Kam je možné zájsť v Bratislave na kávu, pohárik vína, večeru?

Kam je možné zájsť v Bratislave na kávu, pohárik vína, večeru?

Kam je možné zájsť v Bratislave na kávu alebo pohárik vína?

V Bratislave je mnoho útulných kaviarní a vinární, ktoré sú ideálne pre prvé rande. Tu je niekoľko tipov:

Kaviareň

Urban Bistro je populárna kaviareň v centre mesta, ktorá je známa svojou vynikajúcou kávou a moderným interiérom.

Moods bakery & coffee je ďalšia skvelá voľba, kde si môžete vychutnať kávu a domáce pečivo.

Vinárne

Vinimka Winebar je vináreň, ktorá ponúka široký výber slovenských a medzinárodných vín. Môžete si tu vychutnať sklenku vína v príjemnom prostredí.

Grand Cru Wine Gallery je ďalšia vináreň, ktorá ponúka výber z viac ako 800 druhov vín.

Kombinácia oboch

Café Berlinka je kaviareň a bar v jednom. Nachádza sa pri Slovenskej národnej galérii. Ponúka vynikajúcu kávu, ale aj výber vín a kokteilov. Je to ideálne miesto, ak si nie ste istí, či dáte prednosť káve alebo vínu.

Kam pozvať partnera / partneku na prvú spoločnú večeru v Bratislave?

Bratislava je známa svojou vynikajúcou gastronómiou a ponúka mnoho reštaurácií, kde si môžete vychutnať prvú spoločnú večeru. Inšpirujte sa našimi tipmi!

UFO Restaurant: Táto reštaurácia sa nachádza na vrchole Mosta SNP a ponúka úchvatný výhľad na mesto. Menu je zamerané na modernú kuchyňu a ponúka široký výber jedál.

Slovak Pub: Ak chcete ukázať partnerovi tradičnú slovenskú kuchyňu, Slovak Pub je skvelou voľbou. Ponúka autentické slovenské jedlá v príjemnom prostredí.

Bratislava Flag Ship Restaurant: Táto reštaurácia sa nachádza v historickom centre mesta a ponúka vynikajúce jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne.

Albrecht: Ak hľadáte niečo luxusnejšie, reštaurácia Albrecht je jednou z najlepších voľieb. Nachádza sa v blízkosti Bratislavského hradu a ponúka gurmánske jedlá v elegantnom prostredí.

Modra Hviezda: Táto reštaurácia sa nachádza pod Bratislavským hradom a ponúka tradičné slovenské jedlá s moderným twistom.

 

Zaujímajú Vás aj ďalšie tipy, kam na prvú schôdzku v Bratislave? Inšpirujte sa našimi tipmi na kultúrne rande alebo rande v prírode?

 


Podobné články

Láska zo zoznamky: Ako nenaletieť podvodníkom?

Málokto má v dnešnej hektickej dobe možnosť chodiť do barov, alebo na iné akcie a zoznamovať sa klasickým spôsobom. Z tohto dôvodu sa darí internetovým zoznamkám. Rovnako ako v bežnom živote však existujú aj na internete isté úskalia. Spísali sme pre vás, ako aj tu zostať v bezpečí.

Vyhnite sa"syndrómu starej panny"

Čím dlhšie ste sama, tým väčšie ťažkosti vám robí sa s niekým vážne zoznámiť. Prípadní záujemcovia od vás totiž okamžite utečú! Vnímate to tiež tak? Je dosť možné, že ste si vypestovali tzv. "Syndróm starej panny". Podvedome ste si k vzťahu s mužom vytvorili takú averziu, že im to dávate jasne najavo. A to hneď v okamihu, keď sa k vám priblížia. Ak sa chcete tohto syndrómu zbaviť, prečítajte si typické vlastnosti takýchto žien.

Mať doma chlapa je fajn

Žiť bez muža nemusí byť úplne zlé. Ale popravde milé dámy. Ešte lepšie je nejakého chlapa doma mať. Neveríte? S pomocou tohto článku vám to jednoducho dokážeme!

Zoznamka, alebo mobilná aplikácia?

Zoznamovanie sa na ulici je už takmer prežitkom. Ako prvé prišli internetové zoznamky, ktoré cez pôvodnú skepsu oslávili a oslavujú dodnes veľký úspech. A aj k nám už dorazili randiace aplikácie, ktoré vám posielajú návrhy partnerov priamo na mobil. Kamkoľvek sa pohnete, viete o tom, čo sa deje. Má pre vás cenu nejakú si zaobstarať?

Intelektuálka, stíhačka, Barbie, feministka ... alebo aké ženy muži nechcú

Ak už ste vo vzťahu zažili nejaké sklamanie, snažíte sa tentoraz nájsť partnera, ktorý bude typovo iný, než ten, s ktorým váš vzťah práve skončil. Ženy sa najčastejšie vyhýbajú alkoholikom, držgrošom, arogantným mužom, žiarlivcom, záletníkom či prílišným krásavcom ... A čo vy páni? Tiež riešite, aká partnerka by bola pre váš vzťah ideálna a akú by ste domov nechceli ani "zadarmo"?

Ktoré znamenia zverokruhu sú najlepšie pre dlhodobý vzťah?

Hľadáte k sebe vhodného partnera? Potom si od neho najprv zistite, v akom znamení sa narodil. Podľa neho totiž spoznáte, či je / nie je vhodný pre vzťah. Poradíme vám, aké znamenia zverokruhu sú vhodné pre dlhodobý vzťah.

Najnovšie články

Kam na kultúrne rande v Bratislave?

Bratislava je mesto bohaté aj na kultúru a ponúka mnoho možností pre kultúrne rande. Kam teda partnera alebo partnerku vziať?

Tipy pre ľudí, ktorí chcú stráviť prvé rande spoločne vonku

Ak chcete stráviť svoju prvú schôdzku v prírode, inšpirujte sa našimi tipmi.

Silvestrovské zoznámenie

Ako oslávime koniec roku 2022 nikto z nás do poslednej chvíle pravdepodobne nebude vedieť. Vzhľadom k ľudskej povahe si ale určite neodpustíme aspoň malé oslavy s rodinou alebo priateľmi.  Je teda lepšie sa na Silvestra pripraviť. Čo keď ale nemáte s kým príchod nového roku osláviť? Pozrite sa, ako sa môžete s niekým zoznámiť práve na Silvestra.

Ako si vybrať zoznamku

Nájsť tú správnu zoznamku nie je úplne jednoduché. Ak chcete zoznamovaniu obetovať čo najmenej času a peňazí, prečítajte si náš článok. Poradíme vám, ako si vybrať tú najlepšiu zoznamku.

ELITE Date na TV Prima NEWS radí, na čo si dať pozor pri zoznamovaní

Vzhľadom k tomu, že sa neustále množia prípady, kedy ľudia túžiaci po láske podľahnú sladkým rečiam podvodníkov a následne im pošlú na účet nemalé finančné čiastky, rozhodli sme sa, že budeme varovať užívateľov touto cestou.

Pozor na ruské krásky, amerických lekárov a avganistických vojakov

Napriek tomu, že sa píše a hovorí o podvodoch na sociálnych sieťach a zoznamkách každý deň, je takmer nepochopiteľné, že sa medzi nami nachádzajú neustále dôverčiví jedinci, ktorí peniaze podvodníkom posielajú. Ako takého podvodníka odhaliť?