Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak

Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak

Zázraky sa dejú


Ja, vdovec po 36-ročnom peknom manželstve. Ona, rozvedená po 23-ročnom nepodarenom manželstve.
Ja, dlháň, výška 200 cm. Ona, maličká, výška 162cm.
Ja, od zamatovej revolúcie na vlastných nohách. Ona, štátny zamestnanec, učiteľka.
Ja, žijúci v Austrálii. Ona tu. Napriek tomu sme sa na Elite stretli a po 650 mailoch a troch mesiacoch prvýkrát uvideli. Bola statočná, priletela za mnou do Austrálie.

Jeden do druhého sme sa zamilovali ešte než sme sa prvýkrát videli. Je vôbec možné zamilovať sa do človeka, ktorého ste nikdy nevideli? Áno, je, ale musíte mať čisté srdce aj úmysly.

Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak.

Rada na záver. Vo svojom profile VŽDY hovorte pravdu. Neklamte o svojom veku, vzhľade, nepoužívajte klišé, ale naopak napíšte o sebe čo najviac. Nehanbite sa naplno povedať koho a prečo hľadáte.

Slogany "Vyriešená minulosť" či "Čo Ťa nezabije, to Ťa posilní" sú hlúpe a ničhovoriace. Minulosť je s Vami vždy, či chcete alebo nechcete, nezmeníte ju. Jediné, čo môžete zmeniť, je prítomnosť a budúcnosť.

Znovu sa zamilovať je DAR, ktorý je nádherné dávať aj dostávať.

Majte sa dobre.
Antonín M.


Skúsenosti so zoznamkami

Milan - ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme

Milan - ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme

Dohodli sme si dalsie rande a odvtedy sa stretavame viac menej pravidelne. Mame si co povedat a nielen to. Zalubili sme sa. A tiez sme zacali planovat spolocnu buducnost.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz ......

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriam

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriam

Ozvalo sa mnoho muzov, niektori z dalej, niektori zas z blizkej vzdialenosti. Osudove stretnutie prislo po par tyzdnoch pisania a telefonovania. Ferko je uzasny, sarmantny, vtipny a uspesny zrely muz. Presne podla mojich predstav. Nase city su hlboke. Obaja tvrdime, ze Elitedate nam zmenila zivot.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky

Cez vašu zoznamku som sa zoznámila s veľmi príjemným mužom, síce to dopadlo inak, ale muži sú tam naozaj na úrovni a mala som dobré skúsenosti. Veľmi odporúčam túto zoznamku.

Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody

Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody

Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.