Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený
Dobrý deň,
ako som sľúbil, posielam Vám náš spoločný príbeh.
Po niekoľkých neúspešných vzťahoch som zablúdil na zoznamku Elite Date a povedal som si, že keď chceš mať naozaj úspešný a stabilný vzťah so ženou, mal by si si nájsť podobnú partnerku, proste ženu, ktorá vie presne, čo chce a má to v hlave zrovnané. Jednoducho ženu, ktorá bude mať rovnaké životné hodnoty ako ty. Na zoznamke to vzalo nejaký čas, písal som si s niekoľkými ženami a s niektorými som sa aj stretol. Žiadna ma však veľmi nezaujala, aj keď boli pekné.
Po nejakom čase mi napadlo, že by som si mohol napísať zoznam toho, akú ženu by som si prial mať ako životnú partnerku. Napísal som si teda zoznam a často som si ho čítal. Musím sa priznať, že som celkom náročný, ale prečo nie.
Jedného dňa som narazil na profil ženy, ktorá ma zaujala, a tak som jej napísal. Odpovedala mi, ale potom sa na niekoľko dní odmlčala a ja som nedostal žiadnu odpoveď a myslel som, že je to pasé.
Po nejakom čase mi odpovedala a znovu sme začali komunikovať. Čoskoro sme si vymenili telefónne čísla a ja som už vtedy cítil príťažlivosť a sympatie. Po týždni sme sa dohodli na stretnutí, a keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený - a to doslova. Bola ešte oveľa krajšia, než na fotografiách.
Po krátkej dobe som intuitívne cítil, že by to mohla byť žena, do ktorej by som sa mohol zamilovať, a tak sa aj stalo. Vtedy po prvom stretnutí som bol tak nadšený, že som nemohol vôbec spať.
Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial.
Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.
Túto ženu hlboko milujem a som vďačný za to, že mi bolo dané ju stretnúť.
Ďakujeme zoznamke Elite Date za skvelý servis a sprostredkovanie.
Prajeme všetkým, ktorí majú túžbu žiť pre niekoho a slúžiť mu, aby to nikdy nevzdali a hľadali, kým nenájdu toho správneho/ tú správnu.
Väčšinou nič neprichádza samo, tak sa snažte. Všetkým držíme palce.
Jarda a Jarka
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana
Zavolala mi, začali sme komunikovať, zistili sme , že sa nachádzame cca 5 km od seba, povedali sme si o svojich záľubách, zhodovali sa v mnohom, stretli sme sa a naše zoznámenie nabralo spráavny smer a už sme spolu cca 3 mesiace a naše smerovanie má reálny základ, oplatí sa touto formou zoznámiť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ingrid
Moje zoznamenie bola čistá náhoda. Pán mi bol sympatický na fotografiach. Napísala som mu. Potom sme si asi 10 dní písali. Vymenili sme si základné informácie. Chcel ma vidieť. Stretli sme sa a preskočila iskra.
Určite vás pozveme na svadbu - termín vám oznámime
Našu lásku prajem všetkým vaším žiadateľom, ktorý si u vás hľadajú partnerov. Určite vás pozveme na svadbu. Termín vám zoznámime.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Dobrý deň, ďakujem za Vaše pekná a pravdivá slová. Každodenný beh života potvrdzuje Vaše tvrdenie, že nič nepríde samo. Je krásne, že Vaše stránky existujú. Napriek tomu to chce veľkú dávku odvahy ísť na schôdzku s niekým, koho poznáte len cez PC. Ja som sa zoznámila vďaka Vám s mužom, ktorého by som pri svojom pracovnom vyťažení v bankovom sektore nemohla stretnúť, pretože jeho odborom je polygrafie. Myslím, že nám je spolu pekne a nie je to muž, ktorý nehľadá rozptýlenie krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce :-) Pekné dni Vášmu tímu a spokojné a hlavne úspešné klientmi praje Vaša Petra
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Gabiky
Bolo to zoznámenie na poslednú chvíľu, už som nedúfala, že tu nájdem toho pravého. Sme spolu zatiaľ len krátko, ale až neskutočne si rozumieme a je nám spolu pekne ... Jediné mínus je vzdialenosť, ale to sa snáď tiež časom vyrieši.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny
Tak som ho oslovila a došlo ku konverzácii, ktorá bola veľmi príjemná a vychádzali z nej vzájomnej sympatie. Na prvom stretnutí určite "preskočili" iskry vzájomnej sympatie. Teraz so Shazia je nám spolu veľmi pekne a máme spoločné plány aj do budúcnosti. Vlastne sa mi zdá, že sa poznáme už dlho.
