Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa

Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo viedieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.

Aj keď ale v princípe som zo schôdzok ako takých nemal zlý pocit, buď som cítil, že som u danej slečny nezabodoval, alebo naopak, ona u mňa nezobudila potrebné sympatie. Navyše celý čas zoznamovania ma sprevádzala otázka, na ktorú som nepoznal odpoveď. Keď si obaja na schôdzke budeme sympatickí, ako spoznám, že je to práve ona, alebo čo keď odmietnem tú pravú len preto, že to v danej chvíli nevycítim? Vybral som si ju tu podľa profilu, ale čo keď tá pravá je presne tá na nasledujúcom profile vedľa, veď pôsobí tiež sympaticky...

Asi na piatej schôdzke som spoznal naozaj milú a sympatickú slečnu, ani v tomto prípade som necítil nejaký pocit lásky na prvý pohľad, ale čo ma trochu "znervózňovalo" bolo, že všeličo som ten večer cítil inak, alebo som registroval veľa drobností, ktoré obyčajne nevnímam. Do teraz som nezabudol, ako som vnímal ľahký príjemný letný vánok, ktorý vial ulicami okolo nás, keď som ju odprevádzal na zastávku. Možno ten vánok nikto iný necítil, možno ani nebol, ale pre mňa to bolo jedno z viacerých nenápadných znamení, vďaka ktorým som s ňou chcel podniknúť ďalšie schôdzky, viac ju poznávať a opäť sa cítiť tak dobre.

Po prvej schôdzke nasledovalo niekoľko sms, po niekoľkých ďalších dňoch opäť ďalšie vydarené stretnutie a potom nasledovala ďalšie a ďalšie ... Teraz sme spolu 5 mesiacov, nie je to veľa, ale je nám krásne a verím, že z mesiacov sa stanú roky.

Alois

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznámenie Evy - Padli sme si do oka

Zoznámenie Evy - Padli sme si do oka

Vďaka Vašej zoznamke sme sa našli a plánujeme rôzne výlety a stále si máme čo povedať. Bývame od seba 120 km, ale zatiaľ nám nerobí nejaké problémy sa stretávať. 

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy

Asi po pol roku som mal šťastie. Začal som si písať s jednou milou, krásnou a múdrou dievčinou. Na druhý deň sme si vymenili telefónne čísla a písali si už teda cez telefón. Za pár dní sme sa stretlii a asi o týždeň znova. Do dievčaťa menom Evička som sa zamiloval. Tešil som sa na každú správu a zavolanie, ale aj na ďalšie stretnutie a na tie krásne bozky. Na jej vôňu a objatie.

Janka a Radko - Plánujeme spoločnú rodinu a v blízkej budúcnosti svadbu

Janka a Radko - Plánujeme spoločnú rodinu a v blízkej budúcnosti svadbu

6. 10. 2024 sme sa vďaka vám a vašej aplikácii stretli a zažívame doposiaľ nepoznané pocity. Plánujeme spoločnú rodinu a v blízkej budúcnosti svadbu.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja a Zdenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja a Zdenky

Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronicu Aj kolegyne. Ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z diaľky od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! Bol som v sobotu vo Vrannem / Vltavou, odkiaľ je Zdenička, ktora mi odpovedala z vasu zoznamky. Jeste som sa tak dlho nepobavil, nezasmial! ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny a Lukáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny a Lukáša

Ako sa tým môj život zmenil k lepšiemu? Určite je veselší, šťastnejší, romantickejší a pestrejší. Vo dvojici je skrátka všetko lepšie.
Takže sa snažím a dúfam, aby to vydržalo veľa a veľmi dlho.

V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná

V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná

Prostredníctvom Vašej zoznamky som nadviazala kontakt s mužom, ktorý mi podľa svojho vyplneneho formulára bol sympatický. Samozrejme zaujala aj fotka. Začali sme si písať, potom telefonovať, až z toho bolo veľmi príjemné stretnutie.