Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak
Zázraky sa dejú
Ja, vdovec po 36-ročnom peknom manželstve. Ona, rozvedená po 23-ročnom nepodarenom manželstve.
Ja, dlháň, výška 200 cm. Ona, maličká, výška 162cm.
Ja, od zamatovej revolúcie na vlastných nohách. Ona, štátny zamestnanec, učiteľka.
Ja, žijúci v Austrálii. Ona tu. Napriek tomu sme sa na Elite stretli a po 650 mailoch a troch mesiacoch prvýkrát uvideli. Bola statočná, priletela za mnou do Austrálie.
Jeden do druhého sme sa zamilovali ešte než sme sa prvýkrát videli. Je vôbec možné zamilovať sa do človeka, ktorého ste nikdy nevideli? Áno, je, ale musíte mať čisté srdce aj úmysly.
Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak.
Rada na záver. Vo svojom profile VŽDY hovorte pravdu. Neklamte o svojom veku, vzhľade, nepoužívajte klišé, ale naopak napíšte o sebe čo najviac. Nehanbite sa naplno povedať koho a prečo hľadáte.
Slogany "Vyriešená minulosť" či "Čo Ťa nezabije, to Ťa posilní" sú hlúpe a ničhovoriace. Minulosť je s Vami vždy, či chcete alebo nechcete, nezmeníte ju. Jediné, čo môžete zmeniť, je prítomnosť a budúcnosť.
Znovu sa zamilovať je DAR, ktorý je nádherné dávať aj dostávať.
Majte sa dobre.
Antonín M.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirky a Vlasta
Uvedomili sme si, že sme od života dostali najkrajší dar - zatiaľ ešte krehké semienko veľkej lásky, ktorému sme obaja odhodlaní venovať všetku starostlivosť, aby vyrástlo v pevný, dôverný a láskyplný vzťah, po akom sme obaja vždy túžili.
Zoznámenie Martiny
...dnes je to tretí deň a nevieme sa od seba odtrhnúť a dohodli sme sa že teda rušimé zoznamku nakoľko nám ich spolu dobre ďakujem vám.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky
Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....
Vďaka vašej zoznamke som našiel svoju najväčšiu lásku
Chcel som Vám veľmi poďakovať za to, že som sa rozhodol pre vašu zoznamku. Pol roku čo sme spolu tak sme naplánovali nádhernú dovolenku!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary
Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kláry
Sme ešte len na začiatku, ale obaja cítime k sebe to isté a plánujeme spoločnú budúcnosť. Zdá sa nám to obom neuveriteľné, našli sme svoju druhú polovičku. Nikdy nestrácajte nádej a verte, že pre každého na svete existuje ten druhý, napríklad na opačnom konci republiky.