Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša
Dobrý deň,
zoznámili sme sa na Elitedate deň pred skončením platnosti profilu Tomáša. Oslovila som ho ako prvá, vyzvala som ho oznámením "zaujal si ma" a on mi ihneď odpísal. Potom si členstvo, respektíve možnosť písania so mnou predĺžil tým, že si zaplatil komunikáciu so mnou za 69 kč. Písali sme si asi tak mesiac a pol kým sme sa stretli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km). Išli sme spolu na výlet na hrad, zúčastnili sa prehliadky hradu a pri tom sme sa pomaly zoznamovali osobne. Zatiaľ to skončilo pri jednom stretnutí a čo bude ďalej sa uvidí, avšak to ani jeden nevyhrocujeme. Uvidím čo ďalej, toľko v kocke.
S pozdravom Věra
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra, my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Prajem všetkým Vašim klientom veľa šťastia a verte, že zoznámiť sa cez zoznamku je naozaj možné. Nevyšlo to síce na prvýkrát a trvalo to 8 mesiacov, ale stálo za to, počkať si na toho pravého. :)
V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná
Prostredníctvom Vašej zoznamky som nadviazala kontakt s mužom, ktorý mi podľa svojho vyplneneho formulára bol sympatický. Samozrejme zaujala aj fotka. Začali sme si písať, potom telefonovať, až z toho bolo veľmi príjemné stretnutie.
Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu
Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Náš vzťah sa posúva míľovými krokmi a mám "podozrenie", že vo veľmi blízkej dobe dostanem zásnubný prsteň. Nedúfala som, že je ešte možné stretnúť veľkú lásku v mojom veku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka
Môj, náš príbeh bol priamo učebnicový, zoznámili sme sa hneď zo začiatku svojho členstva, vymenili sme si pár listov v réžii Elitedate, potom som prešli na súkromné adresy.Setkali sme sa a zdá sa že sa všetko dobre vyvíjí.Minulý týždeň sme spolu boli na krátkom pobyte v kúpeľoch. Vidíme sa najmä cez víkendy, ale aj v týdnu.Nechci to zakríknuť, ale myslím že sme sa vďaka vám našli.Děkujeme Mirek a Jana