní !!!
Nestrácajte nádej, laska hory prenáša.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná
Prostredníctvom Vašej zoznamky som nadviazala kontakt s mužom, ktorý mi podľa svojho vyplneneho formulára bol sympatický. Samozrejme zaujala aj fotka. Začali sme si písať, potom telefonovať, až z toho bolo veľmi príjemné stretnutie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Dobrý deň, týmto prosím o zrušenie môjho členstva a odstránenie môjho profilu. Vďaka vašej zoznamke som si našla svojho budúceho partnera. S mojím nastávajúcim partnerom sme si padli do oka hneď po niekoľkých sms, zistili sme, že máme veľa spoločného a všetko sa potvrdilo o prvej schôdzke.
Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali
Po troch mesiacoch sme sa sťahovali, o dva roky, na výročie nášho zoznámenia u Vás, sme sa 23.10. 2023 vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety
Bolo to moje prvé zoznámenie sa cez zoznamku a prijala som prvé pozvanie, takže na prvý krát bolo dobré.
Silvia - Vzájomné sympatie spravili z nášho stretnutia dokonalý začiatok nášho vzťahu
S Romanom som sa zoznámila 20.2.25 po tom ako prejavil o mňa záujem. Vyše 2 týždňov sme si intenzivne pisali, spoznavali sa a nakoniec sme sa rozhodli stretnúť sa. Verime, ze nás čaká spoločný a láskyplný život.
V máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali
Nikdy som neverila, že sa na zoznamke dá nájsť slušný partner. Tú Vašu môžem všetkým osamelým len odporučiť.