Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa

Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo viedieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.

Aj keď ale v princípe som zo schôdzok ako takých nemal zlý pocit, buď som cítil, že som u danej slečny nezabodoval, alebo naopak, ona u mňa nezobudila potrebné sympatie. Navyše celý čas zoznamovania ma sprevádzala otázka, na ktorú som nepoznal odpoveď. Keď si obaja na schôdzke budeme sympatickí, ako spoznám, že je to práve ona, alebo čo keď odmietnem tú pravú len preto, že to v danej chvíli nevycítim? Vybral som si ju tu podľa profilu, ale čo keď tá pravá je presne tá na nasledujúcom profile vedľa, veď pôsobí tiež sympaticky...

Asi na piatej schôdzke som spoznal naozaj milú a sympatickú slečnu, ani v tomto prípade som necítil nejaký pocit lásky na prvý pohľad, ale čo ma trochu "znervózňovalo" bolo, že všeličo som ten večer cítil inak, alebo som registroval veľa drobností, ktoré obyčajne nevnímam. Do teraz som nezabudol, ako som vnímal ľahký príjemný letný vánok, ktorý vial ulicami okolo nás, keď som ju odprevádzal na zastávku. Možno ten vánok nikto iný necítil, možno ani nebol, ale pre mňa to bolo jedno z viacerých nenápadných znamení, vďaka ktorým som s ňou chcel podniknúť ďalšie schôdzky, viac ju poznávať a opäť sa cítiť tak dobre.

Po prvej schôdzke nasledovalo niekoľko sms, po niekoľkých ďalších dňoch opäť ďalšie vydarené stretnutie a potom nasledovala ďalšie a ďalšie ... Teraz sme spolu 5 mesiacov, nie je to veľa, ale je nám krásne a verím, že z mesiacov sa stanú roky.

Alois

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Naše zoznámenie bolo asi šťastná náhoda. Ja sama som klikla na profil dnešného partnera a žiadala ho o zozname. Aj on potvrdil zoznámenie. A naše rozprávanie začalo. Asi po 3 dňoch stáleho písania, sme sa zišli a sympatie preskočila. Je pravda, že samota je hrozná a keď niekto niekoho hľadá, vie čo chce. V tomto prípade som bola ja, ako žena iniciátorom. Preto všetkým ženám radím, skúste to. Neváhajte .....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda

Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marianny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marianny

Zaregistrovala som sa len pred pár dňami. Už po prvej jeho vete som vedela ze je to výnimočný muž. Začali sme si písať a už po pár hodinách sme vedeli ze k sebe patríme. Sme len druhý deň spolu tak je ešte skoro povedať co bude ďalej. No keď príde k nejakej radikálnej zmene vy budete prvý co sa to dozviete.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty

Po výmene 3 informácií na čete, som navrhla stretnutie na pol ceste od našich bydlísk. Prišiel s ružou a hneď ma objal. Neskutočné. Máme veľa spoločných záľub a vieme sa rozprávať o všetkom. Je to začiatok, uvidí sa.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michaely

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michaely

Hneď po štyroch dňoch sme si dohodli prvé rande ... zaiskrilo to medzi nami a zbližovanie, poznávanie sa pokračuje a obaja sme za to vďační a prežívame pekné spoločné chvíle.

Patrícia - pre mňa stránka splnila svoj účel serióznej zoznamky

Patrícia - pre mňa stránka splnila svoj účel serióznej zoznamky

Po prvom stretnutí sme naďalej ostali v aktívnom každodennom kontakte a o týždeň-dva sme plánovali ďalšie stretnutie. Bolo dobre, s partnerom sme spolu už dva roky, sme spokojní. 😊