Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz.Asi týždeň sme si písali, pretože nebol čas kedy sa vidieť, ale hneď pri prvej voľnej chvíľke sme sa zišli a bola to láska na prvý pohled.Děkuji ELITE a prajem aj ďalším, aby im to vyšlo.čau Eva

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Chvíľku sme si s priateľom písali, po týždni sme sa stretli a hneď na prvej schôdzke sme si padli do oka. Od toho dňa sa vidíme veľmi často a náš vzťah je naozaj veľmi silný. Nepamätám sa, kedy som sa v živote cítila tak veľmi šťastná.

Erika - som nesmierne vďačná za každý moment s nim

Erika - som nesmierne vďačná za každý moment s nim

Počas prvého rande ma nechtiac zoznámil aj so svojou dcérou a odvtedy sme neustále spolu. Už som nedúfala, že niekoho tak pozorneho, láskavého, kto ma bude vedieť rozosmiať, zatancuje si so mnou, nemusím ho prehovárať, aby sme niečo spoločné zažili, opätuje mi lásku, rozmazaná ma... stretnem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra, my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie

Rada by som zrušila moju registráciu u vás. Bola som s vami veľmi spokojná ako s kontaktom na Vás a aj ako zoznamku robíte. Je to na úrovni a naozaj ste mi hľadali zodpovedajúcich partnerov...

Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn

Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn

Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou. Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zhruba po 14 dňoch sme sa dohodli na prvej schôdzke a odvtedy sa stretávame, ako to len dá, hoci nás delí vzdialenosť cca 80km. Už po týždni sme zoznámili spoločne aj naše deti a potom už sme nevynechali žiadny víkend. Trávime spoločne každú voľnú chvíľku. Plánujeme spoločné bývanie.