Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany

Dobrý deň, hneď ako som sa zaregistroval, som poslal pár správ.

Jedna ale bola výnimočná. Písal som ju terajšej priateľke. Napísal som jej niekedy okolo 8.12 a ona mi odpísala až niekedy 22.12 a potom zasa dlho nič. Tak som jej niekdy okolo 28.12 poslal správu, že asi záujem mať nebude a poprial som jej pekné sviatky.

Na to mi prišla 30.12 odpoveď, kde mi napísala, že som ju zaujal svojími odpoveďami na jej tri otázky. Poslala mi rovno aj tel.číslo. Ja som jej okolo deviatej vecer napísal no a slovo dalo slovo a písali sme si až do tretej rána. Hneď na druhý deň na Silvestra sme si písali znova od rána až do druhého dňa do tretej, poslali sme si snáď tisíc sms za ten deň a dohodli sa, že sa 1.1. stretneme.

Bohužiaľ bolo všade zatvorené, tak sme sa dohodli, že si dáme čaj u mňa a rovnako ako sme si rozumeli cez sms, bolo to tak aj osobne. Padli sme si do oka. Hneď ďalší víkend prespala u mňa (nič nebolo: D) nechala ma čakať :) a do dnes si furt píšeme, voláme a je nam fakt nádherne.

Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka vašej zoznamke.

Predvčerom sme sa dohodli a obaja zrušili členstvo aj profily u vás, ale vždy budem vďačný práve vám za ňu :)

Ešte raz ďakujem a na záver môžem sľúbiť, že vás budem len a len odporúčať.

Áno a obaja sme nesmierne štastní a spokojní takže veľká VĎAKA;)

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Michaela - Naše stretnutie nás len ubezpečilo, že sme si súdení

Michaela - Naše stretnutie nás len ubezpečilo, že sme si súdení

Napriek mnohým záujemcom o zoznámenie, vynikal iba jeden. Iba s ním som rozvinula komunikáciu a za dva dni sme si stihli vymeniť nespočetné množstvo správ. Už nám to nestačilo a museli sme sa stretnúť. 

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina

Pomerne rýchlo sme sa našli, vlastne Martin mi písal, bol mi podľa fotky sympatický, tak  po pár dňoch písania začali volať. Stretnúť sa nám podarilo trikrát, čo tiež bolo veľmi príjemné. Žiaľ kvôli pandémii stretnutia sme museli odložiť, ale si voláme, píšeme si denne.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany a Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany a Petra

Bola tam iskra a vzájomné sympatie. Niet na čo čakať, treba žiť, láska je krásna. Po siedmich mesiacoch, presne od prvého stretnutia, sa z Ivany S a Petra C. stali manželia.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala

Najprv som jej neveril ale po nejakom čase som spoznal skvelé dievča. Sme spolu, rozumieme si a sme štastný a to všetko vďaka Elite Date. Samozrejme zoznamku odporúčam, ale chce to čas vytrvať a nevzdať to. Výsledok stojí za to.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz ......

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana

A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.