Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu

Pekné popoludnie,

ospravedlňujeme sa za meškanie, pokúsili sme sa to s Martinou spísať. Snáď Vám to bude takto stačiť.

Zaregistrovala som sa. Urobila som dobre? Jasné, že áno, nie som ani prvá a ani posledná, kto sa registroval na zoznamke. Fotka? A sakra, čo keď sa nikto neozve .. Vybrala som fotku s dievčatkom, aby vedeli, že nie som len ja, ale sme dve.
Teda, napísal, fakt napísal... hm, sympaťák ... jé a má tiež dievčatko: o)
Čo keď sa bude chcieť stretnúť ?! No uvidíme ...
Teda, chce sa stretnúť, čo keď si nebudeme mať, čo povedať ... Musím vymyslieť stráženie, kde sa stretneme a sakra- čo si vezmem na seba ?!
Som strašne nervózna ... Teda, to je ON! To je ale krásny muž a tie oči ... Tak nielen oči má úžasné, ten hlas sa strašne dobre sa počúva. A vieš čo? Má široké ramená a hruď, musí byť super sa u ňho schovať do náručia ...
Dúfam, že sme sa nevideli naposledy, je mi s ním veľmi dobre ...
Nebolo to naposledy, je veľmi fajn a plánujeme spoločnú krajšiu budúcnosť ...

Martina

Po registrácii sa mi odfiltrovali ženy v blízkom okolí a pokúšal som sa ich osloviť. S niekoľkými som si začal písať. Martina mala úžasnú fotku na svojom profile. Viac ako týždeň sme si spolu písali niekoľkokrát denne. Snažil som sa ju pozvať na pohárik, na kávu, vôbec na to nereagovala, ako by som to nenapísal. Aj keď som pomerne vytrvalý, došiel som k názoru, že si chce len písať, čo je milé, ale hľadám niečo viac. Z ničoho nič sa všetko obrátilo, stretli sme sa v detskom centre aj s jej dievčatkom. Obe dievčatá sa mi páčili, ale rozhovor bol delený na veľmi krátke úseky, určované doletom naších detí. Myslím si, že som na všeličo zvyknutý, aj tak som bol trochu vydesený. Zostali sme v kontakte cez sms a maily. Maťa ma pozvala na varené víno do Budejovíc. Veľa sme rozprávali, prechádzali sa po námestí a šli sme aj lanovku tam a späť, bol to veľmi pekný večer. Stretávali sme sa častejšie aj s človiečikom, ktorý bol úplne v pohode a celé popoludnie sa bavil rovnako ako my. Pri prvom stretnutí bola rozjarená novými atrakciami po dvojtýždňovom marodovaní.

V tomto čase si zariaďujeme byt k spoločnému bývaniu, plánujeme spoločnú budúcnosť, tešíme sa na lepšie zajtrajšky.

Standa

Ďakujeme Vám, že sme sa u vás mohli zoznámiť.

S pozdravom Martina a Standa

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznámenie prebehlo štandardným spôsobom, káva v reštaurácii, druhý deň pešia túra v horách a po mesiaci schádzania sme išli na spoločnú dovolenku na Madeiru. A tam sa potvrdilo naše partnerstvo.

Sme ako reklama na romantickú drámu so šťastným koncom

Sme ako reklama na romantickú drámu so šťastným koncom

Znovu sma sa zišli. A potom znova. A znova. A znova. Nasledovali dva najkrajšie víkendy v našich životoch. Po štrnástich dňoch bolo jasné, že sme našli takú zhodu, akú sme si ani vo sne nemohli predstaviť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky

No a naše prve stretnutie v parku bolo ako blesk z čisteho neba. Od prvej chvile sme sa zalubili a hned od prvej chvile sme zostali spolu aj byvat. Citim sa velmi štastna tak isto aj moj partner. Konečne možem žit svoj život s partnerom o akom som snivala.

Michaly referencie: Spriaznené duše naozaj existujú

Michaly referencie: Spriaznené duše naozaj existujú

Už za 5 dní ma oslovil muž, len o kúsoček starší, osvč rovnako ako ja a aj napriek vzdialenosti 50 km sme spolu dnes práve tri mesiace...

Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak

Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak

Ja, vdovec po 36-ročnom peknom manželstve. Ona, rozvedená po 23-ročnom nepodarenom manželstve. Ja, dlháň, výška 200 cm. Ona, maličká, výška 162cm. Ja, od zamatovej revolúcie na vlastných nohách. Ona, štátny zamestnanec, učiteľka ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Prežili sme už spoločne vianočný pobyt a silvestrovský pobyt na horách vo dvojici a pred pár dňami aj prvú dovolenku spoločne s deťmi. Sme šťastní všetci a my dvaja zamilovaní. Neverila som, že ešte po 40-tke a s dvoma deťmi môžem nájsť takého skvelého muža, ktorý ma bude milovať, bude mať rád moje deti a oni jeho a ktorého budem milovať ja. Zajtra to budú štyri mesiace (nádherné štyri mesiace, naplnené tym najdôležitejším na svete - láskou) od prvej schôdzky v kaviarni. Chodíme do nej vždy 20. v ďalšom mesiaci a aj o mesiac pôjdeme.