Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz.Asi týždeň sme si písali, pretože nebol čas kedy sa vidieť, ale hneď pri prvej voľnej chvíľke sme sa zišli a bola to láska na prvý pohled.Děkuji ELITE a prajem aj ďalším, aby im to vyšlo.čau Eva

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky

Z auta vystúpil sympaťák s korbáčom, koledu ukončil bozkom ........ chvíľu sme si doma rozprávali, potom sme odišli do športového centra, zahrali si bowling, bozkávali sa pri prechádzke vo veľkonočnej fujavici a vo 14h odišiel. Od tej doby sa vídame pravidelne, on jazdí na mňa a ja k nemu a každý deň je krásny.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Simony

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Simony

Prvé stretnutie v kaviarni napovedalo o vzájomných sympatiách ... Následné oťukávanie na našich výletoch, vzájomných návštevách a dovolenkách vyústilo v spoločné bývanie. Každý deň sa teším z prítomnosti spriaznenej duše a užívam si novo nadobudnutý nový život. To všetko vďaka Vám.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Dobrý deň, rada by som požiadala o vymazanie môjho profilu, pretože ja už našla svojho princa. Nechám teda ostatné, nech si môžu tiež vybrať. Zdá sa mi nemiestne byť na stránkach. Som si istá, že máte veľa spokojných užívateľov a teda prajem aj naďalej veľa šťastia a pracovných úspechov.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marcely

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marcely

Teraz sme spolu už 5 mesiacov, už sme začali spolu aj bývať a to sa bavíme už aj o svadbe. Ďakujem vašej zoznamke, že nás dala dokopi.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša

Písali sme si asi mesiac a pol kým sme sa zišli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km) ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky

Ďakujem Vám za služby. Už som si partnera našla a to vďaka Vašej zoznamke. Mnohokrát ďakujem Vášmu tímu a službám, ktoré robíte pre ľudí. Keby do budúcna bolo treba využiť Vašich služieb, tak je rada obnovím. S pozdravom Vlaďka K.