Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany

Dobrý deň, hneď ako som sa zaregistroval, som poslal pár správ.

Jedna ale bola výnimočná. Písal som ju terajšej priateľke. Napísal som jej niekedy okolo 8.12 a ona mi odpísala až niekedy 22.12 a potom zasa dlho nič. Tak som jej niekdy okolo 28.12 poslal správu, že asi záujem mať nebude a poprial som jej pekné sviatky.

Na to mi prišla 30.12 odpoveď, kde mi napísala, že som ju zaujal svojími odpoveďami na jej tri otázky. Poslala mi rovno aj tel.číslo. Ja som jej okolo deviatej vecer napísal no a slovo dalo slovo a písali sme si až do tretej rána. Hneď na druhý deň na Silvestra sme si písali znova od rána až do druhého dňa do tretej, poslali sme si snáď tisíc sms za ten deň a dohodli sa, že sa 1.1. stretneme.

Bohužiaľ bolo všade zatvorené, tak sme sa dohodli, že si dáme čaj u mňa a rovnako ako sme si rozumeli cez sms, bolo to tak aj osobne. Padli sme si do oka. Hneď ďalší víkend prespala u mňa (nič nebolo: D) nechala ma čakať :) a do dnes si furt píšeme, voláme a je nam fakt nádherne.

Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka vašej zoznamke.

Predvčerom sme sa dohodli a obaja zrušili členstvo aj profily u vás, ale vždy budem vďačný práve vám za ňu :)

Ešte raz ďakujem a na záver môžem sľúbiť, že vás budem len a len odporúčať.

Áno a obaja sme nesmierne štastní a spokojní takže veľká VĎAKA;)

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny

Tak som ho oslovila a došlo ku konverzácii, ktorá bola veľmi príjemná a vychádzali z nej vzájomnej sympatie. Na prvom stretnutí určite "preskočili" iskry vzájomnej sympatie. Teraz so Shazia je nám spolu veľmi pekne a máme spoločné plány aj do budúcnosti. Vlastne sa mi zdá, že sa poznáme už dlho.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kamily

Ďakujem, že som vďaka vašej zoznamke stretla priateľa. Aj napriek tomu, že som spočiatku mala z internetovej zoznamky strach, nabrala som všetku odvahu, zaregistrovala sa a dnes neľutujem. Zoznámila som sa tak vďaka vašej zoznamke s človekom, ktorého teraz môžem nazývať svojim miláčikom a tráviť s ním voľné chvíle.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Vašu zoznamku všade chválim a všade vrelo odporúčam. Chce to však byť aktívny a nebáť sa oslovovať, potom to ide skoro samo.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky

Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . .

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Nechodili mi žiadne vulgárne ponuky, ani podobné výroky. S priateľom sme sa zhodli, že ak sa chce človek naozaj zoznámiť, tak toto je v dnešnej dobe jediná možnosť. Musí sa však vyplniť dotazník pravdivo, inak to nemá cenu. Nám sa to vďaka bohu podarilo a dúfam, že budeme spolu naďalej.

Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený

Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený

Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial. Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.