Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak

Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak

Zázraky sa dejú


Ja, vdovec po 36-ročnom peknom manželstve. Ona, rozvedená po 23-ročnom nepodarenom manželstve.
Ja, dlháň, výška 200 cm. Ona, maličká, výška 162cm.
Ja, od zamatovej revolúcie na vlastných nohách. Ona, štátny zamestnanec, učiteľka.
Ja, žijúci v Austrálii. Ona tu. Napriek tomu sme sa na Elite stretli a po 650 mailoch a troch mesiacoch prvýkrát uvideli. Bola statočná, priletela za mnou do Austrálie.

Jeden do druhého sme sa zamilovali ešte než sme sa prvýkrát videli. Je vôbec možné zamilovať sa do človeka, ktorého ste nikdy nevideli? Áno, je, ale musíte mať čisté srdce aj úmysly.

Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak.

Rada na záver. Vo svojom profile VŽDY hovorte pravdu. Neklamte o svojom veku, vzhľade, nepoužívajte klišé, ale naopak napíšte o sebe čo najviac. Nehanbite sa naplno povedať koho a prečo hľadáte.

Slogany "Vyriešená minulosť" či "Čo Ťa nezabije, to Ťa posilní" sú hlúpe a ničhovoriace. Minulosť je s Vami vždy, či chcete alebo nechcete, nezmeníte ju. Jediné, čo môžete zmeniť, je prítomnosť a budúcnosť.

Znovu sa zamilovať je DAR, ktorý je nádherné dávať aj dostávať.

Majte sa dobre.
Antonín M.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.

Som za 8 rokov na 3. zoznamke a táto je výrazne najlepšia. Vo všetkých smeroch a nemám tu pocit, že všetko je len komerčná záležitosť. Je najlepšie prepracovaná, kontakt pre obe strany je nenásilný a slušný. Na predchádzajúcich 2 zoznamkách som skončil po cca 2 mesiacoch, vždy mi tam niečo vadilo. Kontakt s administráciou je kuktivovaný, to oceňujem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena

Moja rada znie -dajte si záležať na profile. Dajte si tam naozaj pekné fotografie, na ktorých sa sami sebe páčite a potom tiež zahrňte do tých posledných troch otázok niečo osobnejšie, milé a príjemné. Nebuďte odmeraní a strohí, ale otvorení a pozitívni. Nikto predsa nechce mať vedľa seba nejakého mrzúta! Ja- pretože som trošku ukecaná, som sa v profile trochu viac, ale hlavne úprimne rozpísala. A viete, čo mi na to potom povedal Zdeno? Na tak nádhernémý profil jednoducho nešlo nenapísať ... :-) Tak dievčatá, buďte chytré a zoberte rozum do hrsti :-D

Zoznámenie Martiny

Zoznámenie Martiny

...dnes je to tretí deň a nevieme sa od seba odtrhnúť a dohodli sme sa že teda rušimé zoznamku nakoľko nám ich spolu dobre ďakujem vám.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava

... po zodpovedaní tých troch otázok, na ktoré som partnerke odpovedal, sa mi ozvala a dohodli sme si stretnutie v reštaurácii - na káve a tak nejako sme si na prvý pohľad rozumeli. No a potom sme si dohodli ďalšie a ďalšie ...

Aleny skúsenosť: Našla som tu svoju chýbajúcu polovičku

Aleny skúsenosť: Našla som tu svoju chýbajúcu polovičku

Vďaka Vašej profesionalite som sa vo svojich sedemdesiatich šiestich rokoch zoznámila s milým mužom. Bolo to tak trochu ako zásah úchvatnou energiou. Ako zázrak!

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirky a Vlasta

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirky a Vlasta

Uvedomili sme si, že sme od života dostali najkrajší dar - zatiaľ ešte krehké semienko veľkej lásky, ktorému sme obaja odhodlaní venovať všetku starostlivosť, aby vyrástlo v pevný, dôverný a láskyplný vzťah, po akom sme obaja vždy túžili.