Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený

Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený

Dobrý deň,

ako som sľúbil, posielam Vám náš spoločný príbeh.
 
Po niekoľkých neúspešných vzťahoch som zablúdil na zoznamku Elite Date a povedal som si, že keď chceš mať naozaj úspešný a stabilný vzťah so ženou, mal by si si nájsť podobnú partnerku, proste ženu, ktorá vie presne, čo chce a má to v hlave zrovnané. Jednoducho ženu, ktorá bude mať rovnaké životné hodnoty ako ty. Na zoznamke to vzalo nejaký čas, písal som si s niekoľkými ženami a s niektorými som sa aj stretol. Žiadna ma však veľmi nezaujala, aj keď boli pekné.

Po nejakom čase mi napadlo, že by som si mohol napísať zoznam toho, akú ženu by som si prial mať ako životnú partnerku. Napísal som si teda zoznam a často som si ho čítal. Musím sa priznať, že som celkom náročný, ale prečo nie.

Jedného dňa som narazil na profil ženy, ktorá ma zaujala, a tak som jej napísal. Odpovedala mi, ale potom sa na niekoľko dní odmlčala a ja som nedostal žiadnu odpoveď a myslel som, že je to pasé.

Po nejakom čase mi odpovedala a znovu sme začali komunikovať. Čoskoro sme si vymenili telefónne čísla a ja som už vtedy cítil príťažlivosť a sympatie. Po týždni sme sa dohodli na stretnutí, a keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený - a to doslova. Bola ešte oveľa krajšia, než na fotografiách.

Po krátkej dobe som intuitívne cítil, že by to mohla byť žena, do ktorej by som sa mohol zamilovať, a tak sa aj stalo. Vtedy po prvom stretnutí som bol tak nadšený, že som nemohol vôbec spať.

Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial.

Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.

Túto ženu hlboko milujem a som vďačný za to, že mi bolo dané ju stretnúť.

Ďakujeme zoznamke Elite Date za skvelý servis a sprostredkovanie.

Prajeme všetkým, ktorí majú túžbu žiť pre niekoho a slúžiť mu, aby to nikdy nevzdali a hľadali, kým nenájdu toho správneho/ tú správnu.
Väčšinou nič neprichádza samo, tak sa snažte. Všetkým držíme palce.


Jarda a Jarka

diskuze o elitedate, seznámení na elitedate


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romany

Keďže som tomu dala čas, tak sa po nejakom čase vo mne prebudila náklonnosť tiež a našli sme si k sebe cestu obaja. Odvedy sme nevynechali ani jednu príležitosť stretnúť sa.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Prajem všetkým Vašim klientom veľa šťastia a verte, že zoznámiť sa cez zoznamku je naozaj možné. Nevyšlo to síce na prvýkrát a trvalo to 8 mesiacov, ale stálo za to, počkať si na toho pravého. :)

Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu

Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu

Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nora

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nora

"AI" tejto apky prišla na to, že sa k sebe hodíme a  profil dámy sa mi zobrazil v profile. Tak som jej napísal a po týždni písania sme sa stretli. Prvé stretko 7,5 hod. Reštaurácia, cukroška a prechádzky. Uvidíme ako bude ďalej... 🍀🙂

Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú

Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú

A teraz sme spolu pol roka. Zažili sme spolu krásne zážitky a myslím, že toho máme ešte veľa pred sebou. A že máme dohromady štyri deti, to nám nevadí. Je s nimi sranda a obaja ich milujeme. A čo v spálni - máme kľúč a nebojím sa ho použiť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Ely

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Ely

Na iných lesbických zoznamkách mi šťastie moc neprialo. Na ELITE Date áno. Hneď po registrácii sa mi ozvalo niekoľko dievčat. Nevyzerali vôbec zle, dokonca sme mali podobné záujmy, takže tém k rozhovoru bolo dostatok. Stretla som sa len so štyrmi z nich. Ela sa mi páčila najviac. Zatiaľ spolu ešte nebývame, len sa stretávame a užívame si život. Verím, že k tomu skoro dôjde. Vyzerá to viac ako sľubne.