Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu
Pekné popoludnie,
ospravedlňujeme sa za meškanie, pokúsili sme sa to s Martinou spísať. Snáď Vám to bude takto stačiť.
Zaregistrovala som sa. Urobila som dobre? Jasné, že áno, nie som ani prvá a ani posledná, kto sa registroval na zoznamke. Fotka? A sakra, čo keď sa nikto neozve .. Vybrala som fotku s dievčatkom, aby vedeli, že nie som len ja, ale sme dve.
Teda, napísal, fakt napísal... hm, sympaťák ... jé a má tiež dievčatko: o)
Čo keď sa bude chcieť stretnúť ?! No uvidíme ...
Teda, chce sa stretnúť, čo keď si nebudeme mať, čo povedať ... Musím vymyslieť stráženie, kde sa stretneme a sakra- čo si vezmem na seba ?!
Som strašne nervózna ... Teda, to je ON! To je ale krásny muž a tie oči ... Tak nielen oči má úžasné, ten hlas sa strašne dobre sa počúva. A vieš čo? Má široké ramená a hruď, musí byť super sa u ňho schovať do náručia ...
Dúfam, že sme sa nevideli naposledy, je mi s ním veľmi dobre ...
Nebolo to naposledy, je veľmi fajn a plánujeme spoločnú krajšiu budúcnosť ...
Martina
Po registrácii sa mi odfiltrovali ženy v blízkom okolí a pokúšal som sa ich osloviť. S niekoľkými som si začal písať. Martina mala úžasnú fotku na svojom profile. Viac ako týždeň sme si spolu písali niekoľkokrát denne. Snažil som sa ju pozvať na pohárik, na kávu, vôbec na to nereagovala, ako by som to nenapísal. Aj keď som pomerne vytrvalý, došiel som k názoru, že si chce len písať, čo je milé, ale hľadám niečo viac. Z ničoho nič sa všetko obrátilo, stretli sme sa v detskom centre aj s jej dievčatkom. Obe dievčatá sa mi páčili, ale rozhovor bol delený na veľmi krátke úseky, určované doletom naších detí. Myslím si, že som na všeličo zvyknutý, aj tak som bol trochu vydesený. Zostali sme v kontakte cez sms a maily. Maťa ma pozvala na varené víno do Budejovíc. Veľa sme rozprávali, prechádzali sa po námestí a šli sme aj lanovku tam a späť, bol to veľmi pekný večer. Stretávali sme sa častejšie aj s človiečikom, ktorý bol úplne v pohode a celé popoludnie sa bavil rovnako ako my. Pri prvom stretnutí bola rozjarená novými atrakciami po dvojtýždňovom marodovaní.
V tomto čase si zariaďujeme byt k spoločnému bývaniu, plánujeme spoločnú budúcnosť, tešíme sa na lepšie zajtrajšky.
Standa
Ďakujeme Vám, že sme sa u vás mohli zoznámiť.
S pozdravom Martina a Standa
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša
Písali sme si asi mesiac a pol kým sme sa zišli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km) ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny
Dobrý večer, musím vám poďakovať, zoznámila som sa. Zatiaľ to vyzerá nádejne. Ešte raz vám ďakujem. Jiřina
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka
Môj, náš príbeh bol priamo učebnicový, zoznámili sme sa hneď zo začiatku svojho členstva, vymenili sme si pár listov v réžii Elitedate, potom som prešli na súkromné adresy.Setkali sme sa a zdá sa že sa všetko dobre vyvíjí.Minulý týždeň sme spolu boli na krátkom pobyte v kúpeľoch. Vidíme sa najmä cez víkendy, ale aj v týdnu.Nechci to zakríknuť, ale myslím že sme sa vďaka vám našli.Děkujeme Mirek a Jana
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Odvtedy sme si vymenili niekoľko správ, išli na niekoľko rande a od za necelý mesiac už sme boli spolu. Dnes je to skoro 3 mesiace a nemôžem si vynachváliť. Dokonca to bola jediná, s ktorou som si napísal.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirky a Vlasta
Uvedomili sme si, že sme od života dostali najkrajší dar - zatiaľ ešte krehké semienko veľkej lásky, ktorému sme obaja odhodlaní venovať všetku starostlivosť, aby vyrástlo v pevný, dôverný a láskyplný vzťah, po akom sme obaja vždy túžili.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Po štvrť roku sa sťahujem do Liberca a začína úplne nová etapa môjho života. Našla som horala, športovca a hlavne chlapa do nepohody, ktorého som nestretla za celý svoj život. Všetkým veľmi prajem a odkazujem, aby nič nevzdávali, pretože na každého niekde niekto čaká, len treba mať veľa trpezlivosti.V našom veku to už asi nie je ani také jednoduché. Úprimne musím povedať, že som to už vzdávala, ale nakoniec to vyšlo. Nebyť Vašej zoznamky, neviem kde by som takého človeka stretla.