Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený
Dobrý deň,
ako som sľúbil, posielam Vám náš spoločný príbeh.
Po niekoľkých neúspešných vzťahoch som zablúdil na zoznamku Elite Date a povedal som si, že keď chceš mať naozaj úspešný a stabilný vzťah so ženou, mal by si si nájsť podobnú partnerku, proste ženu, ktorá vie presne, čo chce a má to v hlave zrovnané. Jednoducho ženu, ktorá bude mať rovnaké životné hodnoty ako ty. Na zoznamke to vzalo nejaký čas, písal som si s niekoľkými ženami a s niektorými som sa aj stretol. Žiadna ma však veľmi nezaujala, aj keď boli pekné.
Po nejakom čase mi napadlo, že by som si mohol napísať zoznam toho, akú ženu by som si prial mať ako životnú partnerku. Napísal som si teda zoznam a často som si ho čítal. Musím sa priznať, že som celkom náročný, ale prečo nie.
Jedného dňa som narazil na profil ženy, ktorá ma zaujala, a tak som jej napísal. Odpovedala mi, ale potom sa na niekoľko dní odmlčala a ja som nedostal žiadnu odpoveď a myslel som, že je to pasé.
Po nejakom čase mi odpovedala a znovu sme začali komunikovať. Čoskoro sme si vymenili telefónne čísla a ja som už vtedy cítil príťažlivosť a sympatie. Po týždni sme sa dohodli na stretnutí, a keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený - a to doslova. Bola ešte oveľa krajšia, než na fotografiách.
Po krátkej dobe som intuitívne cítil, že by to mohla byť žena, do ktorej by som sa mohol zamilovať, a tak sa aj stalo. Vtedy po prvom stretnutí som bol tak nadšený, že som nemohol vôbec spať.
Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial.
Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.
Túto ženu hlboko milujem a som vďačný za to, že mi bolo dané ju stretnúť.
Ďakujeme zoznamke Elite Date za skvelý servis a sprostredkovanie.
Prajeme všetkým, ktorí majú túžbu žiť pre niekoho a slúžiť mu, aby to nikdy nevzdali a hľadali, kým nenájdu toho správneho/ tú správnu.
Väčšinou nič neprichádza samo, tak sa snažte. Všetkým držíme palce.
Jarda a Jarka
Skúsenosti so zoznamkami
Lili - pri pohľade na hviezdy sme so slzami v očiach ďakovali že sa naše cesty stretli
Keď prišiel a uvidela som ho, hneď som vedela, že je to to čo som hľadala. Silno sme sa objali a dlho nepustili. Obaja sme to cítili a potvrdilo sa to čo sme asi niekde v hĺbke duše vedeli..že sme sa mali stretnúť tu a teraz.
Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela
Kto veria na zázraky, tomu sa dejú. A mňa sa jeden práve deje. ON ma tiež jednoducho našiel...a nebál sa ísť za hviezdou... tak sa s vami všetkými lúčim.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Keby som nevyužila služby zoznamky, nikdy by sme sa nestretli. Presvedčilo ma to, že tento spôsob zoznamovania je dnes nielen moderný, ale bude čím ďalej bežnejší a v takto dobre vedenej zoznamke aj úspešný.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . .
Tomáš - Do mesiaca som tu našiel svoje dievča
Vrelo odporúčam danú zoznamku. Bol som s ňou veľmi spokojný.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny
Rozhodli sme sa dlho nič nenaťahovať a vymenili sme si čísla, aby sme si písali inak, než na vašom webe a lepšie sa tak spoznali. Náš prvý telefón trval vyše tri hodiny a tak bolo takmer jasné, že je to ono. Keď sme sa neskôr stretli osobne, nebolo čo riešiť. Obaja máme pocit, že sa poznáme už niekoľko rokov a plánujeme spolu budúcnosť.
