Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany
Dobrý deň, hneď ako som sa zaregistroval, som poslal pár správ.
Jedna ale bola výnimočná. Písal som ju terajšej priateľke. Napísal som jej niekedy okolo 8.12 a ona mi odpísala až niekedy 22.12 a potom zasa dlho nič. Tak som jej niekdy okolo 28.12 poslal správu, že asi záujem mať nebude a poprial som jej pekné sviatky.
Na to mi prišla 30.12 odpoveď, kde mi napísala, že som ju zaujal svojími odpoveďami na jej tri otázky. Poslala mi rovno aj tel.číslo. Ja som jej okolo deviatej vecer napísal no a slovo dalo slovo a písali sme si až do tretej rána. Hneď na druhý deň na Silvestra sme si písali znova od rána až do druhého dňa do tretej, poslali sme si snáď tisíc sms za ten deň a dohodli sa, že sa 1.1. stretneme.
Bohužiaľ bolo všade zatvorené, tak sme sa dohodli, že si dáme čaj u mňa a rovnako ako sme si rozumeli cez sms, bolo to tak aj osobne. Padli sme si do oka. Hneď ďalší víkend prespala u mňa (nič nebolo: D) nechala ma čakať :) a do dnes si furt píšeme, voláme a je nam fakt nádherne.
Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka vašej zoznamke.
Predvčerom sme sa dohodli a obaja zrušili členstvo aj profily u vás, ale vždy budem vďačný práve vám za ňu :)
Ešte raz ďakujem a na záver môžem sľúbiť, že vás budem len a len odporúčať.
Áno a obaja sme nesmierne štastní a spokojní takže veľká VĎAKA;)
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Olívie a Markéty
Z tohto stretnutia sa nakoniec vykľul vzťah, ktoré nás obe prekvapil svojou silou a intenzitou. Ani jedna z nás pred tým tak silný a oddaných vzťah nezažila. Teraz už spolu chodíme pol roka. A keďže sme zvládli spoločne vkročiť aj do nového roka 2017, rozhodli sme sa svoj príbeh poslať vám do zoznamky.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu
Ty jo, chce sa stretnúť, čo keď si nebudeme mať, čo povedať ... Musím vymyslieť stráženie, kde sa stretneme a sakra- čo si vezmem na seba ?! Som strašne nervózny ... Ty jo, to je ON! To je ale krásny mužský a tie oči ... Tak nielen oči má úžasné, ten hlas sa strašne dobre počúva. A vieš čo? Má široké ramená a hruď, musí byť super sa u ňho schovať do náručia ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Keby som nevyužila služby zoznamky, nikdy by sme sa nestretli. Presvedčilo ma to, že tento spôsob zoznamovania je dnes nielen moderný, ale bude čím ďalej bežnejší a v takto dobre vedenej zoznamke aj úspešný.
Patrícia - pre mňa stránka splnila svoj účel serióznej zoznamky
Po prvom stretnutí sme naďalej ostali v aktívnom každodennom kontakte a o týždeň-dva sme plánovali ďalšie stretnutie. Bolo dobre, s partnerom sme spolu už dva roky, sme spokojní. 😊
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Vašu zoznamku všade chválim a všade vrelo odporúčam. Chce to však byť aktívny a nebáť sa oslovovať, potom to ide skoro samo.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Václava
Vaša zoznamka Elite Date je na kvalitný a vysokej úrovni. Páči sa mi spôsob, ktorým je možné sa stať jej členom a ako je vytvorená. Rovnako tak som spokojný s možnosťou rôznych foriem úhrady Vašich služieb. Som veľmi spokojný. Ďakujem celému pracovnému tímu za profesionálny prístup a hľadanie riešení pre klienta. Václav