Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa
Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo viedieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.
Aj keď ale v princípe som zo schôdzok ako takých nemal zlý pocit, buď som cítil, že som u danej slečny nezabodoval, alebo naopak, ona u mňa nezobudila potrebné sympatie. Navyše celý čas zoznamovania ma sprevádzala otázka, na ktorú som nepoznal odpoveď. Keď si obaja na schôdzke budeme sympatickí, ako spoznám, že je to práve ona, alebo čo keď odmietnem tú pravú len preto, že to v danej chvíli nevycítim? Vybral som si ju tu podľa profilu, ale čo keď tá pravá je presne tá na nasledujúcom profile vedľa, veď pôsobí tiež sympaticky...
Asi na piatej schôdzke som spoznal naozaj milú a sympatickú slečnu, ani v tomto prípade som necítil nejaký pocit lásky na prvý pohľad, ale čo ma trochu "znervózňovalo" bolo, že všeličo som ten večer cítil inak, alebo som registroval veľa drobností, ktoré obyčajne nevnímam. Do teraz som nezabudol, ako som vnímal ľahký príjemný letný vánok, ktorý vial ulicami okolo nás, keď som ju odprevádzal na zastávku. Možno ten vánok nikto iný necítil, možno ani nebol, ale pre mňa to bolo jedno z viacerých nenápadných znamení, vďaka ktorým som s ňou chcel podniknúť ďalšie schôdzky, viac ju poznávať a opäť sa cítiť tak dobre.
Po prvej schôdzke nasledovalo niekoľko sms, po niekoľkých ďalších dňoch opäť ďalšie vydarené stretnutie a potom nasledovala ďalšie a ďalšie ... Teraz sme spolu 5 mesiacov, nie je to veľa, ale je nám krásne a verím, že z mesiacov sa stanú roky.
Alois
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího a Zdenky
Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronike Aj kolegyňami, ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z dal od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som vyrazila na "prvé" rande, na ktorom som spoznala super človeka, s ktorým stále som, je mi s ním pekne a dúfam, že aj naďalej bude.
V máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali
Nikdy som neverila, že sa na zoznamke dá nájsť slušný partner. Tú Vašu môžem všetkým osamelým len odporučiť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Sme spolu 4 mesiace. Stále sa spoznávame a stále je nám spolu pekne. Čo sa cestovania týka, stihli sme už Salzburg, Viedeň, Prahu aj Benátky a tiež spoločnú dovolenku s deťmi v južných Čechách. A tiež spoločné Vianoce a Silvestra. Plánujeme jarnú dovolenku na horách a pre nás dvoch výlet do Budapešti.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Chvíľu sme si dopisovali. Potom musela odísť do cudziny a ja už myslel ze sa neozve. Ozvala, dali som si stretnutie v piatok a už pri prvom pohľade z očí do očí sme vedeli ze je to ono. Bola krásna romantická prechádzka, obed, ďalšie prechádzka a stále bolo o čom rozprávať. Pri rozlúčke nádherným bozkom som obaja vedeli zo to nie je posledný ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Mala som šťastie a na vašej zoznamke som našla muža, s ktorým by som sa v bežnom živote nemala šancu stretnúť. Zoznámili sme sa 16. augusta a odvtedy trávime aspoň nejaký čas spoločne. Obaja máme pocit, že sme našli toho, na ktorého sme už dlho čakali.