Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu

Pekné popoludnie,

ospravedlňujeme sa za meškanie, pokúsili sme sa to s Martinou spísať. Snáď Vám to bude takto stačiť.

Zaregistrovala som sa. Urobila som dobre? Jasné, že áno, nie som ani prvá a ani posledná, kto sa registroval na zoznamke. Fotka? A sakra, čo keď sa nikto neozve .. Vybrala som fotku s dievčatkom, aby vedeli, že nie som len ja, ale sme dve.
Teda, napísal, fakt napísal... hm, sympaťák ... jé a má tiež dievčatko: o)
Čo keď sa bude chcieť stretnúť ?! No uvidíme ...
Teda, chce sa stretnúť, čo keď si nebudeme mať, čo povedať ... Musím vymyslieť stráženie, kde sa stretneme a sakra- čo si vezmem na seba ?!
Som strašne nervózna ... Teda, to je ON! To je ale krásny muž a tie oči ... Tak nielen oči má úžasné, ten hlas sa strašne dobre sa počúva. A vieš čo? Má široké ramená a hruď, musí byť super sa u ňho schovať do náručia ...
Dúfam, že sme sa nevideli naposledy, je mi s ním veľmi dobre ...
Nebolo to naposledy, je veľmi fajn a plánujeme spoločnú krajšiu budúcnosť ...

Martina

Po registrácii sa mi odfiltrovali ženy v blízkom okolí a pokúšal som sa ich osloviť. S niekoľkými som si začal písať. Martina mala úžasnú fotku na svojom profile. Viac ako týždeň sme si spolu písali niekoľkokrát denne. Snažil som sa ju pozvať na pohárik, na kávu, vôbec na to nereagovala, ako by som to nenapísal. Aj keď som pomerne vytrvalý, došiel som k názoru, že si chce len písať, čo je milé, ale hľadám niečo viac. Z ničoho nič sa všetko obrátilo, stretli sme sa v detskom centre aj s jej dievčatkom. Obe dievčatá sa mi páčili, ale rozhovor bol delený na veľmi krátke úseky, určované doletom naších detí. Myslím si, že som na všeličo zvyknutý, aj tak som bol trochu vydesený. Zostali sme v kontakte cez sms a maily. Maťa ma pozvala na varené víno do Budejovíc. Veľa sme rozprávali, prechádzali sa po námestí a šli sme aj lanovku tam a späť, bol to veľmi pekný večer. Stretávali sme sa častejšie aj s človiečikom, ktorý bol úplne v pohode a celé popoludnie sa bavil rovnako ako my. Pri prvom stretnutí bola rozjarená novými atrakciami po dvojtýždňovom marodovaní.

V tomto čase si zariaďujeme byt k spoločnému bývaniu, plánujeme spoločnú budúcnosť, tešíme sa na lepšie zajtrajšky.

Standa

Ďakujeme Vám, že sme sa u vás mohli zoznámiť.

S pozdravom Martina a Standa

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Michaela - Naše stretnutie nás len ubezpečilo, že sme si súdení

Michaela - Naše stretnutie nás len ubezpečilo, že sme si súdení

Napriek mnohým záujemcom o zoznámenie, vynikal iba jeden. Iba s ním som rozvinula komunikáciu a za dva dni sme si stihli vymeniť nespočetné množstvo správ. Už nám to nestačilo a museli sme sa stretnúť. 

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Milana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Milana

Dať veciam voľný priebeh sa vyplatí. Aj Milan našiel svoju lásku na ELITE Date. Prečítajte si, ako sa spoznal so svojou partnerkou.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Richarda

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Richarda

Začali sme si písať všetko bolo úprimné nefalšované a práve to ma zaujalo. Po 12stich dňoch sme sa stretli na káve bolo to 22.12.2022. A odvtedy sme šťastní zamilovaný párik, ktorý sa správa ako pubertiaci.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Písali sme si asi týždeň snáď 50 správ denne. Na schôdzku prišiel s kyticou, galantný, pozorný, vtipný a odviezol ma do krásnej reštaurácie .... Smiali sme sa až do polnoci a cestou k autu ma chytil za ruku a pobozkal ma. Odvtedy sme spolu a ja dúfam, že to tak zostane navždy.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie

S Frantiskom sme si najprv len pisali a zoznamovali asi po 3 tyzdnoch sme sa stretli aj osobne. Bol mily a pozorny a ziskal si moju naklonost. A teraz sme spolu uz 2 krasne mesiace a som stastna a spokojna. A som velmy rada ze som navstivila stranku a zoznamku elite date.

Pred 6 rokmi sme sa spoznali a tento rok sme sa vzali

Pred 6 rokmi sme sa spoznali a tento rok sme sa vzali

Len vám chcem napísať, že v našom prípade sa to podarilo. Tak vďaka, že ste!