Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa
Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo viedieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.
Aj keď ale v princípe som zo schôdzok ako takých nemal zlý pocit, buď som cítil, že som u danej slečny nezabodoval, alebo naopak, ona u mňa nezobudila potrebné sympatie. Navyše celý čas zoznamovania ma sprevádzala otázka, na ktorú som nepoznal odpoveď. Keď si obaja na schôdzke budeme sympatickí, ako spoznám, že je to práve ona, alebo čo keď odmietnem tú pravú len preto, že to v danej chvíli nevycítim? Vybral som si ju tu podľa profilu, ale čo keď tá pravá je presne tá na nasledujúcom profile vedľa, veď pôsobí tiež sympaticky...
Asi na piatej schôdzke som spoznal naozaj milú a sympatickú slečnu, ani v tomto prípade som necítil nejaký pocit lásky na prvý pohľad, ale čo ma trochu "znervózňovalo" bolo, že všeličo som ten večer cítil inak, alebo som registroval veľa drobností, ktoré obyčajne nevnímam. Do teraz som nezabudol, ako som vnímal ľahký príjemný letný vánok, ktorý vial ulicami okolo nás, keď som ju odprevádzal na zastávku. Možno ten vánok nikto iný necítil, možno ani nebol, ale pre mňa to bolo jedno z viacerých nenápadných znamení, vďaka ktorým som s ňou chcel podniknúť ďalšie schôdzky, viac ju poznávať a opäť sa cítiť tak dobre.
Po prvej schôdzke nasledovalo niekoľko sms, po niekoľkých ďalších dňoch opäť ďalšie vydarené stretnutie a potom nasledovala ďalšie a ďalšie ... Teraz sme spolu 5 mesiacov, nie je to veľa, ale je nám krásne a verím, že z mesiacov sa stanú roky.
Alois
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu
Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Sme spolu 4 mesiace. Stále sa spoznávame a stále je nám spolu pekne. Čo sa cestovania týka, stihli sme už Salzburg, Viedeň, Prahu aj Benátky a tiež spoločnú dovolenku s deťmi v južných Čechách. A tiež spoločné Vianoce a Silvestra. Plánujeme jarnú dovolenku na horách a pre nás dvoch výlet do Budapešti.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Ely
Na iných lesbických zoznamkách mi šťastie moc neprialo. Na ELITE Date áno. Hneď po registrácii sa mi ozvalo niekoľko dievčat. Nevyzerali vôbec zle, dokonca sme mali podobné záujmy, takže tém k rozhovoru bolo dostatok. Stretla som sa len so štyrmi z nich. Ela sa mi páčila najviac. Zatiaľ spolu ešte nebývame, len sa stretávame a užívame si život. Verím, že k tomu skoro dôjde. Vyzerá to viac ako sľubne.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy
Prežili sme už spoločne vianočný pobyt a silvestrovský pobyt na horách vo dvojici a pred pár dňami aj prvú dovolenku spoločne s deťmi. Sme šťastní všetci a my dvaja zamilovaní. Neverila som, že ešte po 40-tke a s dvoma deťmi môžem nájsť takého skvelého muža, ktorý ma bude milovať, bude mať rád moje deti a oni jeho a ktorého budem milovať ja. Zajtra to budú štyri mesiace (nádherné štyri mesiace, naplnené tym najdôležitejším na svete - láskou) od prvej schôdzky v kaviarni. Chodíme do nej vždy 20. v ďalšom mesiaci a aj o mesiac pôjdeme.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ilony
Bezchybne zapadol do rodiny, hrozne si rozumie s mojím bratom. Aj keď sme zistili hneď na začiatku, že veľa spoločných záujmov nemáme, priateľ rýchlo podľahol tým mojim - práca na záhrade (skôr býval v byte), cykloturistika, prechádzky, vodáctvo. Okrem tancovania sa zatiaľ pustil do všetkého, čo som mu ponúkla a ako rád hovorí, so mnou sa mu páčia všetky aktivity, ktoré už roky nerobil.
Lili - pri pohľade na hviezdy sme so slzami v očiach ďakovali že sa naše cesty stretli
Keď prišiel a uvidela som ho, hneď som vedela, že je to to čo som hľadala. Silno sme sa objali a dlho nepustili. Obaja sme to cítili a potvrdilo sa to čo sme asi niekde v hĺbke duše vedeli..že sme sa mali stretnúť tu a teraz.