Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa
Dobrý deň,
rád by som sa podelil o náš príbeh ...
Na zoznamku som sa rozhodol zaregistrovať až vo chvíli, keď aj môj kamarát stretol šťastie práve tu a tak som si povedal, že to skúsim aj ja.
Zo začiatku som nevedel, čo mam vlastne čakať a tak aj moje prvé chatovanie a schôdzky boli celkom strohé a rýchle ...
Môj nazor na tento spôsob zoznamovania sa zo začiatku nijako nezlepšoval, pretože som hľadal TU PRAVÚ, s ktorou mi bude dobre hneď od prvej chvíle, ale tá očakávaná ISKRA tam stále nebola ...
Potom som videl profil Veroniky, ktorý me zaujal nielen fotografiou, ale aj spolocnými rysmi, ktoré som hľadal u svojej budúcej partnerky.
Zo začiatku sme si vymenili pár riadkov, ale komunikácia nebola nijako aktivna ...
Jedného dňa som si ale povedal, že ak sa nestretnete osobne, tak sa nikam neposunieme a preto som navrhol spoločné stretnutie, spojené s prechadzkou so psom.
Pri prvom stretnutí ma hneď zaujala svojou energiou a výrečnostou, ktorou zakrývala veľkú nezrvozitu, ktorá bola zjavná a zaroveň veľmi roztomilá ...
Naša prvá schôdzka trvala asi 3 hodiny a ja som mal stále pocit, že nikdy nevyčerpáme spoločné témy na konverzáciu.
S Veronikou sa spoločne cítime uvoľnene a veríme, že náš príbeh bude mať ešte čo napísať do našej spoločnej cesty životom.
Sme štastní !!!
Nestrácajte nádej, laska hory prenáša.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Prosím o zrušenie zoznamky, bola som tam 2 dni, ale mne sa zapáčil jeden muž a chcem komunikovať iba s ním.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Gabiky
Bolo to zoznámenie na poslednú chvíľu, už som nedúfala, že tu nájdem toho pravého. Sme spolu zatiaľ len krátko, ale až neskutočne si rozumieme a je nám spolu pekne ... Jediné mínus je vzdialenosť, ale to sa snáď tiež časom vyrieši.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka
Môj, náš príbeh bol priamo učebnicový, zoznámili sme sa hneď zo začiatku svojho členstva, vymenili sme si pár listov v réžii Elitedate, potom som prešli na súkromné adresy.Setkali sme sa a zdá sa že sa všetko dobre vyvíjí.Minulý týždeň sme spolu boli na krátkom pobyte v kúpeľoch. Vidíme sa najmä cez víkendy, ale aj v týdnu.Nechci to zakríknuť, ale myslím že sme sa vďaka vám našli.Děkujeme Mirek a Jana
Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody
Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany
Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka Vašej zoznamke.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Prežili sme vlani prvú spoločnú dovolenku, spoločné chvíle, spoločné spoznávanie, nikdy by som neverila, že vo svojom veku budem mať zase tie "motýliky v žalúdku". A to len vďaka vám a za to všetko sa vám chcem za nás oboch poďakovať. Existuje veľa zoznamovacích agentúr, ale asi sa to malo stať, že sme sa prihlásili obaja u vás a spoznali sa zoznamovacou formou, keď si dotyčný môže niečo o vás zistiť, prečítať a kontaktovať vás, je úžasné. Neverila som, že by mohla vzniknúť láska cez sociálne siete.