Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený

Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený

Dobrý deň,

ako som sľúbil, posielam Vám náš spoločný príbeh.
 
Po niekoľkých neúspešných vzťahoch som zablúdil na zoznamku Elite Date a povedal som si, že keď chceš mať naozaj úspešný a stabilný vzťah so ženou, mal by si si nájsť podobnú partnerku, proste ženu, ktorá vie presne, čo chce a má to v hlave zrovnané. Jednoducho ženu, ktorá bude mať rovnaké životné hodnoty ako ty. Na zoznamke to vzalo nejaký čas, písal som si s niekoľkými ženami a s niektorými som sa aj stretol. Žiadna ma však veľmi nezaujala, aj keď boli pekné.

Po nejakom čase mi napadlo, že by som si mohol napísať zoznam toho, akú ženu by som si prial mať ako životnú partnerku. Napísal som si teda zoznam a často som si ho čítal. Musím sa priznať, že som celkom náročný, ale prečo nie.

Jedného dňa som narazil na profil ženy, ktorá ma zaujala, a tak som jej napísal. Odpovedala mi, ale potom sa na niekoľko dní odmlčala a ja som nedostal žiadnu odpoveď a myslel som, že je to pasé.

Po nejakom čase mi odpovedala a znovu sme začali komunikovať. Čoskoro sme si vymenili telefónne čísla a ja som už vtedy cítil príťažlivosť a sympatie. Po týždni sme sa dohodli na stretnutí, a keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený - a to doslova. Bola ešte oveľa krajšia, než na fotografiách.

Po krátkej dobe som intuitívne cítil, že by to mohla byť žena, do ktorej by som sa mohol zamilovať, a tak sa aj stalo. Vtedy po prvom stretnutí som bol tak nadšený, že som nemohol vôbec spať.

Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial.

Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.

Túto ženu hlboko milujem a som vďačný za to, že mi bolo dané ju stretnúť.

Ďakujeme zoznamke Elite Date za skvelý servis a sprostredkovanie.

Prajeme všetkým, ktorí majú túžbu žiť pre niekoho a slúžiť mu, aby to nikdy nevzdali a hľadali, kým nenájdu toho správneho/ tú správnu.
Väčšinou nič neprichádza samo, tak sa snažte. Všetkým držíme palce.


Jarda a Jarka

diskuze o elitedate, seznámení na elitedate


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Dnes spolu bývame a sme šťastní. Preto radím všetkým, ktorí po prvých neúspechoch majú tendenciu to vzdať, aby nehádzali tak zbrklo flintu do žita. Možno sa aj im pošťastí a už nabudúce príde to pravé.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja

ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem... klobúk dole a palec hore :-D ...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek

Zoznámenie Andrey

Zoznámenie Andrey

Dakujeme Vam za Vasu zoznamku. Vdaka Vam sa stretavame uz 3 mesiace a je to krasne dakujeme🤗😍

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Áno, podarilo sa. Na moju odpoveď odpovedal dotyčný, že nie som jeho typ. Slušne. A moja odpoveď znela, že nie som z urážlivých dievčat. Rozpútali sme denné maily a po 3 týždňoch sme sa stretli. Maily a SMS zmenili náš život. Zahoreli sme obaja. Podarilo sa, že sme obaja našli, čo sme hľadali.

Erika - som nesmierne vďačná za každý moment s nim

Erika - som nesmierne vďačná za každý moment s nim

Počas prvého rande ma nechtiac zoznámil aj so svojou dcérou a odvtedy sme neustále spolu. Už som nedúfala, že niekoho tak pozorneho, láskavého, kto ma bude vedieť rozosmiať, zatancuje si so mnou, nemusím ho prehovárať, aby sme niečo spoločné zažili, opätuje mi lásku, rozmazaná ma... stretnem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať Elite Date. Je to zoznamka na úrovni a aj keď som tu bola krátko (necelé 2 mesiace), našla som tu partnera, priateľa, skrátka muža, ktorý mi imponuje a myslím, že si dobre rozumieme. Chcela by som touto cestou podporiť ženy, ktoré sa cítia byť veľa ublíženej z predchádzajúceho vzťahu a sú presvedčené o tom, že sa to nemôže zmeniť ... Aj ja som bola nedôverčivá ... ale kto nechce ísť šťastie naproti, samo ho nestretne: - ) Prajem veľa šťastia. Jana