Napísali ste nám - príbeh užívateľa Antonína

Zázraky sa dejú


Ja, vdovec po 36-ročná pekného manželstva, ona rozvedená po 23-ročný nepodareného manželstva.
Ja dlháň, výška 200 cm, ona maličká, výška 162cm.
Ja od zamatovej revolúcie na vlastné nohe, ona štátny zamestnanec, učiteľka.
Ja žijúci v Austrálii, ona v Čechách. Napriek tomu sme sa na Elite stretli a po 650 mailoch a troch mesiacoch prvýkrát uvideli. Bola statočná, priletela za mnou do Austrálie.

Zamilovanie do seba sme boli ešte než sme sa prvýkrát viděli.Je vôbec možné sa zamilovať do človeka ktorého ste nikdy nevideli? Áno, je, ale musíte mať čisté srdce aj úmysly.

Oba náš vzťah považujeme za darček z Neba, za zázrak.

Rada na záver. Vo svojom Profilu VŽDY hovorte pravdu. Neklamte o svojom veku, vzhľadu, nepoužívajte klišé, ale naopak napíšte o sebe čo najviac, nehanbite sa naplno povedať koho a prečo hľadáte.

Slogany "vyriešená minulosť" či "Čo Ťa nezabije, to Ťa posilní" sú hlúpe a Nič nehovoriace. Minulosť je s Vami vždy, či chcete alebo nechcete, nezmeníte jej. Jediné čo môžete zmeniť, je prítomnosť a budúcnosť.

Znovu sa zamilovať je DAR, ktorý je nádherné dávať aj dostávať.

Majte sa dobre.
Antonín M.

Názory ELITE Date

Podobné články

Registrácia

Prečo ELITE Date

Sľubujeme príjemné a jednoduché hľadanie a výber z úžasných ľudí, ktorí budú spĺňať vaše očakávania.

Viac

Úspešne sa zoznámili

Podľa štatistík sa každý 5. človek v Českej republike zoznámi cez zoznamku. Je to trend, ktorý sa v súčasnej dobe stáva bežným.

Viac

Kde môžem nájsť výsledky osobnostného testu?

Výsledky osobnostného testu si môžete prečítať hneď po jeho vyplnení. Ak sa k nim však budete chcieť niekedy v budúcnosti znova vrátiť, nájdete ich po prihlásení do svojho profilu v záložke Môj profil - Profil - Výsledok osobnostného testu - Zobraziť výsledok.

Viac